Novogodišnji koncert u Beogradu koštaće 495 HILJADA EVRA

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
329.470
2 i po puta VIŠE nego prethodne godine!
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić objavio je da će Beograđane u novogodišnjoj noći zabavljati Haris Džinović, “Bajaga i instruktori”, Saša Kovačević i Dejan Petrović. Koliko su zabavu platili, građani će ipak saznati tek u februaru sledeće godine, kada će biti objavljeni troškovi svih novogodišnjih manifestacija koje se održavaju na različitim lokacijama u gradu, a koje se zajedno nazivaju “Beogradska zima”.
https://gerila.rs/novogodisnji-konc...-evra-2-i-po-puta-vise-nego-prethodne-godine/


Ovi ne znaju za Boga, trose nemilice , sakom i kapom, kao pred smrt..:roll:
 
Poslednjih godina su ti novogodisnji koncerti bas krs , sve losiji a kostaju sve vise, ja se secam tamo tih doceka po gradu tamo 2004, 2005 i u tom nekom periodu , kada su bile 4 bine postavljene sirom grada, tamo na Trgu republike, ispred skupstine, na Slaviji, i jos jedna je bila tamo negde na Terazijama mislim iza zgrade dvora tamo kad se krene prema Slaviji, i bilo je bas dobrih svirski tipa Beogradski Sindikat, Sunshine, Orthodox Celts, Riblja Corba, Ajsbern, Partibrejkersi, Bajaga, So Sabi , bili su i neki DJ-jevi sto su pustali neku elektroniku , bilo je skoro milion ljudi na ulicama , setalo se od bine do bine i ono bas je bio dozivljaj , znaci bilo je svetlosnim godinama ispred onog sto se organizuje poslednjih godina , mada i ja odavno sam prestao sa praksom da idem u grad za Novu godinu.
 
Ко има лове може да избегне сва та понижавања и вређања (достојанства).

Тако да...Ваљда је неке блам да кажу да су отишли трбухом за крухом па посежу и за овим нематеријалним разлозима. Дају на тежини и гламуру, шта ли.
 

Back
Top