удовац са фејсбука / udovac sa fejsbuka

marenda*

Elita
Poruka
17.663
razmišljao sam o nečemu, pa mi treba savet, ako je moguće.
da li da na fejsbuku stavim status udovac i kako bi to delovalo na druge žene? da li mi to umanjuje šanse i kakvu vrstu slike? znam da ne bi trebalo da budem skroz nasmejan, a bojim se ni skroz tužan.
s jedna strane, sam za prvu pvarijntu, s druge za drugo. skroz sam zbunjen.
ili da ne diram uopšte podešavanja na fejsbuku?
zasad sam ga samo prebacio na ćirilicu, a opet možda ne bi bilo loše i latinica da ostane jer ne znaju svi ćirilicu.
 
razmišljao sam o nečemu, pa mi treba savet, ako je moguće.
da li da na fejsbuku stavim status udovac i kako bi to delovalo na druge žene? da li mi to umanjuje šanse i kakvu vrstu slike? znam da ne bi trebalo da budem skroz nasmejan, a bojim se ni skroz tužan.
s jedna strane, sam za prvu pvarijntu, s druge za drugo. skroz sam zbunjen.
ili da ne diram uopšte podešavanja na fejsbuku?
zasad sam ga samo prebacio na ćirilicu, a opet možda ne bi bilo loše i latinica da ostane jer ne znaju svi ćirilicu.

ћирилицааа :инлове:

што се тиче удовац статуса, зависи која ти је циљна група, шта да ти кажем
ако је 50+ онда океј :мистергрин:

- - - - - - - - - -

што се тиче слике стави неку да изражава твоје политичке ставове, неки цитат
типа
немам слику украо ми вучић
 
mislim ipak da je bolje na temu potencijalne ljubavne veze ne dotačinjati temu smrti, neka zasad bude samo ćrilica

ћирилица је кул, знам из искуства
јер кад те претражи на латиници и нема те и онда ништа, е онда јбг
а кад претражи и на ћирилици е онда је то већ некст левел заинтересованости :мистергрин:
 
касмо већ код фејсбук статуса везе је л може неко једном занавјек да ми објасни шта значи иц компликејтид
мени је то највећи ребус ове деценије

Pa Strki bog te to je ono kad ti se vise momaka svidjaju pa ne znas za koji da se odlucis ili sve ti je komplikovano u ljubavi
 
Pa Strki bog te to je ono kad ti se vise momaka svidjaju pa ne znas za koji da se odlucis ili sve ti je komplikovano u ljubavi

али љубав је тако проста :инлове:

- - - - - - - - - -

стрки како се едитује наслов теме да ми буде и на ћирилици и на латиници

кажеш стрки молим те едитуј ми наслов да ми тема буде и на ћирилици :Д
 

Back
Top