Grupnjak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zelenooka:
E, Sinnke, a ja se obradovala...Kada sam videla naslov, taman sam pomislila da opet...:-D
Nisu zdravi ako ne staviš kondom. ;-)
Nisam probala pa ne znam da li bi mi smetalo...:-D


Da, ali mene boli preko kondoma. Nema sanse vise da s njim gemblam.
 
Grupnjak po psihologiji daje dosta pozitivnog u naboju mushkarca...Pitanje je samo da li ta pozitiva ima usmerenja ka zenama a odnosi se na to da su one uvek okrenute ka zidu..Od tog zida dolaze mnoge frustracije..pogotovo ako je jednobojno olichen ..onda devojke mogu imati problema sa vidom,ali zanemariti sve to jer su u mashini...
 
sinnke:
Da li su zdravi za kitu?

I da li smetaju zenama?

bolje je 2 sigurna sam, osim ako nemislis da svi tebi rade i odpozadi i napred i usta i sta vec... pokusaj da tu ukljucis i dobru adekvatnu muziku, ai samo tiho da mozes da cujes sebe kako uzdises ovo je sala naravno(e bas serem )
 
bojna:
bolje je 2 sigurna sam, osim ako nemislis da svi tebi rade i odpozadi i napred i usta i sta vec... pokusaj da tu ukljucis i dobru adekvatnu muziku, ai samo tiho da mozes da cujes sebe kako uzdises ovo je sala naravno(e bas serem )


Boli te uvo. samo kenjaj imas s cim. :-)
 
bojna:
bolje je 2 sigurna sam, osim ako nemislis da svi tebi rade i odpozadi i napred i usta i sta vec... pokusaj da tu ukljucis i dobru adekvatnu muziku, ai samo tiho da mozes da cujes sebe kako uzdises ovo je sala naravno(e bas serem )
Odaberi neki stav pa ga zastupaj. Ne mozes na jednoj temi da glumis nevinasce na drugoj nesrecnu ljubav, a na trecoj Miru ispod Plavo mosta.
 
Nije tebi lako
c023.gif
 
BOJNA VI me zadivljujete sa vashim odgovorima pa sam pomislio ZENA sa toliko iskustva mora da je
gospodja...I to nije zezanje to je kompliment jer nisam vidovit i nisam gledao u vash profil da vidim koje ste godishte ali imate iskustva za sve nas ovde...
 
Psihologue:
BOJNA VI me zadivljujete sa vashim odgovorima pa sam pomislio ZENA sa toliko iskustva mora da je
gospodja...I to nije zezanje to je kompliment jer nisam vidovit i nisam gledao u vash profil da vidim koje ste godishte ali imate iskustva za sve nas ovde...

hvala puno za komplimente inace sam jako iskusna u nevoljama a tada covek pocne malo previse da empatise i da zeli da sve ljude razume
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top