MAKRON ZVEKNUO ŠAMARČINU ALBANCIMA! Francuzi konačno pokazali svoje pravo lice... - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 47 od 47

Tema: MAKRON ZVEKNUO ŠAMARČINU ALBANCIMA! Francuzi konačno pokazali svoje pravo lice...

Elita Nosferatu___2 (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    374

Podrazumevano Re: MAKRON ZVEKNUO ŠAMARČINU ALBANCIMA! Francuzi konačno pokazali svoje pravo lice...

Citat Original postavio Edmond_Dantès Pogledaj poruku
    Bio sam nedavno u Drezdenu u nekoj ekstra pivnici, ne secam se imena. Pivnica je kao iz nekog bozicnog filma, svaki detalj, svaki ukras na mestu, nema kiceraja, nema sljastecih sr.anja. Pivo 2 evra, rucak 10 evra. Cene kao u Srbiji, odmah ispred ovi standovi sa kobasicama i vinom, gomila ljudi, veselo, vedro, uzivancija.
    Да, те перверзно ниске цене су једно од предности ДДР-а.

Ти ведри и весели људи је оно што је најбоље.

Ако ниси био, Хамбург је моја топла препорука. Нешто скроз другачије.

Veoma poznat Лички гусар (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    254

Podrazumevano Re: MAKRON ZVEKNUO ŠAMARČINU ALBANCIMA! Francuzi konačno pokazali svoje pravo lice...

Zar te ne mrze Njemci sto si Srbin?
    "Свијетом иде, свуђе кавгу тражи,
    Ђе је кавге, да се онђе нађе ..."

Buduća legenda Rasejani Prorok (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    54
    Reputaciona moć
    698

Па ја видим да дошла западна Србадија због Курона а не због Макрона
    I ♥ Ceca

Učlanjen
    08.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    254

...

Nijesam ni primjetio dok ti ne rece.

Domaćin opsceni općitelj (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio pustos Pogledaj poruku
    https://www.alo.rs/vesti/politika/francuzi-konacno-pokazali-svoje-pravo-lice-siptarima-se-vraca-za-sva-zlodela/200216/vest

Zasto se potencira Francuska u zadnje vreme, te nas uvredila, te je sad pokazala pravo lice?

Da nisamo mi dali aerodrom i pominje se da ce graditi metro u BG, u zamenu za politicku podrsku?
    Pa oni im i prave šiptarski geto na tom Kosovu samo da što prije sjure svu šipačku bagru u tu tamo vukojebinu. Cilj je da se sav šiptarski ološ najuri u izolirani tor!

Elita GeorgeV (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    414

Citat Original postavio pustos Pogledaj poruku
    https://www.alo.rs/vesti/politika/francuzi-konacno-pokazali-svoje-pravo-lice-siptarima-se-vraca-za-sva-zlodela/200216/vest

Zasto se potencira Francuska u zadnje vreme, te nas uvredila, te je sad pokazala pravo lice?

Da nisamo mi dali aerodrom i pominje se da ce graditi metro u BG, u zamenu za politicku podrsku?
    Dali su im i Šiptari aerodrom, pa eto...

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2246

Citat Original postavio Nosferatu___2 Pogledaj poruku
    У западној Европи је много лепо, тренутно је супер јести кобасице, палачинке и пити кувано вино на Божићњим Вашарима.
    a bozicni post?
    Слава Христу који смрт победи, а част сваком који Христа следи. Кој га љуби срцем и устима, љубав своју печати делима.

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1007

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    a bozicni post?
    Poste vernici , ali je kod katolika ( protestanti ne poste) tako da za vreme posta mozes da jedes i jaja i mlecne prozvode.
    Do nekog 15 veka post je bio strog kao i kod nas, ali su ljudi umirali od gladi za vreme posta i onda je neki ( valjda Papa)
    doneo dekret da mogu da se jedu i mlecni proizvodi za vreme posta.

- - - - - - - - - -

Meni je ova cela tema besmislena, Makron i Francuska su na ivici gradjanskog rata, a vi ovde drvite o nekakvom lupanju shamara Albancima.

Iskusan Edmond_Dantès (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    190

Да, те перверзно ниске цене су једно од предности ДДР-а.

Ти ведри и весели људи је оно што је најбоље.

Ако ниси био, Хамбург је моја топла препорука. Нешто скроз другачије.
    Kompanija mi ima poslovnicu bas u Hamburgu, nije nemoguce da zavrsim tamo jednog dana
    The only real revolution is in the enlightenment of the mind and the improvement of character, the only real emancipation is individual

Učlanjen
    08.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    254

Kompanija mi ima poslovnicu bas u Hamburgu, nije nemoguce da zavrsim tamo jednog dana
    Pazi da te ne naguze. Nemci vekovima mrze prave Srbe!!!!

Učlanjen
    10.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    190

Citat Original postavio Лички гусар Pogledaj poruku
    Pazi da te ne naguze. Nemci vekovima mrze prave Srbe!!!!
    Ako do toga dodje, ja cu da se predam, ja sam samo Sumadinac, mi smo kukavice, nismo kao najveci junaci medju junacima.

Mi se predajemo svakom, Austrijancima, Turcima, Madjarima, Hrvatima. Since 1579™
    The only real revolution is in the enlightenment of the mind and the improvement of character, the only real emancipation is individual

Učlanjen
    08.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    254

Ne predavaj se! Budi ko Nole, on bije Nemce ko volove u kupusu! Osvetio se Nole Nemcima za sva zla koja su vekovima nanijeli pravim Srbima!

Elita Nosferatu___2 (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    374

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    a bozicni post?
    Ја не постим цео пост, обично одрадим једну недељу па се причестим.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Rayela Pogledaj poruku
    Poste vernici , ali je kod katolika ( protestanti ne poste) tako da za vreme posta mozes da jedes i jaja i mlecne prozvode.
    Do nekog 15 veka post je bio strog kao i kod nas, ali su ljudi umirali od gladi za vreme posta i onda je neki ( valjda Papa)
    doneo dekret da mogu da se jedu i mlecni proizvodi za vreme posta.

- - - - - - - - - -

Meni je ova cela tema besmislena, Makron i Francuska su na ivici gradjanskog rata, a vi ovde drvite o nekakvom lupanju shamara Albancima.
    Посте и протестанти, али тако што се одрекну једне ствари која им је драга. На пример, чоколаде или мобилног

- - - - - - - - - -

Хамбург је суперишка што се тиче људи, скроз су слободни и опуштени.

Сам град је доста футуристичан, нема старог барока као у Дрездену. Генерално, у Немачкој је Дрезден изузетак, већина немачких великих градова су у новоградњи, сиви и стерилни, са понеком старом зградом која је преживела рат.

Изузетак би били Минхен, Дрезден, Штутгарт и гомила малих места испод 200 000 или 100 000 људи. Зато су мала места најлепша и најушушканија у Немачкој.

Хамбург је с друге стране веома богат град, људи имају одређени ниво, пријатељски су настројени и отворени, па та комбинација лепих и богатих људи и савремене архитектуре даје граду један футуристички укус, али на другачији начин него рецимо у САД.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Лички гусар Pogledaj poruku
    Zar te ne mrze Njemci sto si Srbin?
    Хахаха, мрзе, мрзе.

Опасни су то људи.

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1411

Отиди у Цирих, поручи један Schümli-Pflümli.

То је та комбинација шљивовице и средњеевропске кафе са шлагом која ће победити.

А и само име може само да изазове грозу код наших честитијих сународника. Има ли љиберастичнијег имена?
    no longer at ease here, in the old dispensation

Učlanjen
    10.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    190

Ја не постим цео пост, обично одрадим једну недељу па се причестим.

- - - - - - - - - -

Посте и протестанти, али тако што се одрекну једне ствари која им је драга. На пример, чоколаде или мобилног

- - - - - - - - - -

Хамбург је суперишка што се тиче људи, скроз су слободни и опуштени.

Сам град је доста футуристичан, нема старог барока као у Дрездену. Генерално, у Немачкој је Дрезден изузетак, већина немачких великих градова су у новоградњи, сиви и стерилни, са понеком старом зградом која је преживела рат.

Изузетак би били Минхен, Дрезден, Штутгарт и гомила малих места испод 200 000 или 100 000 људи. Зато су мала места најлепша и најушушканија у Немачкој.

Хамбург је с друге стране веома богат град, људи имају одређени ниво, пријатељски су настројени и отворени, па та комбинација лепих и богатих људи и савремене архитектуре даје граду један футуристички укус, али на другачији начин него рецимо у САД.
    Jako me je radovao put u Drezden, oduvek sam zeleo da vidim Frauenkirche.

Hamburg, s druge strane, moram priznati, nije mi nikad delovao primamljivo. Em sto je na Baltiku, pa cenim da klima nije bas prijatna, a i nisam ljubitelj modernog. Ne volim previse metala, stakla i betona. Ja sam kamen-i-drvo tip osobe. I u SAD mi se ne svidja LA ili Miami, ali daj mi Boston on any given day.

Stoga, pitao sam se da li bih se, i da dobijem ponudu, relocirao u Hamburg. Tesi me sto cujem lepe reci, ako do toga dodje

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1007

Jako me je radovao put u Drezden, oduvek sam zeleo da vidim Frauenkirche.

Hamburg, s druge strane, moram priznati, nije mi nikad delovao primamljivo. Em sto je na Baltiku, pa cenim da klima nije bas prijatna, a i nisam ljubitelj modernog. Ne volim previse metala, stakla i betona. Ja sam kamen-i-drvo tip osobe. I u SAD mi se ne svidja LA ili Miami, ali daj mi Boston on any given day.

Stoga, pitao sam se da li bih se, i da dobijem ponudu, relocirao u Hamburg.
    Tesi me sto cujem lepe reci, ako do toga dodje
    Nosfi je mnogo nakitio oko Hamburga
    Ja volim sve gradove koji su na nekoj vodi, a Hamburg to jeste, klima jeste mnogo zayebana, ali je tako svuda na Severu.

San Francisko je jel jako lep grad LA i nije grad, a Majami jos manje.
    Haj sosajeti u Hamburgu je mnogo otmen, hladan, ali su i ljudi generalno rezervisani.
    I ja bih razmisljala da li da idem tamo. Nosfi se uglavio u jako lep deo Nemacke

Esad Dzudo je trenutno na forumu
    Borac protiv ropstva i pampersa, koje poklanja AV uz najjeftinije roblje
    Ističe se Esad Dzudo (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Bio sam nedavno u Drezdenu u nekoj ekstra pivnici, ne secam se imena. Pivnica je kao iz nekog bozicnog filma, svaki detalj, svaki ukras na mestu, nema kiceraja, nema sljastecih sr.anja. Pivo 2 evra, rucak 10 evra. Cene kao u Srbiji, odmah ispred ovi standovi sa kobasicama i vinom, gomila ljudi, veselo, vedro, uzivancija.
    To je prejeftino, napisi ime i adresu, kada idem da svratim. Jel u centru ili periferija? I ima li mesta za kamion, ili duplu auto prikolicu?
    Americki ambasador Kajl Skot i ja, na "sudaru" https://www.youtube.com/watch?v=SAtDjfEhWT0

Elita JeanColdHand (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    328

Citat Original postavio Победоносцев Pogledaj poruku
    Отиди у Цирих, поручи један Schümli-Pflümli.

То је та комбинација шљивовице и средњеевропске кафе са шлагом која ће победити.

А и само име може само да изазове грозу код наших честитијих сународника. Има ли љиберастичнијег имена?
    ovde kod mene mozes da narucis tote tante i pharisäer, sto je tek to ljiberaljisticko...
    Нама Бог није дао мач и пушку да присиљавамо људе да нам приђу, nама је Господ дао реч. Пут Божији није лак, aли је частан-Патријарх Српски Павле

Poznat faraonn (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    473
    Reputaciona moć
    441

...Francuska ...Njemacka i Holandija
    a Danemark takodje,
    rado bi udarili albancima neulaznicu
    ali imaju ih ukorijenjene
    i ...kasno je...
    Cudno je da sad opet Francusku rehabilitujemo
    a sta na te odluke je Srbija uticala...
    ...ne moze se gledati Svijet
    sve sa istog prozora...

Učlanjen
    10.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    190

Citat Original postavio Rayela Pogledaj poruku
    Nosfi je mnogo nakitio oko Hamburga
    Ja volim sve gradove koji su na nekoj vodi, a Hamburg to jeste, klima jeste mnogo zayebana, ali je tako svuda na Severu.

San Francisko je jel jako lep grad LA i nije grad, a Majami jos manje.
    Haj sosajeti u Hamburgu je mnogo otmen, hladan, ali su i ljudi generalno rezervisani.
    I ja bih razmisljala da li da idem tamo. Nosfi se uglavio u jako lep deo Nemacke
    San Francisko je jedan od najlepsih gradova u celim SAD. Ipak, ako volis istoriju i arhitekturu, Boston i Fili su tu bez premca, s tim da je ovaj drugi, nazalost, postao za izbegavanje zbog stope kriminala.

Sto se Hamburga tice, imaju ovi moji i office u Rimu

Citat Original postavio Esad Dzudo Pogledaj poruku
    To je prejeftino, napisi ime i adresu, kada idem da svratim. Jel u centru ili periferija? I ima li mesta za kamion, ili duplu auto prikolicu?
    Ne znam kako se zove, vec napisah, ne obracam paznju na te stvari. Ali je u strogom centru (sto cene cini jos smesnijim) - od Frauenkirche ides nizbrdo pesackom zonom ka Elbi, na dnu, sa desne strane, na samom uglu je pivnica (mada izgleda vise kao pravi restoran). Ulica izlazi direktno na stepeniste koje vodi na setaliste kraj Elbe. Zona je zatvorena za saobracaj.

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1355

Cuo sam od jednog Afganistanca da se u Hamburgu oseca kao kod kuce, pa se tamo i odselio.
    A Mari usque ad Mare

Aktivan član Komikum (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    28

E Kozoebi da ste ostali u istoj drzavi danas bi putovali po Evropi.Ocete svoju drzavu,pa zaiskali ste,eto vam ga na!!!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Vrh strane

Slične teme

1. VMRO-ovci pokazali svoje”blgarsko” lice
    Autor kumanovo u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 02.02.2012., 23:05
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.11.2011., 16:16
  3. Konačno zanimljiv sajt o ezoteriji
    Autor Majstor Ica u forumu Internet
    Odgovora: 3