Kako se sada opredeljujete?

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.791
Ja cu sada da posaljem anketu.

Jel ima jos ljubitelja skracenica AVNOJ, KNOJ, NOPOJ i sl? :mrgreen:

Nekako idu opcije od gore na dole - s leva na desno.

Ima 7 opstih kategorija. Oni koji nisu ni u jednoj neka napisu u postu gde su i onako nema mesta za sve.

Posto kod svega ima mana i vrlina ja sam uvek nekako bio a vidi se i po mojim postovima - liberalni centar.
 
Poslednja izmena:
Moze brt ako moze četnički vojvoda bez kralja sto nebi moglo obratno.. Valjda je monarhija tu starija

- - - - - - - - - -

Ni ja nisam za ove crvene vojvode pogotovo Sekija..

Imidz im je u totalnom K. Moraju prvo da se uljude pa da posle razmotrimo njihovu ulogu.
U cilju nacionalnog pomirenja, zabraniti i jedne i druge (cetnike i partizane), sluge okupatora (nacista i komunista).
 
nacional-socijalista? :D

И сувише уско одређење.
Самим тим и непрецизно и нетачно.
У свакој идеологији има ствари које су добро осмишљене, исто тако и лоше осмишљених концепата.
Глупо је не комбиновати.
Поготово у ова времена, која су код свих идеологија показале и у теорији и у пракси евидентне грешке и недостатке.
 
И сувише уско одређење.
Самим тим и непрецизно и нетачно.
У свакој идеологији има ствари које су добро осмишљене, исто тако и лоше осмишљених концепата.
Глупо је не комбиновати.
Поготово у ова времена, која су код свих идеологија показале и у теорији и у пракси евидентне грешке и недостатке.

Ti si hitlerovac!

- - - - - - - - - -

Imidz im je u totalnom K. Moraju prvo da se uljude pa da posle razmotrimo njihovu ulogu.
U cilju nacionalnog pomirenja, zabraniti i jedne i druge (cetnike i partizane), sluge okupatora (nacista i komunista).

Nema ti u Srbiji vise ni cetnika ni partizana.

U Srbiji danas imas samo ove bez mozga koji cekaju novog Milosa, Karadjordja, Kralja, Tita. Milosevica pa ga vide u Vucicu
I ove druge kojima nista ne odgovara i koji ne vole ni sami sebe.

Nema trece.
 

Back
Top