ИЗБОР НАЈВЕЋЕ БУДАЛАШТИНЕ СНС-А ЗА 2018-ТУ

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.233
standard-christmas-tree.jpg


Ево јелке а ево и теме!
Бирамо највећу будалаштину из СНС-а за одлазећу годину што би млади рекли
БЛАМ ГОДИНЕ!

Мени је на првом месту изјава Вучића да је имао тешко детињство и да је рано остао без оца
На другом месту ми је Вучић са изјавом о непоједеној шницли
На трећем месту су ми пуњене лигње у чинији коју му донео отац (!?)
А на последњем Бабић

Ајмо сад ви, чисто да екипа има шта да пријави!

- - - - - - - - - -

Довлачење светине на Таш?
Погубили се гледајући наоколо колико бре то изграђено по Београду...

- - - - - - - - - -

Дељење пљескавице и тоалет папира за потпис подршке...

- - - - - - - - - -

Ајмо ајмо...
Лепо је спрдати се са државом а није лепо кад се запитамо?
Није него...

- - - - - - - - - -

Унапред купљене карте за метро?
 
Poslednja izmena:
Svinjski papci i leteći automobili iz Kine moraju biti laureat ove godine!

- - - - - - - - - -

Onda Vulin odžačar u crnoj uniformi na drugom, a nepojedenoj šnicli bih dodelio treće mesto.

Papci i automobili su ubedljivo pobedili,van konkurencije.
Drugo mesto je i tuzno,peraci prozora.
Trece mesto je Voolina sa svim svojim pojavljivanjima,i snicla (podela medalje).
 
Молим модерацију да банује све оне који су ми смањили оцену теме
а притом ништа корисно нису написали.

Очигледно је да су пристрасни и користољубиви.

- - - - - - - - - -

Kad nabacamo 10-20 predloga mogla bi da se ubaci anketa :lol:

Свима је заједничка шницла међу осталим присећањима..
 
Poslednja izmena:
Мислим да је највећи блам владавине СНС - РАЗБОЈНИЧКА, ПЉАЧКАШКА и ОТИМАЧКА МАФИЈА ПОД ЗАКОНИТИМ ИМЕНОМ: ИЗВРШИТЕЉИ... свакога дана читам да су за неких пар хиљада евра ОТЕЛИ ЉУДИМА СТАНОВЕ ОД 3О И 40 000 ЕВРА И ИЗБАЦИЛИ ИХ СА ПОРОДИЦАМА НА УЛИЦУ ДА БИ СЕ ИСТИ ТИ ИЗВРШИТЕЉИ ЗАТИМ БАВИЛИ ПРЕПРОДАЈОМ ПРИВАТНЕ ИМОВИНЕ ----- често уопште не верујем шта читам па се враћам неколико пута, такође по "закону" који је донео дебилни СНС ако се води судски спор због неког дуга НИ СУД НИ ИЗВРШИТЕЉИ УОПШТЕ НЕ МОРАЈУ ДА ПОШАЉУ ПОЗИВ ЛИЦУ КОМЕ ОТИМАЈУ ИМОВИНУ - И ЈОШ ИМ У ТОМЕ ПОМАЖЕ И ПОЛИЦИЈА ....... СНС је ову мафију ОЗАКОНИО............
 
Мислим да је највећи блам владавине СНС - РАЗБОЈНИЧКА, ПЉАЧКАШКА и ОТИМАЧКА МАФИЈА ПОД ЗАКОНИТИМ ИМЕНОМ: ИЗВРШИТЕЉИ... свакога дана читам да су за неких пар хиљада евра ОТЕЛИ ЉУДИМА СТАНОВЕ ОД 3О И 40 000 ЕВРА И ИЗБАЦИЛИ ИХ СА ПОРОДИЦАМА НА УЛИЦУ ДА БИ СЕ ИСТИ ТИ ИЗВРШИТЕЉИ ЗАТИМ БАВИЛИ ПРЕПРОДАЈОМ ПРИВАТНЕ ИМОВИНЕ ----- често уопште не верујем шта читам па се враћам неколико пута, такође по "закону" који је донео дебилни СНС ако се води судски спор због неког дуга НИ СУД НИ ИЗВРШИТЕЉИ УОПШТЕ НЕ МОРАЈУ ДА ПОШАЉУ ПОЗИВ ЛИЦУ КОМЕ ОТИМАЈУ ИМОВИНУ - И ЈОШ ИМ У ТОМЕ ПОМАЖЕ И ПОЛИЦИЈА ....... СНС је ову мафију ОЗАКОНИО............

A pa ovo je budalastina vec godinama da ne kazem trajna.To je bruka i najveca budalastina preuzeta od zapada direktno jos od "zutih" ali nastavljena od strane ovih vlasti (narocito zadriglo-tupavih lokalaca koji ih obilato koriste da bi opstali na radnom mestu vestacki), ne bi li se "uvukli" kaobajagi savremenim zakonima zapadu, ali je ustvari cista pljacka i otimacina sa abnormalnim kamatama i za najmanji dug, a cinovnici iz opstina i lokalnih preduzeca samo gledaju kako da sacuvaju svoju zadnjicu na radnom mestu umesto da im smanje broj jer ionako nista ne znaju niti rade, ali njima je lakse da propisuju ogromne kamate i plene imovinu uz pomoc nasilnika - izvrsitelja. Ali nelegalan obejakt na Pancicevom vrhu zato niko ne dira, i ko zna sta jos. Dakle bogati su zasticeni, od srednjih i siromasnih se otima.
Da je bruka ka sopstvenom narodu - ne treba ni govoriti, narocito kad nije obezbedjen standard dovoljan da bi opterecenja bila tolika a narocito kamate.

Ali ipak bih kao najveci "dogadjaj" za ovu godinu izdvojila navodno otkrivanje ubica Olivera Ivanovica i rokove koji su se samo pomerali kad ce to biti saopsteno, a evo dodje kraj godine i nista a po svemu sudeci nikad nece biti.

- - - - - - - - - -

Ima jos i istrazivanje SNS o broju dece u odnosu na spratnost zgrade u kojoj ljudi zive......

A jeste...i to, samo ne znam cije je ali psotavljano je na jednoj temi.
 
Poslednja izmena:

Back
Top