O Trajanju seksa

G

Gosca 7

Gost
SAMO ISKRENO NAPRED!
Kolko dugo vam traje seksualni cin u proseku sa pojedinim partnerom, ako moze iskreno za svakog.
Evo da ja kazem prva - posteno od mene.
Sa prvim partnerom oko pola sata (sve sto navodim ukljucuje i predigru od trenutka kad smo oboje goli).
Sa drugim, pola sata do sat kako kad.
Treci je mogao i do tri sata ponekad.
Poslednji oko sat.
IZVOLITE VI.
 
Gosca 7:
SAMO ISKRENO NAPRED!
Kolko dugo vam traje seksualni cin u proseku sa pojedinim partnerom, ako moze iskreno za svakog.
Evo da ja kazem prva - posteno od mene.
Sa prvim partnerom oko pola sata (sve sto navodim ukljucuje i predigru od trenutka kad smo oboje goli).
Sa drugim, pola sata do sat kako kad.
Treci je mogao i do tri sata ponekad.
Poslednji oko sat.
IZVOLITE VI.

Ukljucjem stopericu i pocinjem sa razmeravanjem.Spremio sam i santimetetar da njoj izmerim kuk , struk & dude, a meni duzinu i sve po redu.Pa cu dati iscrpan izvestaj u temi Lovacke price :lol: :lol: E sad da li se i to vreme merenja racuna ?
 
Gosca 7:
SAMO ISKRENO NAPRED!
Kolko dugo vam traje seksualni cin u proseku sa pojedinim partnerom, ako moze iskreno za svakog.
Evo da ja kazem prva - posteno od mene.
Sa prvim partnerom oko pola sata (sve sto navodim ukljucuje i predigru od trenutka kad smo oboje goli).
Sa drugim, pola sata do sat kako kad.
Treci je mogao i do tri sata ponekad.
Poslednji oko sat.
IZVOLITE VI.

pa u prosjeku mjesec, mjesec ipo, sve zavisi ko je partner znas :lol:
 
Rado cu o trajanju ljubavnog cina,cim Stari Lisac zavrsi sa stopericom,pa ako hoce da mi pozajmi.Naime,to kod mene varira.Sve zavisi od polozaja.Dal je u kolima,autobuskoj stanici,uza zid,krevetu,na poslu,kadi,na drvetu,moru,u ormaru...i tako to.Normalno,od mesta ,zavisi i poza.Od poze zavisi kolko ce mi se dignuti,a njena ovlaziti.Opet moram da cekam Starinu,kad izmeri da pozajmi...Al,to cu i ja u Lovacke price.
 
DON:
Rado cu o trajanju ljubavnog cina,cim Stari Lisac zavrsi sa stopericom,pa ako hoce da mi pozajmi.Naime,to kod mene varira.Sve zavisi od polozaja.Dal je u kolima,autobuskoj stanici,uza zid,krevetu,na poslu,kadi,na drvetu,moru,u ormaru...i tako to.Normalno,od mesta ,zavisi i poza.Od poze zavisi kolko ce mi se dignuti,a njena ovlaziti.Opet moram da cekam Starinu,kad izmeri da pozajmi...Al,to cu i ja u Lovacke price.

I ti mozes na drvetu ...eeeeee i jaaaa.Stopericu mi uzeo bundeva da se ne zajebuni pa zakasni na posao :)
 
Stari Lisac:
Gosca 7:
SAMO ISKRENO NAPRED!
Kolko dugo vam traje seksualni cin u proseku sa pojedinim partnerom, ako moze iskreno za svakog.
Evo da ja kazem prva - posteno od mene.
Sa prvim partnerom oko pola sata (sve sto navodim ukljucuje i predigru od trenutka kad smo oboje goli).
Sa drugim, pola sata do sat kako kad.
Treci je mogao i do tri sata ponekad.
Poslednji oko sat.
IZVOLITE VI.

Ukljucjem stopericu i pocinjem sa razmeravanjem.Spremio sam i santimetetar da njoj izmerim kuk , struk & dude, a meni duzinu i sve po redu.Pa cu dati iscrpan izvestaj u temi Lovacke price :lol: :lol: E sad da li se i to vreme merenja racuna ?


E ovakooooooooooooo:

4 sata i sedamnajest minuta
22 a merim odakle mi odgovara
a kod nje:)
uuuuuuu
100-50-100
:lol: :lol:
 
Mora da traje onoliko dugo koliko je potrebno da bi muškarca partnerka zamolila da prestane, jer više ne može da izdrži.
Svaki drugi način završetka ljubavnog odnosa je nedovoljan ili u najboljem slučaju sasvim prosečan.
 
Trajanje? stvarno tome ne pridajem znacaj. Pravi, uzbudljivi, mastoviti, strastven i pozudan sex je obicno brzinski i neplaniran. Taj se najduze pamti (to sam hteo da kazem) :)
 

Back
Top