Brnabić: Nadam se da Srbija neće morati da upotrebi vojsku

Poruka
17.763
Premijerka izjavila, povodom najave formiranja kosovske vojske, da se nada da Srbija neće morati da upotrebi svoju vojsku i dodala da je to jedna od opcija.
"Nadam se da nikada nećemo morati da upotrebimo svoju vojsku, ali je u to u ovom trenutku jedna od opcija na stolu, jer ne možemo da gledamo novo etničko čišćenje i nove oluje, iako (premijer Albanije) Edi Rama na njih poziva", kazala je Ana Brnabić novinarima u Vladi Srbije.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=12&dd=05&nav_category=640&nav_id=1478132

Sta je sad ovoj jel i ona posandrcala ? O formiranju vojske Kosova ne odlucuje Beograd, kao sto nije odlucivao ni o formiranju istih u Hr,BiH,CG itd.
 
Mene rat ne zanima, jedva nadjoh sljaku na ugovor.

Ма не секирај се,иде Тома Николић са синовима,и Шешељ "српски војвода" са синовима који војску нису служили али их тата редовно води у стрељану и спрема за одбрану отаџбине...
 
Ма не секирај се,иде Тома Николић са синовима,и Шешељ "српски војвода" са синовима који војску нису служили али их тата редовно води у стрељану и спрема за одбрану отаџбине...

E dobro onda, nisam lud da mi neko uleti na radno mesto.

- - - - - - - - - -


Znas Djemo, mojoj firmi su par siptara veljike musterije.
Sad bi bilo glupo da rasterujem...
Uostalom pise mi u Ugovoru da ne smem da komentarisem saradnike i partnere firme.
 
Све је то мој Роло прђевина како ја волим често рећи или ти пуцањ у празно!
Балкан треба запалити, поравнати све ваљком и онда кренути испочетка, овако више не иде...

Znaci Tito je ipak napravio cudo sa balkanskom stokom?

- - - - - - - - - -

Чувај шљаку,видиш каква је ситуација.Оде човек на одмор а неко му улети на радно место....А камо ли у рат...

Nisam znao da je uzimanje bolovanja isto kao da si najavio otkaz.
Dobro je pa sam bio samo nedelju dana.
 
Бој се бије бије застава се вије...

anabrnabic2016-09ch-820x410.jpg
 
druga vest objavljuje da je amerika poslala naoruzanje pristini
da je kfor pojacao obezbedjenje granicne zone srbije i severa kosova
jedino sto mogu da kazem je - neka je bog u pomoci srbima koji su ostali na severu kosovu

A sto bog da im je u pomoci?
Mozes ti da pomognes...

A sto se tice ovih sa severa oni mogu uvek u srbiju kad im legnu one pare
Pravo pitanje glasi sta da rade oni juznije?
Na njih ne misle ni ovi sa severa.
 
Све је то мој Роло прђевина како ја волим често рећи или ти пуцањ у празно!
Балкан треба запалити, поравнати све ваљком и онда кренути испочетка, овако више не иде...

nije problem u balkanu, ni u bosni, ni u libiji, ni u siriji, ni u iraku, ni u....
problem su oni kojima ekonomija zavisi od broja ratnih zarista, od ratnohuskaca, problem su delitelji svetske pravde i deomkratije
problem na ovom svetu su amerikanci

- - - - - - - - - -

A sto bog da im je u pomoci?
Mozes ti da pomognes...

A sto se tice ovih sa severa oni mogu uvek u srbiju kad im legnu one pare
Pravo pitanje glasi sta da rade oni juznije?
Na njih ne misle ni ovi sa severa.

mislim na sve srbe koji zive na svojoj zemlj i dedovini
ne mislim na milana radojcica, zvonka veselinovica i ekipu
 
nije problem u balkanu, ni u bosni, ni u libiji, ni u siriji, ni u iraku, ni u....
problem su oni kojima ekonomija zavisi od broja ratnih zarista, od ratnohuskaca, problem su delitelji svetske pravde i deomkratije
problem na ovom svetu su amerikanci

- - - - - - - - - -



mislim na sve srbe koji zive na svojoj zemlj i dedovini
ne mislim na milana radojcica, zvonka veselinovica i ekipu
Ne znam ja ko tebe zanima ko ne zanima, ima puno ovih sa Kosova sto mi oduzimaju radno mesto po Beogradu.
Pritom ne mislim na Ivicu Dacica, Jorgovanku i Trivanku.

- - - - - - - - - -

Samo znam da njima Srbija daje pare i kad nista ne rade a mene mogu samo u ludaru ako pokusam egzistencijalno samoubistvo.
Dok im bilo lepo nisu me zvali, ne moraju ni sada kad konacno imam za leba.
 
Znaci Tito je ipak napravio cudo sa balkanskom stokom?

- - - - - - - - - -

.

Тоти је добро лагао мој ти, најбоље од свих...слагао је када је рекао "Ми смо Титови – Тито је наш" па онда "После Тита – Тито”.
А највише је лагао на ретушираним фотографијама које су висиле у свим службеним просторијама цијеле нам миле нам Југославије Тито је био у маршалској униформи са одликовањима, или у цивилној одјећи. По иконографким захтјевима на фотографијама он није могао бити без косе, нити сијед, нити са борама или неким другим доказом старости. Међутим по свој прилици, он је цијелог живота фарбао косу. :eek:
У својој аутобиографији он наводи Вако:
"Док сам био мали дјечак, моје су амбиције биле да постанем кројач, јер сам као сваки мали сељак у Загорју желио имати лијепу одјећу. :eek:
Чим му је рођак Јурица рекао да су конобари „добро одјевени” он одлази у Сисак и тамо прихвата посао конобара. Када је постао бравар у Загребу, био му је сан да од уштеђеног новца купи себи ново одело и да се добро обучен појави у свом селу. :eek:
Успео је да купи скупо одело, али пре него што га је обукао неко му га је украо. Када се после неуспелих покушаја поново запослио у машинској радионици у Загребу, без обзира на ниску плату, успео је да уштеди за ново одело. Према његовој причи, када се као рањеник нашао у руском заробљеништву у Казану у бунилу је оптуживао свеца са иконе да му жели украсти одећу и ствари. :eek:
Жеља за лепим (и скупим) одевањем није га напуштала целог живота, ма колико она била у супротности са идеолошким ставом да је он пролетерски вођа. У својим мемоарима Милован Ђилас сведочи, како је после рата Титу направљена пређица за каиш од чистог злата.:eek:
У позним годинама, на насловној страни водећег листа „По-литика” објављена је његова фотографија, на којој је приказан као ловац који је убио медведа капиталца и поносно га гази. На фотографији је приказан у беспрекорно испегланим панталонама, у белој кошуљи и са краватом, као да је медведа одстрелио у зоо-лошком врту а не у ловачком походу у дивљој планини. И медведу је подигнут статус: он лежи као жртвена животиња, с положеном главом на грању као да спава. Жртва се не сме увредити, јер она се чини за добробит не појединца, већ шире заједнице.
Много је лагао *мајку му његову!А ми смо много вјеровали у лажи!
 
Беше лако веровати у капитализам са пуним социјалистичким стомацима.
Уууу какве су се само успоредне приче причале.

Гладан благостању не верује.

- - - - - - - - - -

Ма, ратују без престанка, него медији лажу како је тамо мир...

Мени једино није јасно откуд претеклих у израелско арапском сукобу?
Од малих ногу свако вече пред прогнозу времена пичи резултат:
120 према 90, па онда 50 према 86...
Па пута 365 дана па пута све ове године...
ОДАКЛЕ???

- - - - - - - - - -

Тоти је добро лагао мој ти, најбоље од свих...слагао је када је рекао "Ми смо Титови – Тито је наш" па онда "После Тита – Тито”.
А највише је лагао на ретушираним фотографијама које су висиле у свим службеним просторијама цијеле нам миле нам Југославије Тито је био у маршалској униформи са одликовањима, или у цивилној одјећи. По иконографким захтјевима на фотографијама он није могао бити без косе, нити сијед, нити са борама или неким другим доказом старости. Међутим по свој прилици, он је цијелог живота фарбао косу. :eek:
У својој аутобиографији он наводи Вако:
"Док сам био мали дјечак, моје су амбиције биле да постанем кројач, јер сам као сваки мали сељак у Загорју желио имати лијепу одјећу. :eek:
Чим му је рођак Јурица рекао да су конобари „добро одјевени” он одлази у Сисак и тамо прихвата посао конобара. Када је постао бравар у Загребу, био му је сан да од уштеђеног новца купи себи ново одело и да се добро обучен појави у свом селу. :eek:
Успео је да купи скупо одело, али пре него што га је обукао неко му га је украо. Када се после неуспелих покушаја поново запослио у машинској радионици у Загребу, без обзира на ниску плату, успео је да уштеди за ново одело. Према његовој причи, када се као рањеник нашао у руском заробљеништву у Казану у бунилу је оптуживао свеца са иконе да му жели украсти одећу и ствари. :eek:
Жеља за лепим (и скупим) одевањем није га напуштала целог живота, ма колико она била у супротности са идеолошким ставом да је он пролетерски вођа. У својим мемоарима Милован Ђилас сведочи, како је после рата Титу направљена пређица за каиш од чистог злата.:eek:
У позним годинама, на насловној страни водећег листа „По-литика” објављена је његова фотографија, на којој је приказан као ловац који је убио медведа капиталца и поносно га гази. На фотографији је приказан у беспрекорно испегланим панталонама, у белој кошуљи и са краватом, као да је медведа одстрелио у зоо-лошком врту а не у ловачком походу у дивљој планини. И медведу је подигнут статус: он лежи као жртвена животиња, с положеном главом на грању као да спава. Жртва се не сме увредити, јер она се чини за добробит не појединца, већ шире заједнице.
Много је лагао *мајку му његову!А ми смо много вјеровали у лажи!

Ето... Тито као љаксе хтео да се лепо обуче па да сви мисле како је он...
Зато дан данас провинција гледа само да се обуче.
Понашање наравно сачувај и саклони.
 
Хтједох ти рећи Проћко можеш лагати ,слагати али не вјечно.
Кад тад те стигне као што је и нас.
Од превише лажи се деси крвави грађански рат.
Тито није посебан само смо ми тада били на нижем интелектуалном нивоу, не само ми већ цијели свијет.Ако је за утјеху...
 
Rasejani Prorok
Беше лако веровати у капитализам са пуним социјалистичким стомацима.
Уууу какве су се само успоредне приче причале.
То су они које Бајкер качи по целом форуму, онај са чачкалицом; само што он то пришива другој страни.:roll:

Мени једино није јасно откуд претеклих у израелско арапском сукобу?
Од малих ногу свако вече пред прогнозу времена пичи резултат:
120 према 90, па онда 50 према 86...
Па пута 365 дана па пута све ове године...
ОДАКЛЕ???
Добро, мало се лажуцка, као што Веља крадуцка...:mrgreen:

Зато дан данас провинција гледа само да се обуче.
Па, не можеш на славу или свадбу у ресторану к'о слепац...:lol:
 

Back
Top