Novi vlasnik Prve televizije i O2 TV

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Novi vlasnik Prve televizije i O2 TV
Kompanija Antena grupa postigla je dogovor sa preduzetnikom Srđanom Milovanovićem o preuzimanju 100% osnivačkih prava Antena grupe u Srbiji i Crnoj Gori.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=12&dd=04&nav_category=12&nav_id=1477955


Srdjan M. bese vlasnik Kopernikusa? Znaci Telekom kupuje Koperniukus kablovsku koja je dno u svakom smislu za sumanuti cifru kako bi doticni mogao da kupi O2 i PRVU jedine TV uz N1 koje Vucic ne kontrolise s tim sto 02 i Prva imaju nacionalnu pa svi u Srbiji mogu da ih gledaju a N1 ne.
 
Novi vlasnik Prve televizije i O2 TV
Kompanija Antena grupa postigla je dogovor sa preduzetnikom Srđanom Milovanovićem o preuzimanju 100% osnivačkih prava Antena grupe u Srbiji i Crnoj Gori.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=12&dd=04&nav_category=12&nav_id=1477955


Srdjan M. bese vlasnik Kopernikusa? Znaci Telekom kupuje Koperniukus kablovsku koja je dno u svakom smislu za sumanuti cifru kako bi doticni mogao da kupi O2 i PRVU jedine TV uz N1 koje Vucic ne kontrolise s tim sto 02 i Prva imaju nacionalnu pa svi u Srbiji mogu da ih gledaju a N1 ne.

План је да угаси жутаре. Што уопште није лоше, једини проблем је што је он иста таква жутара као н1, О6 и ртс.
 
План је да угаси жутаре. Што уопште није лоше, једини проблем је што је он иста таква жутара као н1, О6 и ртс.

Žutare su davna prošlost.Raspali su se kao koralni grebeni,ili su prešli u vlast,tako da ne vidim razlog radovanju zbog uništenja žutara.To je kao da ti Pera odnosi sve iz kuće i pri tome te bije i pravi budalom,ali si tti srećan jer taj isti Pera sa vremena na vreme tuče Đuru koji ti je davno odneo sve iz kuće,tukao te i pravio budalom....Nigde mi nećemo sa takvom logikom
 
Žutare su davna prošlost.Raspali su se kao koralni grebeni,ili su prešli u vlast,tako da ne vidim razlog radovanju zbog uništenja žutara.To je kao da ti Pera odnosi sve iz kuće i pri tome te bije i pravi budalom,ali si tti srećan jer taj isti Pera sa vremena na vreme tuče Đuru koji ti je davno odneo sve iz kuće,tukao te i pravio budalom....Nigde mi nećemo sa takvom logikom

Ни не треба да идемо негде. Сто година "такве логике" и сада би негде да идемо.
 
Ни не треба да идемо негде. Сто година "такве логике" и сада би негде да идемо.

Sutra kada na vlast dođe Jevdokije,te počne da nam iznosi sve iz kuće,da nas bije i pravi budalama,mi ćemo da vičemo : "Ma samo neka rasturi onog Peru,što nam iznese sve iz kuće,umlati nas i napravi budalama.A mogao bi da mlatne koji put i onog Đuru lopova.Dobar je Jevdokije!"
 
Kesicu su dani na televiziji odbrojani..... a i Ivanovic ce mozda morati malo da se redukuje.

Jos jedan razlog vise da se prati Nato N1 (kako neki kazu) :bye:

- - - - - - - - - -

Novi vlasnik Prve televizije i O2 TV
Kompanija Antena grupa postigla je dogovor sa preduzetnikom Srđanom Milovanovićem o preuzimanju 100% osnivačkih prava Antena grupe u Srbiji i Crnoj Gori.

 
Žutare su davna prošlost.Raspali su se kao koralni grebeni,ili su prešli u vlast,tako da ne vidim razlog radovanju zbog uništenja žutara.To je kao da ti Pera odnosi sve iz kuće i pri tome te bije i pravi budalom,ali si tti srećan jer taj isti Pera sa vremena na vreme tuče Đuru koji ti je davno odneo sve iz kuće,tukao te i pravio budalom....Nigde mi nećemo sa takvom logikom

Dobro poređenje.
 
Žutare su davna prošlost.Raspali su se kao koralni grebeni,ili su prešli u vlast,tako da ne vidim razlog radovanju zbog uništenja žutara.To je kao da ti Pera odnosi sve iz kuće i pri tome te bije i pravi budalom,ali si ti srećan jer taj isti Pera sa vremena na vreme tuče Đuru koji ti je davno odneo sve iz kuće,tukao te i pravio budalom....Nigde mi nećemo sa takvom logikom

Dosta je gadno kada se Pera i Djura udruze, pa pocnu mnogo cesce da te biju, pa te nekada biju i simultano. :tambalamba:

_nobody_
 
Korporacija Kopernikus, u vlasništvu brata zvaničnika Srpske napredne stranke, kupila je televizije Prva i O2, nakon što je prodala svoje podružnice kablovskog operatera državnoj telekomunikacionoj kompaniji „Telekom“ za skoro 200 miliona evra, piše BIRN.

Kako piše BIRN, kompanija koja ima veze sa vladajućom Srpskom naprednom strankom, kupila je dve televizijske stanice sa nacionalnim frekvencijama, nakon prodaje sopstvenog kablovskog operatora državnoj telekomunikacionoj kompaniji – Telekomu.

Milovanovićevu kompaniju povezuju s vladajućom Srpskom naprednom strankom, jer je njegov brat, Zvezdan Milovanović, stranački funkcioner, naveo je BIRN.

https://www.danas.rs/drustvo/birn-televizije-prva-i-o2-prodate-korporaciji-kopernikus/
 
Al opet bolje da ti mediji budu pod kontrolom vlasti , koja kakva god da je, je ipak nasa, nego pod kontrolom CIA

Jel ovo znaci da ce na B92 konacno moci da mi objave komentar kad pljujem siptarske narkoteroriste i CIA-u?

kako god okrenuo, dupe nam je pozadi.
a ko ce nas naguziti stranci ili domaci izdajnici nekako nam je i sve jedno.
da ce da boli guza opet, to je sigurno
 
Kad razmislim dal je bolje da vlasnik bude neki srbin bilo andrej vucic ili ovaj srdjan ili bivsi direktor CIA , nekako mi opet milije da budu Srbi nego osvedoceni srpski okupatori i neprijatelji.

I nekako mi toplo oko srca bude, sto ce B92, BASTION SOROSEVSKE ANTISRPSKE MISLI, da pocne da izgleda isto kao INFORMER :rotf: :super:

A glavni moderatori na forumu B92 ce da budu Djuka i Mracak :super:
 
kako god okrenuo, dupe nam je pozadi.
a ko ce nas naguziti stranci ili domaci izdajnici nekako nam je i sve jedno.
da ce da boli guza opet, to je sigurno

Vas mozda nagooze, mene NE! Treba biti nezavisan u ovom svetu. I NE prodavati sebe, i svoje ideale. O SVOJOJ/INDIVIDUALNOJ slobodi. Iebe se meni za CIA, MI6, BIA, VBA, MOSSAD... Gledas svoja goMnarska i glodarska machecha malena posla, i od toga zivis. Sopstvena Sloboda je neprocenjiva. Makar ziveo sirotanski, ali dovoljno za tebe i porodicu. :whistling:

Odatle, kao nezavisni potrosac, mozes da donosis nekakve odokativno objektivne odluke. :tambalamba:

_nobody_
 
Vas mozda nagooze, mene NE! Treba biti nezavisan u ovom svetu. I NE prodavati sebe, i svoje ideale. O SVOJOJ/INDIVIDUALNOJ slobodi. iebe se meni za CIA, MI6, BIA, VBA, MOSSAD... Gledas svoja mala goMnarska i glodarska machecha malena posla, i od toga zivis. Sopstvena Sloboda je neprocenjiva. Makar ziveo sirotanski, ali dovoljno za tebe i porodicu. :whistling:

Odatle, kao nezavisni potrosac, mozes da donosis nekakve odokativno objektivne odluke. :tambalamba:

_nobody_

da ti si nezavistan od sveta :hahaha1:
 

Back
Top