Igra Za Razmisljanje

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
12.385
Predlozite mi igru sa dobrom grafikom gde se vise razmislja nego sto puca iz oruzija, gde se vise nesto trazi neku detektivsku mozda igru? gde ima svega i pucanja i strategije ali najvise razmiljanja gde je u najvecem delu mozak ukljucen i gde se razmilja?
Sa dobrom grafikom
 
Takve igre obicno nemaju AAA grafiku vec imaju solidnu grafiku.

Vrsta igara koju zelis, tj. zanr koji hoces je ADVENTURE (point&click)

u 3D varijanti, koju ti zelis, su mahom igre koje su izlazile tokom 2000-2010.

Poslednja REALNO dobra igra je Syberia 3, koja je bukvalno to sto zelis, ali nije bog zna kako bolja u odnosu na prvi i drugi deo serijala.

Druga bi bila Sherlock Holmes: Crimes and Punishment


Osim toga, probaj HITMAN igre.
 
Predlozite mi igru sa dobrom grafikom gde se vise razmislja nego sto puca iz oruzija, gde se vise nesto trazi neku detektivsku mozda igru? gde ima svega i pucanja i strategije ali najvise razmiljanja gde je u najvecem delu mozak ukljucen i gde se razmilja?
Sa dobrom grafikom


dve najjace detektivske igre pucalje iz prvog lica jesu no one lives forever 1 i 2. ako volis sunjacine,to je najjace sto postoji. iz onog doba,kad su igre vredele nesto.
 
Sad igram Observer, to je mozgalica za resavanje, glavna uloga detektiv Rutger Hauer. Znaci nesto u fazonu blejd ranera. Ne mogu da provalim sifru za vrata izalska iz stana ubijenog, pa moram da pogledam u google ;)
 
ucim strane jezike pa mi zato treba jako dobra igra gde je jako bitan izbor subtitlova onih u igrama dialozi i to da se to sve mora pratiti kako bi dosli do cilja po mogucnosti da je da je detektivska i da nije kao u vecini igara slicnih sta god koji subtitl stavis bude svejedno, hocu igru bas gde te igra odvede u suprotnom smeru u zavisnosti od subtitla koji si odabrao, da li znate na sta mislim? da li postoji takva igra?
 
Možda Vampire the Masquerade Bloodlines ili neka od Mass Effect igara.

Moja preporuka bi bila KOTOR 1 i 2, to su klasici.

A, sad, koliko su to DETEKTIVSKE igre, teško da se može naglasiti detektivskim. Sve su RPG forme i imaju ponekad misije u kojim se rešavaju misterije.
 

Back
Top