Ako nam pošalju vojsku na liniju sa Srbijom, doneću ODLUKU

Citajuci tvitove Magnus from Sweden, ne bi se reklo da Svedjani bas uzivaju u svojoj drzavi trenutno. Salju apele svetu da im dodje vojno pomoci da se oslobode migranata koji im siluju zene i pale aute...

Nemam pojma ne pratim.. Ja sam malo juznije preko mosta.. Ne siluje ovde niko nikog niti ih primaju nesto preterano.. Svedi imaju tih pustahija na Severu koje naseljavaju sa tim indijancima.. Mislim da mi tu mngo lošije stojimo samo sto ti nisi jos svestan ali bit ćeš kad Nemci krenu da vraćaju..
 
Citajuci tvitove Magnus from Sweden, ne bi se reklo da Svedjani bas uzivaju u svojoj drzavi trenutno. Salju apele svetu da im dodje vojno pomoci da se oslobode migranata koji im siluju zene i pale aute...

Svedajni su strasiv narod, njih i Svajcaraca u drugom svetskom ratu stradalo desetak. Cuj pale automobile... to bila neka pobuna i jedne veceri zapalili desetak na parkingu.

Na Balkanu se automobili pale svaki dan, juce u CG izgoreo ford i reno ako se ne varam.
 
Zar isti Vučić onomad nije pretio "..Ako krenu na sever Kosova.." , sledeći put će pretiti "...Ako uđu u Niš..".



"Ako ne formiraju ZSO - ja ću..."
"Ako ne formiraju ZSO i ne puste Đurića - ja ću..."
"Ako ne formiraju ZSO, ne puste Đurića i Tači dodje na Gazivode - ja ću..."
"Ako ne formiraju ZSO, ne puste Đurića, Tači dodje na Gazivode i formiraju vojsku Kosova - ja ću..."
"Ako ne formiraju ZSO, ne puste Đurića, Tači dodje na Gazivode, formiraju vojsku Kosova i pokušaju da udju na Sever - ja ću..."
"Ako ne...

"or else"
 
...Kosovo se smucilo i domordcima na Novom Zelandu
i tasmaniskom djavlu...
Niti jedna politika nije dobro postavljena osim Rankoviceve koju je inicirala Francuska a
a...Rankovic pao...
Nema na Balkanu samoresenja
nije ovo Espanja niti Frankreih
a ni Rusland
ovdje je rijec o frdamte Serbien...Rusija razvlaci...Albanija je bila kolinija kineska
...nema tu vise drugo nista nego,- n e m a ...
One mucenike pokupiti i dati im prostor odgovarajuci kao prvim 'izbjeglicama profiterima'
neka svi odmore...Kosovo je prstom pokazani i prokazeni Prostor ...
Svetinje same sebe hrane kao i po srednjem Istoku...koliko ima Svetinja na 'tudjim ' prostorima
pa ih cuvaju bolje nego Onu pokraj Valjeva...
 
Mirno spavaj Srbadijo, Vulin te brani.:mrgreen:

Vi mirno spavajte, merikanci vas brane.
Palite crkve, skidajte krstove, skrnavite groblja ... to je vaš civilizacijski nivo.
Braniće vas merikanci ko što su branili Sadama i Francuzi Gadafija ... nema tog merikanskog pulena koji nije nahebo. Kad - tad.
Mi strpljivo čekamo.
 
Vi mirno spavajte, merikanci vas brane.
Palite crkve, skidajte krstove, skrnavite groblja ... to je vaš civilizacijski nivo.
Braniće vas merikanci ko što su branili Sadama i Francuzi Gadafija ... nema tog merikanskog pulena koji nije nahebo. Kad - tad.
Mi strpljivo čekamo.

Mi cekamo Godoa, cika Tolo. Da li znate, kada je taj lik, Godo dosao? Ili NEznate?

- - - - - - - - - -

Mirno spavaj Srbadijo, Vulin te brani.:mrgreen:

Lepo se ti iz duljine smejes, a neznas, kako je tvojima doma, ili kako nocu spavaju? Spremni za zbegove, ko nekoc travnja 99.....zato pametni i mladi masovno emigriraju.
 

Back
Top