Ako nam pošalju vojsku na liniju sa Srbijom, doneću ODLUKU

Pa šta očekivati u kod cirkuzanta Marića ,mada bio je do jaja onaj neki hodza što dodirom leči i rak na sidi :lol:, to je taj nivo ozbiljnosti emisije , gostiju i polusveta koji je gleda .

I Tanasković je svojim neokorteksnim delovanjem uspeo da preuzme psihe mnogih delegate da glasaju protiv prijema Kosova u Unesku ;)
 
Poslednja izmena:
Hoće da kaže da će uslediti vojni odgovor sa naše strane.
Ti ne razumeš ali ovi natovci odlično razumeju taj jezik.
"Nemamo izbora saterani smo u ćošak".
Tu taktiku svi primenjuju.

Hoce. Onda cemo mi (Srbi) napasti... I onda ce ameri da nas malo izrokaju.... Pa opet da nas malo vise izrokaju (Tolo, mozes i da pogines, nije sala), onda cemo mi (Srbi) nakon 3 do 7 dana zakmecati: Hocemo Primirje! I ameri ce nacrtati granice (Kosovo Respubljik do Vranja, NECE do Nisa), pa privesti Vozda Mujmana *******og, ona bolesna goveda Tacija, Haradinaja, Veseljija (kao lude krave, privezane za valov) u Dayton 2, da potpisuju sve i svasta. I to je Kraj.

Epilog: Kosova Respubljik + Presevo, Bujanovac, Veliki Trnovac. :mrgreen:

Tolo... Tvoja BIAvska obuka je poprilicno suplja i smrdena. Njesra. Znas... JA (_nobody_) LICNO i PRILICNO treba da dodjem u troroglju i "premotam" mozgove vasim BIA psihijatrima, keramicaru i taj rad... Da vam izbijem ta loodila u glavama. BWE, mnogo ste poludeli i zahisterisali. :whistling:

Dobri moj Tolo... :mrgreen:

_nobody_
 
Hoce. Onda cemo mi (Srbi) napasti... I onda ce ameri da nas malo izrokaju.... Pa opet da nas malo vise izrokaju (Tolo, mozes i da pogines, nije sala), onda cemo mi (Srbi) nakon 3 do 7 dana zakmecati: Hocemo Primirje! I ameri ce nacrtati granice (Kosovo Respubljik do Vranja, NECE do Nisa), pa privesti Vozda Mujmana *******og, ona bolesna goveda Tacija, Haradinaja, Veseljija (kao lude krave, privezane za valov) u Dayton 2, da potpisuju sve i svasta. I to je Kraj.

Epilog: Kosova Respubljik + Presevo, Bujanovac, Veliki Trnovac. :mrgreen:

Tolo... Tvoja BIAvska obuka je poprilicno suplja i smrdena. Njesra. Znas... JA (_nobody_) LICNO i PRILICNO treba da dodjem u troroglju i "premotam" mozgove vasim BIA psihijatrima, keramicaru i taj rad... Da vam izbijem ta loodila u glavama. BWE, mnogo ste poludeli i zahisterisali. :whistling:

Dobri moj Tolo... :mrgreen:

_nobody_

Ako šiposi vojno upadnu na sever ulaze i naši.
To se najverovatnije neće desiti ali opcija "ako - ako" stoji.

Ko će kmečati primirje, to ćemo videti.

I nemoj da mi kažeš da je tebi u Minkenu više stalo do mira od mene.

- - - - - - - - - -

Pustim bradu,kosu i chetnik + samo da se ne kupam to ne mogu...

Loj će te izdati :hahaha:
Moraš se i okupati.
 
Nije se trebalo potpisivati kumanovski sporazum 1999
trebalo je ostati cvrst na braniku otadzbine pa makar nas vratili u kameno doba

od tada je proslo eto 20 god..i nismo se pomerili od toga vremena

Uporediti na primer medjudzavne odnose Nemacke i Francuske 20 godina posle WW2 tj 1965..iako su se mlatili 2x sad nastupaju jedinstveno
A mi na balkanu ne da nismo u 1965-oj nego smo opet u 1941...

Ako odlazi KiM nek ide i resto teritorije ondasnje SR Jugoslavije.....
 
Ako šiposi vojno upadnu na sever ulaze i naši.
To se najverovatnije neće desiti ali opcija "ako - ako" stoji.

Ko će kmečati primirje, to ćemo videti.

I nemoj da mi kažeš da je tebi u Minkenu više stalo do mira od mene.

- - - - - - - - - -



Loj će te izdati :hahaha:
Moraš se i okupati.

To "upadaju naši" podrazumeva da neko drugi ide i gine dok vi srpski "nacionalisti" budete cesali jaja..
 
Ma nema nikakvog rata, 90%
Ovde je samo stvar da šiposki šumski političari dobiju amnestiju za ratne zločine.



Zaista deluje kao da su freaknuli out, pa sad udaraju levo desno ko pobesneli pas.


Racunali su da ce ih clanstvo u Interpolu amnestirati od zlocina koje su pocinili, a sad ooop - ostaje im mac nad glavom da ce ipak morati odgovarati za njih.
 
To "upadaju naši" podrazumeva da neko drugi ide i gine dok vi srpski "nacionalisti" budete cesali jaja..

Ti misliš da šiposi razmišljaju drugačije?
Zato sam i reko da 90% nema ništa od zauzimanja severa Kosova.

- - - - - - - - - -

Zaista deluje kao da su freaknuli out, pa sad udaraju levo desno ko pobesneli pas.


Racunali su da ce ih clanstvo u Interpolu amnestirati od zlocina koje su pocinili, a sad ooop - ostaje im mac nad glavom da ce ipak morati odgovarati za njih.

Sad oni rade na tome da dobiju azil od USA ... onaj lažni identitet, zaštićeni svedok ... :D
 
Ti misliš da šiposi razmišljaju drugačije?
Zato sam i reko da 90% nema ništa od zauzimanja severa Kosova.

Niti će siptari zauzimati sever niti će se vojska dizati.. To je obostrani spin da se sakriju na kratko i jedan drugo iza leđa .. Ni onom na Kosovu ne ide bas najbolje pa su mu potrebni Srbi a ovom našem su potrebi Albanci.. Vidiš kakao lepo sarađuju sve u svrsi opstanka na vlasti... Verovatno i drogu dilaju zajedno..
 
Niti će siptari zauzimati sever niti će se vojska dizati.. To je obostrani spin da se sakriju na kratko i jedan drugo iza leđa .. Ni onom na Kosovu ne ide bas najbolje pa su mu potrebni Srbi a ovom našem su potrebi Albanci.. Vidiš kakao lepo sarađuju sve u svrsi opstanka na vlasti... Verovatno i drogu dilaju zajedno..

Ti, ako si stvarno iz Skandinavije, spremaj se za vojsku.
Nećeš braniti Srbiju, ne brini.
Ratovaćeš protiv Rusa, a to ti je nešto što gore ne može da te snadje od toga.
 
Ma nema nikakvog rata, 90%
Ovde je samo stvar da šiposki šumski političari dobiju amnestiju za ratne zločine.

Obrni, okreni, prespi iz supljeg u prazno, i vice versa... Sve ce Srbi (NATO + Kosova Respubljik) leci na rudu USA geostratezima iz 24 Ulice Washington DCa (Tolo, trebali biste ove mlade BIA kadrove da saljete u W DC, da posete znamenitosti, CIA Headquarters - Langley, Virginia da se naobrazuju). :aha2:

Ja sam sve te znamenitosti gledao bezbroj puta uzivo (Langley, Lincoln Memorial, US Senate/Congress, Vietnam Veterans' Obelisk, White House) a da pojma nemam sa CIA, niti BIA, a niti Rusima. Takav mi divlji machechi zivot, Tolo!

Onda biste malo bolje naucili amere... Doduse, do Quantico-a stigao nisam, iako ni to daleko nije. :hahaha:

_nobody_
 
Некада су нам санкције уводили САД, Немачка, УК а данас Харадинај и Тачи.Но, наш председник "грми" па ће то решити проблем.

- - - - - - - - - -

Niti će siptari zauzimati sever niti će se vojska dizati.. To je obostrani spin da se sakriju na kratko i jedan drugo iza leđa .. Ni onom na Kosovu ne ide bas najbolje pa su mu potrebni Srbi a ovom našem su potrebi Albanci.. Vidiš kakao lepo sarađuju sve u svrsi opstanka na vlasti... Verovatno i drogu dilaju zajedno..

Албанци свакако неће "заузимати" север КиМ, јер га већ контролишу.Докле више то спиновање о "северу" када су тамо одавно албанска полиција, судство, итд.

Изгледа да није реч о спиновању, већ да је Вучић озбиљно наљутио Харадинаја и Тачија, и да сада покушавају да хапшењима повежу режим из Београда са убиством О.Ивановића.Могуће да Вучић није могао да уреди пристанак Русије на пријем Косова у ОУН
 
Poslednja izmena:
Ti, ako si stvarno iz Skandinavije, spremaj se za vojsku.
Nećeš braniti Srbiju, ne brini.
Ratovaćeš protiv Rusa, a to ti je nešto što gore ne može da te snadje od toga.
Ma ne sekiraj se ti za mene ja za nikog ovde neću rstovato niti mislim da bi ovi mogli sa skupe 10k boraca pod oružjem :)... Svog tog ludila sa kojim vam Ispiraju mozak jednostavno ovde nema a neće ga verovatno ni biti za naše vreme .. Ovde ljudi žive dobro i njih to u 99% slučajeva ne interesuje ..

- - - - - - - - - -

Некада су нам санкције уводили САД, Немачка, УК а данас Харадинај и Тачи.Но, наш председник "грми" па ће то решити проблем.

- - - - - - - - - -



Албанци свакако неће "заузимати" север КиМ, јер га већ контролишу.Докле више то спиновање о "северу" када су тамо одавно албанска полиција, судство, итд.

Изгледа да није реч о спиновању, већ да је Вучић озбиљно наљутио Харадинаја и Тачија, и да сада покушавају да хапшењима повежу режим из Београда са убиством О.Ивановића.Могуће да Вучић није могао да уреди пристанак Русије на пријем Косова у ОУН

Pa dobro to je policija sad je to normalno pa se prešlo na nekakve vojne jedinice .. Mora da se vrti neki spin :)
 

Back
Top