NLB banka u Srbiji nema plastike za izradu bankomat kartica!

U ovoj zemlji je neljubazan maltene svako ko namakne bezbednosni minimum. Čim proceni da neće dobiti šamarčinu, otkaz.. Ta gina bi cvrkutala u Nemačkoj za 1800 evra plate. Ne možeš ti tamo da ispoljavaš anomalije ličnosti na ljudima od kojih živiš. Kasirke su ista priča, neljubazne i smrknute kao osoblje pogrebnog preduzeća. Ja bi to sve rebnuo 10% od plate..
 
U petak 30.11.2018. u NLB banci poslovnica Odzaci sam dosao da podignem novu karticu jer mi je stara istekla. Medjutim, radnica na salteru mi neljubazno odgovara da su im javili iz BG da banka nema plastike za izradu kartica! Kakva neozbiljnost i krajnja ne profesionalnost, da sam ostao bez reci...

Tu se ne ostaje bez reci,vec im treba odbrusiti,da im usi otpadnu.Ako nije zadovoljna svojim poslom nek ide kuci,a ne da se drnda na narod.
 
Ni posle desetak dana kartica nije izradjena! Definitivno treba otpisati NLB banku! Savetujem i ostalima!

Није то само са банкама проблем. Ни здравствене књижице се не раде одмах него чекаш по 6 месеци.

Застој је у Ковници новца, у штампи картица.
 

Back
Top