Mobilni telefon do 100 e ?

nije los ,koliko sam video

ja sam uzeo motorolu c plus

sad gledam kosta 12 hilj sa 2 hilj bonus vaucerom , znaci ispadne 10

zadovoljan sam , jaka baterija , solidne slike , dosta memorije. 16 + 2

ekran malo manje vidljiv na suncu .

gledao sam recimo test kamera sa xiaomi 5a

5a ima jasniju sliku onoga sto je fokusirao , ali c+ lepse slika ono sto nije u zizi

a 5a i 6a ima skoro istu kameru

- - - - - - - - - -

6a ima veci ekran 5,45 i bateriju 3000

c+ ima ekran od 5 i bateriju 4000
 
Ја сам ћерки узела Ксиаоми Редме 6,мрзи ме да пребацујем на латиницу, у ВИП-у је коштао око 17.000 динара.

Преко Сосиете женерал банке примам плату, па су ме частили ваучером од 5.000, дакле изашло ме непуних 12.000.

Уз њихов пакет Класик, сваког месеца отплаћујем по 100 динара и телефон.

Ово на конто драња код МТС-а.

Иначе, преко Сосиетеа за све телефоне дају тај ваучер од 5.000, али мораш да будеш њихов коминтент.
 
Koji mobilni telefon biste preporucili,a da je do 100 e ? Mislim na android .

I kakav je XIAOMI REDMI 6A GOLD ?

Nemoj ni da razmisljas o drugim markama, pogotovo u tom cenovnom rangu!Xiaomi je vec ozbiljan brend, ima jako dobro izbalanasirane uuredjaje-cena/kvalitet, ima i servis u Srbiji, a ima i jako dobru softversku podrsku(mozda i najbitnije). Skoro da bih mogao reci da nema loseg Xiaomi telefona..

- - - - - - - - - -

Preporuka za Xiaomi Redmi note 4gb ram / 64memorija. Dolaze u varijantama 6-8-10core. Ako moze da se nadje do 20.000 dinara, to je najbolja kupovina po mom misljenju.

Malo jos da se ustedi i taman je.

Xiaomi Mi A1 je josh bolji...A tu negde s cenom..
 
Ja sam po savetu ljudi koji se u to razumeju prešao sa Samsunga na Xiaomi pre par godina. Uzeo sam neki redmi 3 pro mislim da se zove, ali tada je bio dosta više od tih 100 e. Ne pratim, ali po broju taj model 6 je valjda napredniji. Procesor odličan, veoma brz internet, sve radi dosta brzo, tu nemam zamerki. Moje primedbe idu na račun relativno lošeg hardwarea, a ima i softverskih problema. Recimo utičnica za slušalice je loša pa kada ih izbodem ponekad zvuk ostane isključen što kada mi se prvi put desilo bilo je jako zbunjujuće. Ja uvek dozvolim update pa tako posle nekih kao i ovog poslednjeg potpuno napunjena baterija pokazuje nekih 68-86%, kako kad. Takođe je prethodna nadogradnja dovodila do toga da je bilo jako teško uključiti ili isključiti telefon, jednostavno sistem nikako da odreaguje. Naravno i za to sam pomislio da je hardverski problem, ali očigledno da nije jer posle poslednjeg updatea to radi dobro. Ako ispadne na zemlju druga kartica obavezno prestane da radi, onda vađenje pa ponovno nameštanje. Sve u svemu ako podnesete ta neka nerviranja nije loše. Moj stari Samsung je radio perfektno do poslednjeg dana dokmi nije ukraden, jadan je bio sav izgreban i ispadao mi je na zemlju 200 puta. Jednom sam ga zaboravio na krovu automobla i prešao nekoliko kilometara, a kada sam stigao pred kuću video sam da je još na krovu! Imao sam dobru silikonsku futrolicu koja nije klizala i to je biloodlično.
 

Back
Top