Srpske zablude, izdajnici, S Milosevic

Da ne ponavljam ovaj gloopi uvodni post, pitanje postavljacu,....jel ti ides u drugi osnovne?
hebote, pa moglu su ti bar tekst zglavno napisati oni koji te ovde salju na prekovremeni rad.

Занимљиво да Крстини *******и немају ни један аргумент против уводног поста, као и против поста Лекс ет Онора, али зато свако од *******а саспе цео шаржер увреда форумашима чији им се пост не свиђа.

Мало немоћно делујете колеге *******и.
 
За почетак је могао да искористи капацитете тадашње ЈНА које је имао у својим рукама да обезбеди добар положај Србима у ХР; како је било у БиХ.

Могао је да обузда Аркана и остале криминалце да упадају спорадично на линију фронта, да пљачкају и убијају све што им падне под нишан, ал' помоћу њих се и држао на врху, то су били његови пулени.

Могао је да стане уз свој народ у РСК, а не да ћути као чка док су усташе вршиле оргију над њима са хаубицама и авионима, а исте те избеглице хтео да пошаље на Косово, где је још један сукоб био на ивици.

То је само пар ствари шта је он могао да уради. А ја бих на твом месту затражио стручну помоћ, ако подржаваш ову љигу.

- - - - - - - - - -



Ма нећемо га прозивати, дићи ћемо му споменик.

Заслужио је.

Jeste, mogao je, .....i istovremeno se boriti protiv celog sveta,.....jos jednom polako, PROTIV CELOG SVETA:
Ljudi, pa vi ste totalno pogubili kompas. I da je sve napravio onako kako bi mi zeleli, i ja bih naravno zelela da im je zatro seme ustasko,.......moglo je biti 5 "Srebrenica", a ne 1.
I,...opet bi on bio kriv. Kazi nam ko je nama tada pomogao, koliko smo imali saveznika protiv njih svih? Prvi put u istoriji je Srbija vodila svetski rat SAMA protiv svih. I Gorbacov i pijani Jeljcin su bili slabi i ispali p.cke.Milosevic je za njih sve ispao faca i karakter, kog bi mnoge drzave pozelele.
 

Jeste, mogao je, .....i istovremeno se boriti protiv celog sveta,.....jos jednom polako, PROTIV CELOG SVETA:
Ljudi, pa vi ste totalno pogubili kompas. I da je sve napravio onako kako bi mi zeleli, i ja bih naravno zelela da im je zatro seme ustasko,.......moglo je biti 5 "Srebrenica", a ne 1.
I,...opet bi on bio kriv. Kazi nam ko je nama tada pomogao, koliko smo imali saveznika protiv njih svih? Prvi put u istoriji je Srbija vodila svetski rat SAMA protiv svih. I Gorbacov i pijani Jeljcin su bili slabi i ispali p.cke.Milosevic je za njih sve ispao faca i karakter, kog bi mnoge drzave pozelele.

Не, баш напротив.

Свет је почео да се окреће против њега када је видео да је неспособњаковић који ни сам не зна шта хоће, већ само гура у свој џеп.
 
.

Јбт, скоро двадесет година од одласка Милошевића, он је и данас крив???

Када је отишао са власти оставио је комплетну привреду у рукама народа - друштвено власништво, осим мањинског дела Телекома.

Раздужену Србију и поред нељудских санкција и ратова који су буктали око Србије, плус 4 млрд УСД кеша на Кипру које Динкић и Веља никако да пронађу.

Након злочиначке агресије НАТО усвојена је Резолуција 1244 која гарантује целовитост Србије, помињући је на три места.

У скоро 20 година владавине ових "који су раније требали да владају" обављена је "пљачкашка приватизација" како је сами називају,

Земља у дугу 25 млрд УСД.

Добровољно се предаје Косово и Метохија Албанији.

.

Како раздужену Србију кад је дуг био преко 115 % ПДП. Кад су касниле две пензије и 24 дечја додатка?
 
Занимљиво да Крстини *******и немају ни један аргумент против уводног поста, као и против поста Лекс ет Онора, али зато свако од *******а саспе цео шаржер увреда форумашима чији им се пост не свиђа.

Мало немоћно делујете колеге *******и.

Ima argumenata, al ne zelite da ih znate, to nije moj problem.

- - - - - - - - - -

Како раздужену Србију кад је дуг био преко 115 % ПДП. Кад су касниле две пензије и 24 дечја додатка?

Znas ti jako dobro kako, Milosevic je morao da uzme novi kredit od MMF, sto je ovaj odbio.
 
.

Јбт, скоро двадесет година од одласка Милошевића, он је и данас крив???

Када је отишао са власти оставио је комплетну привреду у рукама народа - друштвено власништво, осим мањинског дела Телекома.

Раздужену Србију и поред нељудских санкција и ратова који су буктали око Србије, плус 4 млрд УСД кеша на Кипру које Динкић и Веља никако да пронађу.

Након злочиначке агресије НАТО усвојена је Резолуција 1244 која гарантује целовитост Србије, помињући је на три места.

У скоро 20 година владавине ових "који су раније требали да владају" обављена је "пљачкашка приватизација" како је сами називају,

Земља у дугу 25 млрд УСД.

Добровољно се предаје Косово и Метохија Албанији.

.

Већ тече седма година како су на власти силе мрака и безумља из деведесетих година. Вучић, ДАчић, Николић, Вулин, Вучелић, Бајатовић, Обрадовић, Славица Ђукић Дејановић и остали. Једино из тог периода недостају Цобе, Мира и Горица Гајевић.

То ви из деведесетих по други пут издајете Косово и Метохију.
 
Švedska
Švedska ministarka Aida Hadžialić podnela je ostavku pošto ju je policija uhvatila u vožnji u alkoholisanom stanju. Popila je dve čaše vina i zaustavljena je sa 0,2 promila alkohola u krvi.

a nase je gorelist, sa balkana

Њој вера забрањује алкохол, а фуха се алкохолише.

Ко зна шта још ради.
 
Не, баш напротив.

Свет је почео да се окреће против њега када је видео да је неспособњаковић који ни сам не зна шта хоће, већ само гура у свој џеп.

Ne pricaj, SSSR se tad raspao, eto toliko su bili mocni, da nisu mogli ni sebe da odbrane, a kamoli Srbiju.
 
Већ тече седма година како су на власти силе мрака и безумља из деведесетих година. Вучић, ДАчић, Николић, Вулин, Вучелић, Бајатовић, Обрадовић, Славица Ђукић Дејановић и остали. Једино из тог периода недостају Цобе, Мира и Горица Гајевић.

То ви из деведесетих по други пут издајете Косово и Метохију.

Fala Bogu da su oni na vlasti, ja ove zute supljoglavce ne bih zelela da vidim ni u snu a kamoli na javi.
 
Sloba je bio idiot i mnogo los po srpski narod,a ona njegova Mira je kriva za vise pokusaja ubistva i za ubistvo Stambolica,jer je Stambolic vise smetao njoj nego Slobi.Vucic je usavrsio Slobinu diktatorsku politiku.

И ђинђину прагматичност. Добиће златног медведа од еу и нато, диже нам углед у свету и бори се за мир.
 

Fala Bogu da su oni na vlasti, ja ove zute supljoglavce ne bih zelela da vidim ni u snu a kamoli na javi.

Мислиш на Весића, Триванку, Ковачевића, Горана Кнежевића, Динкића,Синишу Малија, Љајића, Пастора, Зоку лепотицу,Небојшу Бакарца, Марјана Ристичевића...итд..итд....
 
Занимљиво да Крстини *******и немају ни један аргумент против уводног поста, као и против поста Лекс ет Онора, али зато свако од *******а саспе цео шаржер увреда форумашима чији им се пост не свиђа.

Мало немоћно делујете колеге *******и.

.

Уводни пост је претходно темељно истранжирао @Григоревич, али су брижни модератори све обрисали.

Нема бољих аргумената од ових које сам раније навео, и то јесте споменик Милошевићу који не може да се избрише

Када је отишао са власти оставио је комплетну привреду у рукама народа - друштвено власништво, осим мањинског дела Телекома.

Раздужену Србију и поред нељудских санкција и ратова који су буктали око Србије, плус 4 млрд УСД кеша на Кипру које Динкић и Веља никако да пронађу.

Након злочиначке агресије НАТО усвојена је Резолуција 1244 која гарантује целовитост Србије, помињући је на три места.

Онда су стигли сорошеви скакавци и опустошили све што им је пало шака, а сада и да распарчају ово Србије што је преостало.

Та памет ретко се налази. Можда им Хаг на крају покупи мозгове...

.
 
Мислиш на Весића, Триванку, Ковачевића, Горана Кнежевића, Динкића,Синишу Малија, Љајића, Пастора, Зоку лепотицу,Небојшу Бакарца, Марјана Ристичевића...итд..итд....

Ja mislim na Vucica, on drzi sve konce u rukama, zar ne?
A zasto si ti naprasno protiv clanova bivseg rezima, pa do juce su ti valjali.
 

Ja mislim na Vucica, on drzi sve konce u rukama, zar ne?
A zasto si ti naprasno protiv clanova bivseg rezima, pa do juce su ti valjali.

толико добро држи конце у рукама да никако да убеди народ да треба да изда косово и Метохију и да нас утера у Европску унију под вођством Немачке.
 
Добро и какве то везе има са чињеницом да је Милошевић неспособњаковић?

To da je Milosevic nesposobnjakovic je samo tvoj zakljucak, koji si hteo da poturis kao neciji tudji, da nam kazes kako nas Rusi nisu branili zbog Milosevica. A ja sam ti dokazala da to nije tacno, i da iznosis neistine, a ti onda pocinjes da se vrtis u krug.

- - - - - - - - - -

толико добро држи конце у рукама да никако да убеди народ да треба да изда косово и Метохију и да нас утера у Европску унију под вођством Немачке.

Vucic ni ne pokusava da ubedi narod da treba da izda Kosovo, niti da treba da udje u EU ili NATO.
Ja ne znam kakve ti probleme jos imas, al sa rasudjivanjem i razumevanjem imas sigurno.
 
А што сте ви убили Баџу, Кундака, директора ЈАТ-а, министра Булатовића и М.Гавриловића?
Убиство Стамболића је свакако чин за сваку осуду.

Међутим, симптоматично је да се помињу само Стамболић, Ћурувија и Ђинђић , а да се занемарују и прећуткују бројна убиства која се не могу приписати Милошевићевом режиму.

На пример, 2001 године је убијен Момир Гавриловић и то убиство се уопште не помиње.У другој половини 90-тих и у првој половини 2000 године, убијено је неколико функционера Милошевићевог режима.Убијени су директор ЈАТ-а Живорад Петровић, функционер ЈУЛ-а Зоран Тодоровић Кундак, полицијски генерал Баџа, министар одбране Павле Булатовић.Све су то били истакнути функционери Милошевићевог режима, који су ликвидирани као својеврсна припрема за преврат 5 октобра.

Када се убиство Стамболића стави у контекст догађаја из 1997-2000 године, онда је јасно да је Милошевићев режим ликвидирао политичке противнике, али да су то исто чиниле и "демократе", тачније њихови ментори из западних центара моћи.

pre bih rekao, da su ove lopine pobijene zbog kriminala
 

To da je Milosevic nesposobnjakovic je samo tvoj zakljucak, koji si hteo da poturis kao neciji tudji, da nam kazes kako nas Rusi nisu branili zbog Milosevica. A ja sam ti dokazala da to nije tacno, i da iznosis neistine, a ti onda pocinjes da se vrtis u krug.

Руси тада нису постојали на међународној сцени :D

Југославија се распадала у монополарном свету.
 
Vucic ni ne pokusava da ubedi narod da treba da izda Kosovo, niti da treba da udje u EU ili NATO.
Ja ne znam kakve ti probleme jos imas, al sa rasudjivanjem i razumevanjem imas sigurno.

Молим колеге форумаше да поново прочитају најдебилнији пост ове 2018. године.

ПС. Зашто помињеш НАТО?
 

Pa eto, sve si lepo nabrojao da ovi ne vrede ni pisljiva boba.
Jedno je hteti, a drugo je umeti,......to mozes kao laik popravljati svoje auto, pa sve zahebati, al tako se ne smes s drzavom igrati.
Ima nejasnoca u tvom tekstu, sta je za tebe moderna drzava, pragmatizam i ugled u svetu.
Ja iz svega mogu da zakljucim da je tebi samo stalo do toga da te Amerikanac i Nemac potapsu po ramenu i kazu, ti si moj frend.
Jesi li ti zaista na to spao, jesi li to zaista ti?

pa šta ćeš onda u Nemačkoj...vrati se u srbiju
 

Back
Top