Srpske zablude, izdajnici, S Milosevic

Sad sam u dilemi dal si neinformisan ili samo zlonameran, ili oboje.
Cepanje Jugoslavije i priznanje Slovenije i Hrvatske je bilo dogovorena stvar na zapadu, i to jako davno pre Milosevica.
Srbija je morala biti kriva za sve, znaci Srbija, nebitno ko je na celu.
Zapadne sluzbe, pre svega Nemacka su neprekidno od kraja ww2 saradjivale sa ustasama u Nemackoj i pravile plan za rusenje drzave.
Kakav Milosevic , kakvi bakraci.

stoji da je bilo stranih sluzbi jer je i sam bravar strani piun, ali to PROMJENU USTAVA SU DOZVOLILI BEOGRADSKI DRUGOVI IZ BG! NE BI BEZ NJIH PROSLO!
STANBOLIC POGOTOVO, SLOBIN UCITELJ KOJI GA JE VUKAO SA SOBOM A I SLOBO SU URLALI NA SANU OSAMDESETIH... PRIDRUZILI SE HARANGI ZAGREBA I LJUBLJANE I SIPTARIMA...


a poteze posle kojej e vukao slobodan, jasno govore... pogotovo 1994 i prodaja krajine i sankcije prema rs...

- - - - - - - - - -

sto mu se otac ubio iz pistolja 62 ge? veroucitelj...

sto majka 72 se obesila?


mali slobo se posle ko siroce lepo prodavao kako bi se obezbedio zar ne?

- - - - - - - - - -

Ajde prekini vise da lazes.
Vec i posle bombardovanja su se politicari sirom sveta slozili da je od Milosevica trazeno nemoguce i da ni jedan iole normalan predsednik to ne bi potpisao.
Zao ti sto nije NATO usao da kontrolise red i mir, bezi bre.

nato i kontrolise red i mir dolje. a tvoj slobo posle pdno u cabar potpiso i zbriso sa kosova a oni se popisali na potpis.
 
Poslednja izmena od moderatora:
neki su hitlera opravdavali

neki i milosevica

ali je hitler bar za svoje bio dobar

dok ovaj nije

Kako je Hićo bio dobar za svoje? Pogledaj njegove izjave iz 1945., bukvalno je optužio ceo narod da ga je izdao, nije ga bilo briga što su u zadnjoj fazi krenuli da bacaju starce i decu bez oružja i obuke ispred Rusa. Ali i na nivou mogućnosti za štetu je ogromna razlika. Milošesku je bio low-level diktator, mnogo započeo, mnogo pokrao, malo završio - praktično je bio nezainteresovan za sopstvenu zemlju. On je bio tipicna seljacina anti-domaćin, bitno mu bilo samo da se nakrade i da njegova voljena veštica i sinčić imaju, a za ostale koga boli k. On je bio najlažniji socijalista i nacionalista otkad je sveta i veka.
 
stoji da je bilo stranih sluzbi jer je i sam bravar strani piun, ali to PROMJENU USTAVA SU DOZVOLILI BEOGRADSKI DRUGOVI IZ BG! NE BI BEZ NJIH PROSLO!
STANBOLIC POGOTOVO, SLOBIN UCITELJ KOJI GA JE VUKAO SA SOBOM A I SLOBO SU URLALI NA SANU OSAMDESETIH... PRIDRUZILI SE HARANGI ZAGREBA I LJUBLJANE I SIPTARIMA...


a poteze posle kojej e vukao slobodan, jasno govore... pogotovo 1994 i prodaja krajine i sankcije prema rs...

- - - - - - - - - -

sto mu se otac ubio iz pistolja 62 ge? veroucitelj...

sto majka 72 se obesila?


mali slobo se posle ko siroce lepo prodavao kako bi se obezbedio zar ne?

- - - - - - - - - -



nato i kontrolise red i mir dolje. a tvoj slobo posle pdno u cabar potpiso i zbriso sa kosova a oni se popisali na potpis.

https://propagandaschau.wordpress.c...uns-millionen-um-jugoslawien-zu-zerstueckeln/

Vidi, danas u svetu kad se govori o ratu u Jugoslaviji, gotovo se nigde vise ni ne pominje Milosevic i njegova krivica, govori se o istinitim cinjenicama, jedino peta kolona u Srbiji krivi Milosevica
 
Kako je Hićo bio dobar za svoje? Pogledaj njegove izjave iz 1945., bukvalno je optužio ceo narod da ga je izdao, nije ga bilo briga što su u zadnjoj fazi krenuli da bacaju starce i decu bez oružja i obuke ispred Rusa. Ali i na nivou mogućnosti za štetu je ogromna razlika. Milošesku je bio low-level diktator, mnogo započeo, mnogo pokrao, malo završio - praktično je bio nezainteresovan za sopstvenu zemlju. On je bio tipicna seljacina anti-domaćin, bitno mu bilo samo da se nakrade i da njegova voljena veštica i sinčić imaju, a za ostale koga boli k. On je bio najlažniji socijalista i nacionalista otkad je sveta i veka.

jeste 1945

ali od 1933 ih je finansijski oporavio , ulio samopouzdanje , uzdigao ih je do 1938 otprilike , posle je skrenuo

dok je ovaj poceo odmah sa gazenjem
 
Kako je Hićo bio dobar za svoje? Pogledaj njegove izjave iz 1945., bukvalno je optužio ceo narod da ga je izdao, nije ga bilo briga što su u zadnjoj fazi krenuli da bacaju starce i decu bez oružja i obuke ispred Rusa. Ali i na nivou mogućnosti za štetu je ogromna razlika. Milošesku je bio low-level diktator, mnogo započeo, mnogo pokrao, malo završio - praktično je bio nezainteresovan za sopstvenu zemlju. On je bio tipicna seljacina anti-domaćin, bitno mu bilo samo da se nakrade i da njegova voljena veštica i sinčić imaju, a za ostale koga boli k. On je bio najlažniji socijalista i nacionalista otkad je sveta i veka.

A sta je mogao da uradi kad ej cela vojska jedan vukovar osvajala tri meseca i potrosila 50 % rezervi municije.
 

Da ne bih lupetala stvari o kojima ne znam nista, kao sto vi radite.
Da sam ostala u Srbiji mozda bih i ja ostala na vasem nivou.
Moja preporuka je dodjite, vidite, probajte, pa onda pricajte.
.....bar je se seljakati lako, jelte.

da, da...mi lupamo...a ti si u Nemačkoj prešla na neki viši nivo...duhovno i materijalno...verovatno si neki dizajner u audiju ili mercedesu...a možda si i suvlasnik tih kompanija

- - - - - - - - - -

A sta je mogao da uradi kad ej cela vojska jedan vukovar osvajala tri meseca i potrosila 50 % rezervi municije.

na primer...mogao je da počne sa stvaranjem srpske vojske..a ne da luda mira marković osniva jul i propoveda povratak komunizma
 
Погледај шта је све допустио. Пад Западне Славоније у децембру '91. Миљевачки плато у јуну '92. Масленица и Равни Котари у јануару '93, санкције на Дрини у мају '93, Медаџки џеп у септембру '93. западна славонија 1. маја '95, пад РСК, пад пола Бос. Крајине, беспотребно примирје у Куманову кад војска веома успешно одолева НАТО пакту, роварење пете колоне у Србији које кулминира 5. октобром. Ово је само врх леденог брега. За све ово у нормалним државама и народима следи само једна казна ! И то за сваки догађај појединачно.

dodaj još...zajam za preporod Srbije...najveću inflaciju na ovim prostorima...zaplenu devizne štednje srpskih građana...jezdu i dafinu...šticung deviza...
 
da, da...mi lupamo...a ti si u Nemačkoj prešla na neki viši nivo...duhovno i materijalno...verovatno si neki dizajner u audiju ili mercedesu...a možda si i suvlasnik tih kompanija

- - - - - - - - - -



na primer...mogao je da počne sa stvaranjem srpske vojske..a ne da luda mira marković osniva jul i propoveda povratak komunizma

Ta vojska i jeste bila srpska vojska jer su je svi drugi napustili a bilo je i raznih paramilitarnih formacija koje su imale i odrednicu srpska ili srpski;Ko je hteo da se bori mogao je da bira .Ovo govorim u kontekstu price o izdaji.U realnosti,nije postojalo rasplozenje za rat i tu Milosevic nije mogao nista da ucini.On je samo sledio to rasplozenje.Ne mislim naravno da je on bio neka srecan izbor za ovu zemlju,naprotiv bio je veoma pogresna licnost ali ocenu istorijskih dogadjaja,periode,procesa i licnosti treba sagledati u celini.
 
Ta vojska i jeste bila srpska vojska jer su je svi drugi napustili a bilo je i raznih paramilitarnih formacija koje su imale i odrednicu srpska ili srpski;Ko je hteo da se bori mogao je da bira .Ovo govorim u kontekstu price o izdaji.U realnosti,nije postojalo rasplozenje za rat i tu Milosevic nije mogao nista da ucini.On je samo sledio to rasplozenje.Ne mislim naravno da je on bio neka srecan izbor za ovu zemlju,naprotiv bio je veoma pogresna licnost ali ocenu istorijskih dogadjaja,periode,procesa i licnosti treba sagledati u celini.

ne kolega...većinu te vojske jesu činili Srbi...a po čemu je još bila srpska vojska...
 
Treci put danas delim sliku :) Govori vise od 1000 reci sta mislim.

IMG_1789.JPG
 
meni je najpreči moj srpski narod...a svuda je banditizam...u većoj ili manjoj meri

Slažem se,zato i polemišemo da bi došli do realnog zaključka.
Ni jedna vlast nije imuna na pare.2000' glavni argument opozicije je bio one "Šešeljeve" takse!
Da li sam u pravu?
Ni dan danas ih nisu ukinuli,već su ih "unapredili!
Ne branim ni jedne ni druge zato što su svi isti!!
Da im je narod koji im je dodelio glasove na prvom mestu,ti i ja nebi sada polemisali!!
 
Slažem se,zato i polemišemo da bi došli do realnog zaključka.
Ni jedna vlast nije imuna na pare.2000' glavni argument opozicije je bio one "Šešeljeve" takse!
Da li sam u pravu?
Ni dan danas ih nisu ukinuli,već su ih "unapredili!
Ne branim ni jedne ni druge zato što su svi isti!!
Da im je narod koji im je dodelio glasove na prvom mestu,ti i ja nebi sada polemisali!!

naravno
 
Devedesetih godina vladala je crnogorska struja Miloševic - Bulatović - Karadžić. Oni su odlučili da predaju Krajinu i da unište krajiški etnos srpskog naroda. Krajišnici uključujući one bosanske danas postoje u predelu oko Banja Luke, a ovi što su izbegli i naseljeni po Srbiji kroz dve tri generacije postaće šumadinci, vojvođani, beograđani itd.
Crnogorcima se vratilo tako što su se stvorili poslednjih godina Montenegrini kojih nije malo i to im je dovoljna kazna za izdaju koju su počinili. Biće mnogo teška borba za srpstvo u Crnoj Gori koju će oni morati da iznesu.
 

Back
Top