Srpske zablude, izdajnici, S Milosevic

Већ тече седма година како су на власти силе мрака и безумља из деведесетих година. Вучић, ДАчић, Николић, Вулин, Вучелић, Бајатовић, Обрадовић, Славица Ђукић Дејановић и остали. Једино из тог периода недостају Цобе, Мира и Горица Гајевић.

То ви из деведесетих по други пут издајете Косово и Метохију.

.

Од пети листопада на власти је Сорош и његови скакавци. Имена и биографије су небитни.

7383088245b5b1427e6441831364917_v4big.jpg


На овим цедуљицама што држи у руци су исписани задаци који треба да се обаве.

.
 
.

Од пети листопада на власти је Сорош и његови скакавци. Имена и биографије су небитни.

Pogledajte prilog 520445

На овим цедуљицама што држи у руци су исписани задаци који треба да се обаве.

.

ovaj naprednjak je bio ministar kod miloševića
 
Погледај шта је све допустио. Пад Западне Славоније у децембру '91. Миљевачки плато у јуну '92. Масленица и Равни Котари у јануару '93, санкције на Дрини у мају '93, Медаџки џеп у септембру '93. западна славонија 1. маја '95, пад РСК, пад пола Бос. Крајине, беспотребно примирје у Куманову кад војска веома успешно одолева НАТО пакту, роварење пете колоне у Србији које кулминира 5. октобром. Ово је само врх леденог брега. За све ово у нормалним државама и народима следи само једна казна ! И то за сваки догађај појединачно.
 
Нпр. зато што више нису били блиски јер му је Цобе забио нож у леђа, а о томе ј Стамболић писао у својој књизи објављеној 4 године пре убиства.

Црвена вештица се плашила Ивана Стамболића јер је могао да одвуче пуно комунистичких гласова.
Jedan komunista zaj**ao drugog komunistu. Sigurno su živeli prosečno, kao npr. ja, obično dete običnih radnika.
Baš mi žao. Da je bila '48, završio bi na Golom otoku.

Већ тече седма година како су на власти силе мрака и безумља из деведесетих година. Вучић, ДАчић, Николић, Вулин, Вучелић, Бајатовић, Обрадовић, Славица Ђукић Дејановић и остали. Једино из тог периода недостају Цобе, Мира и Горица Гајевић.

То ви из деведесетих по други пут издајете Косово и Метохију.
Grešiš za Dačića i ove ostale obeležene. Oni su već više od deset godina opet na vlasti.

92925.jpg
 
Погледај шта је све допустио. Пад Западне Славоније у децембру '91. Миљевачки плато у јуну '92. Масленица и Равни Котари у јануару '93, санкције на Дрини у мају '93, Медаџки џеп у септембру '93. западна славонија 1. маја '95, пад РСК, пад пола Бос. Крајине, беспотребно примирје у Куманову кад војска веома успешно одолева НАТО пакту, роварење пете колоне у Србији које кулминира 5. октобром. Ово је само врх леденог брега. За све ово у нормалним државама и народима следи само једна казна ! И то за сваки догађај појединачно.

i uvek pregovara u ime Srba...a priznate su hrvatska, bosna...nikako da RSK ili RS, samostalno pregovaraju...a pogledajte danas, Srbija pregovara sa ,,kosovom" na ravnopravnoj osnovi
 
А две заостале пензије и 24 дечја додатка?

.

Укупан званично дуг Србије био је око 8 млрд УСД (тај дуг је током санкција откупљен преко трећих лица, а ту је касније своју прилику нашао "српски Роналдо" па издриблао Србију). На Кипру је било 4 млрд. УСД, које су нестале (Мира Марковић их однела у Москву..)

Комплетна привреда на располагању, концесије итд.

Колико данас дугује Србија за незаконито смањене пензије и поступци се воде пред судовима?

.
 
.

Укупан званично дуг Србије био је око 8 млрд УСД (тај дуг је током санкција откупљен преко трећих лица, а ту је касније своју прилику нашао "српски Роналдо" па издриблао Србију). На Кипру је било 4 млрд. УСД, које су нестале (Мира Марковић их однела у Москву..)

Комплетна привреда на располагању, концесије итд.

Колико данас дугује Србија за незаконито смањене пензије и поступци се воде пред судовима?

.

na vlasti su radikali i socijalisti...slobini puleni, njegova škola
 
Не, баш напротив.

Свет је почео да се окреће против њега када је видео да је неспособњаковић који ни сам не зна шта хоће, већ само гура у свој џеп.



Ne pricaj, SSSR se tad raspao, eto toliko su bili mocni, da nisu mogli ni sebe da odbrane, a kamoli Srbiju.


Какав СССР? О чему ти причаш?



ti si ocigledno nesto prespavao. Tih godina kad se raspadala Jugoslavija raspadao se i SSSR.

Добро и какве то везе има са чињеницом да је Милошевић неспособњаковић?


To da je Milosevic nesposobnjakovic je samo tvoj zakljucak, koji si hteo da poturis kao neciji tudji, da nam kazes kako nas Rusi nisu branili zbog Milosevica. A ja sam ti dokazala da to nije tacno, i da iznosis neistine, a ti onda pocinjes da se vrtis u krug.

- - - - - - - - - -


Vucic ni ne pokusava da ubedi narod da treba da izda Kosovo, niti da treba da udje u EU ili NATO.
Ja ne znam kakve ti probleme jos imas, al sa rasudjivanjem i razumevanjem imas sigurno.

Руси тада нису постојали на међународној сцени :D

Југославија се распадала у монополарном свету.

Aj sto ne mozes mene da pratis, al ne mozes ni sebe.:D
 
možda je sloba milošević hteo da žrtvuje samog sebe, za srpski narod????

А можда није било капацитета међу политичарима рск и рс. Можда су минирали једни друге тамо, можда су убијали једни друге да би постали легитимни? Да ли је Плавшићка наместила своје људе у Хагу? Бабић исто. Најеба народ који је данас највише киван, са разлогом.
 
Себе могу, ал' тебе никако :D

Pa ne mozes jer neces,
rekla sam da smo se borili sami protiv celog sveta, i da nam niko nije pomogao(mislim na Ruse kao prijatelje)
ti- nije, jer je Milosevic bio nesposobnjakovic
ja- ne, nego se i SSSR u to vreme raspadao i bio slab
ti- koji SSSR, sta pricas,
i tako dalje, da bi ti na kraju zakljucio da Rusije onda nije bilo na svetskoj sceni.
necu nista komentarisati, nek citaoci presude:D
 
А можда није било капацитета међу политичарима рск и рс. Можда су минирали једни друге тамо, можда су убијали једни друге да би постали легитимни? Да ли је Плавшићка наместила своје људе у Хагу? Бабић исто. Најеба народ који је данас највише киван, са разлогом.

Sve to ljudino je dobrim djelom praceno spletkom milosevica. svugde igraju strane sluzbe ulogu, hag je pitnaje neko drugo pitanje i kolko je covjek jak pishicki da izdrzi...a miniranja jednih drugih je ponajvise pleo milosevic pogotovo u srpskoj krajini.
babic martic, prvo seselj protiv kapetana dragana, kada je poslan da udlaji onog koji je tamo ispocetka postavio temelje odbrane linije, razbio ustase, i konsolidovao veoma pristojno vojsku...koja je ubrzo se vratila u stanje kaubojstine i raspojasanih alkosa marticevih bahatih i glupih...

martic je bio priglupi piun iskoristen od slobe i pusten niz vodu...


milosevic je cinio sve sto zeli zapad... od 1994 uvodjenjem sankcija i pritiskom da se prihvati plan zapada...u isto vreme je skrojen plan dejtona kraj rata i sudbina krajine... tog trena sa holbrukom... vec tada je po volji zapada krajina izbrisana...

a potom oko kosova je opet cinio ono sto zeli zapad, odbijanje ponudjeno plana o 50 % stranih snaga sa nasim u sitom broju da kontrolisu red i mir...

trebalo im je odbijanje a ne saradnja i razumevanje...upravo je to slobo radio, organizovao je referendum mi smo glasali protiv ulaska strane cizme nama uvalio odgovornost, a potom im potpisao primirje i izasaosa svom vojskom...prethodno su nas urnaijumom obogatili...
 
na vlasti su radikali i socijalisti...slobini puleni, njegova škola

tacno to, i sto neko rece po drugi put izdaju kosovo


milosevicu j e seselj bio piun za opozicij usto mu je i dalje posao... takodje je bio i onaj koji na strah resava i prepada protivnike unosi zabunu...


stara udbaska a psole i izdajnicka buva... a vucko je njegov ucenik... niej se iznenada seselj vrnuo kad je naprdnjak doso na vlast...

zna se cija je sve to ujdurma ok otoboz njihovog razilaska...cia snajka cia...

a na druge laje da su stvani pvacenici...
 
Sve to ljudino je dobrim djelom praceno spletkom milosevica. svugde igraju strane sluzbe ulogu, hag je pitnaje neko drugo pitanje i kolko je covjek jak pishicki da izdrzi...a miniranja jednih drugih je ponajvise pleo milosevic pogotovo u srpskoj krajini.
babic martic, prvo seselj protiv kapetana dragana, kada je poslan da udlaji onog koji je tamo ispocetka postavio temelje odbrane linije, razbio ustase, i konsolidovao veoma pristojno vojsku...koja je ubrzo se vratila u stanje kaubojstine i raspojasanih alkosa marticevih bahatih i glupih...

martic je bio priglupi piun iskoristen od slobe i pusten niz vodu...


milosevic je cinio sve sto zeli zapad... od 1994 uvodjenjem sankcija i pritiskom da se prihvati plan zapada...u isto vreme je skrojen plan dejtona kraj rata i sudbina krajine... tog trena sa holbrukom... vec tada je po volji zapada krajina izbrisana...

a potom oko kosova je opet cinio ono sto zeli zapad, odbijanje ponudjeno plana o 50 % stranih snaga sa nasim u sitom broju da kontrolisu red i mir...

trebalo im je odbijanje a ne saradnja i razumevanje...upravo je to slobo radio, organizovao je referendum mi smo glasali protiv ulaska strane cizme nama uvalio odgovornost, a potom im potpisao primirje i izasaosa svom vojskom...prethodno su nas urnaijumom obogatili...

Ajde prekini vise da lazes.
Vec i posle bombardovanja su se politicari sirom sveta slozili da je od Milosevica trazeno nemoguce i da ni jedan iole normalan predsednik to ne bi potpisao.
Zao ti sto nije NATO usao da kontrolise red i mir, bezi bre.
 
tacno to, i sto neko rece po drugi put izdaju kosovo


milosevicu j e seselj bio piun za opozicij usto mu je i dalje posao... takodje je bio i onaj koji na strah resava i prepada protivnike unosi zabunu...


stara udbaska a psole i izdajnicka buva... a vucko je njegov ucenik... niej se iznenada seselj vrnuo kad je naprdnjak doso na vlast...

zna se cija je sve to ujdurma ok otoboz njihovog razilaska...cia snajka cia...

a na druge laje da su stvani pvacenici...

Jeste, na vlasti su danas opet Milosevicevi ljudi, i jos gore po vas, na vlasti su radikali, i drago mi je zbog toga.
A ko je ovde izdajica, to se znalo i pre 5. oktobra kao sto se zna i danas. Vi naslednici Djindjiceve ideologije vise nikad necete imati sanse u ovoj drzavi, a Milosevicu zameram jedino sto nije ugusio taj 5. oktobar na najbrutalniji nacin.
 

Pa ne mozes jer neces,
rekla sam da smo se borili sami protiv celog sveta, i da nam niko nije pomogao(mislim na Ruse kao prijatelje)
ti- nije, jer je Milosevic bio nesposobnjakovic
ja- ne, nego se i SSSR u to vreme raspadao i bio slab
ti- koji SSSR, sta pricas,
i tako dalje, da bi ti na kraju zakljucio da Rusije onda nije bilo na svetskoj sceni.
necu nista komentarisati, nek citaoci presude:D

Нисмо се ми борили против читавог света.

Већ смо Милошевићевим поступцима себе довели у положај да подржавају Хрвате и Шиптаре.

Онда можеш замислити каква је то љига била.
 
То надмено говвно од човека је хтело да буде увек прво у свему, па је тако преговарао у име оних који су просипали крв ( РС и РСК ) док је он просипао у себе виски и урин у вц шољу ! Ја сам се још '91. питао зашто не препусти народу у РСК да одлучује о Венсовом плану а камоли касније кад је почео рат у Босни.

- - - - - - - - - -

Нисмо се ми борили против читавог света.

Већ смо Милошевићевим поступцима себе довели у положај да подржавају Хрвате и Шиптаре.

Онда можеш замислити каква је то љига била.

А као Србе би запад волео да није било Милошевића :) Можеш дубити на трепавицама.....Србин ће увек бити на њиховом нишану. Тотално плитко размишљање.
 
А као Србе би запад волео да није било Милошевића :) Можеш дубити на трепавицама.....Србин ће увек бити на њиховом нишану. Тотално плитко размишљање.

Како то да до '41-е никада нисмо били на њиховом нишану?

Па јер доводимо усташу бравара на власт, а отерамо и убијемо све што ваља у земљи.

Но, то је сада друга прича. Важан је податак да је Милошевић искључиви кривац што смо 90-их испали тотални лузери.
 
Нисмо се ми борили против читавог света.

Већ смо Милошевићевим поступцима себе довели у положај да подржавају Хрвате и Шиптаре.

Онда можеш замислити каква је то љига била.

Sad sam u dilemi dal si neinformisan ili samo zlonameran, ili oboje.
Cepanje Jugoslavije i priznanje Slovenije i Hrvatske je bilo dogovorena stvar na zapadu, i to jako davno pre Milosevica.
Srbija je morala biti kriva za sve, znaci Srbija, nebitno ko je na celu.
Zapadne sluzbe, pre svega Nemacka su neprekidno od kraja ww2 saradjivale sa ustasama u Nemackoj i pravile plan za rusenje drzave.
Kakav Milosevic , kakvi bakraci.
 
Milosevic je najgori satrap koji je zadesio Srbiju, tu ukljucujem i sve one kvislinge iz Nediceve Srbije. Zbog njega Srba vise nema u Krajini, Pristini, Sarajevu i Osijeku. Izgubio Kosovo, najurio Sloveniju i Makedoniju iz Jugoslavije koje i nisu bile striktno separatisticki nastrojene vec se mogao postici neki dogovor. Proizvodne pogone nam vratio u pedesete, a o hiperinflaciji i da ne govorim. Jedino sta je "pozitivno" jeste postojanje RS. Ali sam uveren da je neko pametniji, manje zao i pragmaticniji bio umesto njega, RS takodje nastala, mozda cak imala i vecu teritoriju, a zlocini nad Srbima i zlocini koje su Srbi pocinili ne bi bili u tolikom obimu ili ih verovatno ne bi bilo uopste.

Srbi vole svoje uništivače. Kralja Aleksandra "ujedinitelja", Milosevica, voleli su Tadica, sada vole Vucica. Kolektivna dijagnoza jednom narodu. Sigurno kao najautodestruktivnijeg unistivaca najvise vole Milosevica. I to ne onda, nego sada. Onda je vecina ljudi u Srbiji bila protiv Slobe, ali je izbore dobijao kradjom glasova na Kosovu i uz americku pomoc (za one koji prigovaraju americi podrsku DOS-u - USA je svesno presla preko svih Milosevicevih kradja, jos ih i aminovala, uz cestitke).

Milosevic nista nije razumeo. Nije razumeo samu Srbiju, a kamoli medjunarodne okolnosti u tom momentu i stanje u susednim republikama. Jedna od vodecih zabluda jeste da je bio nacionalista. Nije. To stvar cini gorom. Veci nacionalisti od njega su Kosta Cavoski, Kostunica, Seselj, pa cak Zoran Djindjic i Vuk Draskovic. On nije sukob u Jugoslaviji i potonje sa zapadom doziveo kao sukob Srbije i Srba sa nekim, vec kao sukob revolucije i kontrarevolucije podpomognute "belosvetskim kapitalistickim olosem". To je koren njegove i nase tragedije. Da je bio nacionalista, imao bi vise mogucnosti da razume stvari na terenu. Seselj, iako 50 puta ekstremniji, mnogo bi pametnije i pragmaticnije odigrao u ratu za jugoslovensko nasledje.

Sve sumirano lepo, na mnogo razumljiviji nacin nego sto bih ja ikada mogao jer kad god se pomene milosesku meni krene pena na usta, hocu da odmah sednem na autobus za Pozarevac, da odem na grob da mu se popisam.
 

Back
Top