Koja marka automobila je najpopularnija u Srbiji

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
208.530
Portal Muški magazin napravio je anketu sa namerom da otkrije koja marka automobila je najpopularnija na ovim prostorima.

U Srbiji postoji mišljenje da su Nemci definitivno najpopularniji, a da su Italijani najosetljiviji, a evo i kako izgleda konačna lista:

10. Mercedes Benz

9. Reno

8. Audi

7. BWM

6. Škoda

5. Toyota

4. Peugeot

3. Opel

2. Fiat

1. VW
https://www.krstarica.com/zivot/aut...-marka-automobila-je-najpopularnija-u-srbiji/

VW ocekivano, ali Japanac samo jedan, koreanac nijedan, a nema recimo ni Citroena kojih je sve vise na ulicama. Doduse Peugeot je iz iste kuce, a on je dobro plasiran. Da li je ovo sve realno i koja je vama najmilija marka?
 
https://www.krstarica.com/zivot/aut...-marka-automobila-je-najpopularnija-u-srbiji/

VW ocekivano, ali Japanac samo jedan, koreanac nijedan, a nema recimo ni Citroena kojih je sve vise na ulicama. Doduse Peugeot je iz iste kuce, a on je dobro plasiran. Da li je ovo sve realno i koja je vama najmilija marka?

Samo VAZ :zaljubljena:

d5a712c594ef-800x600.jpg


Ne znam koliko je realna lista kada prosecan covek u Srbiji ne moze da priusti novi automobil vec se voze uglavnom vozila stara po par decenija.
Za VW, Audi i Fiat nije tesko naci delove jer ih ima gomila pa ih ljudi kupuju zbog toga.
 
Ne znam zasto je WV toliko popularan kod Srba...Ebo nas golf,traktor obican.
Vozim Ford,i ne bih ga menjao,osim za drugi ford ili japanca.
Dok nisam seo u Japanca,i to pravljenog za njihovo trziste,nisam verovao koliko su ustvari mocni i superiorni u odnosu na sve ostale...
Od Nemaca je Audi moj favorit,Mercedes jeste klasa za sebe,ali me nervira status koji imaju,Mercedes je za uspesne biznismene i krimose,a BMW za uterivace dugova koji pocinju da se razvijaju.
Da je neko od njih bar seo u Leksus,ne bi pogledali nemca nikad vise.
 

Imao 1600, znači neznatno jači od Specijal , imao dve dizne:rtfm: Motor vuče ko slon, odma se prebacuje u treću , upravljačke komande pravljene za međeda, aerodinamičnosti nema, pogon nazad motor napred, kad je sneg džakove u gepek i još neko pozadi, u krivini škripi kao u krimi filmovima , može da se natovari skoro ko kiper, odličan za gradnju kuće, otporan na loše puteve, idealan za seoske puteve (makadam) ali nije za terensku vožnju zbog pomenutog problema sa vučom (šlajfanjem), moj primerak u umerenoj vožnji trošio 7 litara na 100 km u gradu 9,5 litara (lično merio, čuo da drugi primerci navodno troše i više), Kad se otvori druga dizna potrošnja se povečava, Nezaboravno iskustvo a onaj ko nauči to čudo da vozi nijedan drugi auto mu neće teško pasti:mrgreen:

Lista ankete je realna. Moja najmilija marka je Tojota,
 

Back
Top