Da li je crni humor najkvalitetnija vrsta humora?

Што шта фали, јасно постављено питање.

Не мора нужно да значи да је баш црњак најбољи, чак и зазирем од људи који инсистирају на таквом вићењу света.
Подсмех свему и свачему, прижељкивање нечије несреће, итд.

Такви људи обично знају тоне вицена после којих не знаш какав израз лица би те извукао из трансфера блама.
 
Што шта фали, јасно постављено питање.

Не мора нужно да значи да је баш црњак најбољи, чак и зазирем од људи који инсистирају на таквом вићењу света.
Подсмех свему и свачему, прижељкивање нечије несреће, итд.

Такви људи обично знају тоне вицена после којих не знаш какав израз лица би те извукао из трансфера блама.

Crni humor je vrlo jak, kao neko zestoko pice, i zato ga treba dozirati. Svako preterano forsiranje crnog humora postaje neumesno i usiljeno i dovodi do gnusobe. Recimo, ja sam obozavao Family guy u pocetku, al sam vremenom prestao tako intenzivno da ga gledam jer je bilo previse, stavrno previse.
 
Svako preterano forsiranje crnog humora postaje neumesno i usiljeno i dovodi do gnusobe. Recimo, ja sam obozavao Family guy u pocetku, al sam vremenom prestao tako intenzivno da ga gledam jer je bilo previse, stavrno previse.
Kao da sam ja ovo napisao.

Da, u izvesnoj meri je dobar, ali može i da pređe svaku granicu dobrog ukusa, a onda okrećem glavu. Ako govorimo o toj seriji, primer je recimo scena sa kitom (mislim na morsku životinju :lol:).
 
Kao da sam ja ovo napisao.

Da, u izvesnoj meri je dobar, ali može i da pređe svaku granicu dobrog ukusa, a onda okrećem glavu. Ako govorimo o toj seriji, primer je recimo scena sa kitom (mislim na morsku životinju :lol:).

Ono kad ga Piter pomera sa viljuskarom? Da, nisam znao kako da odreagujem na tu scenu, ostao sam zabezeknut. Al kod nekih fora sam se toliko smejao da sam morao da pauziram , da se ismejem pa da nastavim.
 
Ono kad ga Piter pomera sa viljuskarom? Da, nisam znao kako da odreagujem na tu scenu, ostao sam zabezeknut. Al kod nekih fora sam se toliko smejao da sam morao da pauziram , da se ismejem pa da nastavim.

Jaka stvar, takvog humora ima i u South Parku, u izvesnoj meri i u Simpsonovima i gomili drugih novih serija.

- - - - - - - - - -

To je samo zanr.

Kvalitet zavisi od smeka a ne od zanra.

e ovo
 
Crni humor je vrlo jak, kao neko zestoko pice, i zato ga treba dozirati. Svako preterano forsiranje crnog humora postaje neumesno i usiljeno i dovodi do gnusobe. Recimo, ja sam obozavao Family guy u pocetku, al sam vremenom prestao tako intenzivno da ga gledam jer je bilo previse, stavrno previse.

Meni su Englezi dovoljno crni.

Nemam ništa protiv ni kad se pretera, samo da ne pređe u vulgarnost, onaj najniži prostakluk. Ali ako je tako očito vulgarno, onda i nije crno, jel.
 
smijesne-morbidne-slike-2-2-1-3-9.jpg
 

Back
Top