klimaks


pa to ti kazem, ne moze napolju da bude hladno koliko ja mogu da se skinem
uz to, materijal od koje je haljina je viskozni, letnji..i ispod imam samo brus i gacice
kad bh se oblacila slojevito kao sto smokva prica, dozivela bih odmah toplotni udar
nema slojevito, od slojeva samo dva
 
ja ne besnim,sto sam starija to sam mirnija i u ravnotezi sa sobom i sa svetom

nego moj ti je savet ako ti se vec namesta,sta cekas,pljuni u sake pa navali,ako ona ima problema,pretpostavljam da ide okolo sa tim lubrikantom u tasnici.
nemoj da se trosis unapred :lol:
inace taj lubrikant nije samo za to
 
vlaze, tu nema nikakvih promena[/QUOTE]

Ma, da kako da nou. :babamrazica: Zapravo, kako koja, ja lično nemam pozitivna iskustva. Čak ume i da zaboli - kad jelte duže vreme nema sexa, pa ga onda upraznim - boli. Ebi, ga, nije lako stari se polako.
 
ja ne besnim,sto sam starija to sam mirnija i u ravnotezi sa sobom i sa svetom

nego moj ti je savet ako ti se vec namesta,sta cekas,pljuni u sake pa navali,ako ona ima problema,pretpostavljam da ide okolo sa tim lubrikantom u tasnici.
nemoj da se trosis unapred :lol:
inace taj lubrikant nije samo za to

ovde nisu tako napredne ko vi gore...malo su zatucane kako da kažem, tako da teško da to nosi u torbicu
za šta je još ? :eek:
 
ja ne besnim,sto sam starija to sam mirnija i u ravnotezi sa sobom i sa svetom

nego moj ti je savet ako ti se vec namesta,sta cekas,pljuni u sake pa navali,ako ona ima problema,pretpostavljam da ide okolo sa tim lubrikantom u tasnici.
nemoj da se trosis unapred :lol:
inace taj lubrikant nije samo za to

Jes, vala ali da pomaže - pomaže (mislim na lubrikant):zper:
 
zajeban vam taj klimaks

- - - - - - - - - -

a ovako što se ponašanja tiče...jel besnite i to, il se samo manifestuje kroz termičke situacije ?

ja ne besnim, valjda sam sav bes izbacila pre godinu dana u onom sranju
sad imam samo faze emotivnog izlivanja koje su propracene plakanjem
u sustini kad pogledam, sad sam idealna zena - krotka, mirna, nezna, mazna

- - - - - - - - - -

pa ako je na bazi silikona,mozes da mazes gumu na vratima na kolima,da ne zamrzne...i tako,za svasta nesto jos

otisao sestric juce da kupi snajki cepice..je l te tek se porodila i treba da profunkcionise na svim delovima
i zove iz apoteke i kaze - ovi nemaju pojma, nikad nisu culi za silikonske cepice
:rotf: pa gde si ti otisao, u seksi sop ili apoteku:lol: glicerinske bre!
 
Ma, da kako da nou. :babamrazica: Zapravo, kako koja, ja lično nemam pozitivna iskustva. Čak ume i da zaboli - kad jelte duže vreme nema sexa, pa ga onda upraznim - boli. Ebi, ga, nije lako stari se polako.
Tajna je u redovnom vežbanju.Mada, ja sam primetio da se žena uvek oseća mnogo bolje od mene a ja kao razvaljena kanta.[/QUOTE]

to je zato sto su zene vjestice, a mi smo jedna dobra stvorenja <333
 
Seks je sranje. Naročito kod ljudske rase. Šta se sa nama desilo tokom evolucije...sve životinje se seksaju da bi imale potomstvo, jedino bi nama bilo bolje da se deca prave na neki drugi način, a mi da se seksamo opušteno i bez straha :lol:
 
Tajna je u redovnom vežbanju.Mada, ja sam primetio da se žena uvek oseća mnogo bolje od mene a ja kao razvaljena kanta.

to je zato sto su zene vjestice, a mi smo jedna dobra stvorenja <333[/QUOTE]

ne,to je zato sto se on mucenik naradi dok ona lezi i uziva

- - - - - - - - - -

sta je bre ovo sa citiraanjem
 
Žene, šta ima ( novo)?
Kod mn još jedan simptom: noćno znojenje
(I to uslovno rečeno jer počnem oko 17-18-19h da se preznojavam...onda popusti, pa tresne u 2 ujutru...)
 

Back
Top