klimaks

A meni je tata pricao da su zimi devojke koje su bile siromasne,a nisu htele debele carape,vec fensi najlonke,izlazile bosih hogu,a pozadi kalajom crtale liniju,kao carape na crtu
 
To što te bole kosti i zglobovi nema veze sa klimaksom nego sa tim što ideš gola i bosa na - 7. To što ti nisi "zimogrižljiva" nema veze, tvoje kosti osećaju hladnoću i naravno da to ostavlja posledice.
Uopste to nije tacno. Ja idem gola i bosa od kako znam za sebe ( a znam jako dugo). Ljudi se zgrazavaju kad me vide bosu u sred zime ( nisu bas tabani goli, ali imam samo
baletanke na nogama i tako giljam ceo sat rano zorom sa psom), nikada nisa imala problema sa nekim reumama ili takvim stvarima, jednostavno mi rpija da tako hodam,
ali kod kuce, u stanu mora da bude temperatura i 28 stepeni jer mi je inace hladno.
 
Uopste to nije tacno. Ja idem gola i bosa od kako znam za sebe ( a znam jako dugo). Ljudi se zgrazavaju kad me vide bosu u sred zime ( nisu bas tabani goli, ali imam samo
baletanke na nogama i tako giljam ceo sat rano zorom sa psom), nikada nisa imala problema sa nekim reumama ili takvim stvarima, jednostavno mi rpija da tako hodam,
ali kod kuce, u stanu mora da bude temperatura i 28 stepeni jer mi je inace hladno.

pa kad se gola navatas zime napolje ni 30 ti nije dosta
 
pa kad se gola navatas zime napolje ni 30 ti nije dosta

Uopste to nije tacno. Ja idem gola i bosa od kako znam za sebe ( a znam jako dugo). Ljudi se zgrazavaju kad me vide bosu u sred zime ( nisu bas tabani goli, ali imam samo
baletanke na nogama i tako giljam ceo sat rano zorom sa psom), nikada nisa imala problema sa nekim reumama ili takvim stvarima, jednostavno mi rpija da tako hodam,
ali kod kuce, u stanu mora da bude temperatura i 28 stepeni jer mi je inace hladno.

pa to..ne mozes nekome ko to nije osetio da objasnis
iskocila bih iz koze da sam na celom telu obucena i ususkna..bukvalno se gusim
bila sam u marseju na poslovnim sastancima obucena kako to zahteva kodeks oblacenja
carape na nogama sto je za mene giljotina
izdrzala sam dva sata jedva i cim smo zavrsili glavni sastanak i presli na deo svako sa svojim regionalnim referentom, samo sam zamolila da mi ne zamere otisla do kola i skinula sve sto me je gusilo..sreca pa je oblast sportska i nije bio problem golih nogu i sportskih baletanki
 
Uopste to nije tacno. Ja idem gola i bosa od kako znam za sebe ( a znam jako dugo). Ljudi se zgrazavaju kad me vide bosu u sred zime ( nisu bas tabani goli, ali imam samo
baletanke na nogama i tako giljam ceo sat rano zorom sa psom), nikada nisa imala problema sa nekim reumama ili takvim stvarima, jednostavno mi rpija da tako hodam,
ali kod kuce, u stanu mora da bude temperatura i 28 stepeni jer mi je inace hladno.

Neće to odmah. To dođe sa godinama. Naravno, nikako ti to ne želim ali posledice se sigurno osete. Koliko god neko bio otporan na hladnoću, nije normalno da hodaš bos zimi. Kosti, zglobovi, mišići, bubrezi... Sve je to osetljivo na hladnoću tako da nemoj da se zaebavaš nego da se obučeš! :besan2:

- - - - - - - - - -

A meni je tata pricao da su zimi devojke koje su bile siromasne,a nisu htele debele carape,vec fensi najlonke,izlazile bosih hogu,a pozadi kalajom crtale liniju,kao carape na crtu

Što je meni ovo tužno :( Jadne.
 
ja se nocu preznojim samo kada se pokrijem sa dva jorgana i dva pokrivaca (zimi), a redovno se tako pokrivam..ne bih mogla drugacije da zaspime..e da i nosim carape nocu, imam specijalne sokne za spavanje. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

I ja, ali ove današnje perjane jakne su dovoljno tople.

ja nosim potkosulju, pa majicu s nakratkim rukavima pa majicu sa dugim rukavima, pa dzemper. i jaknu preko svega...a imam dobru cirkulaiju i temperatura normalna mi je uvek bliza 37 stepeni, plus sma tolerantnija na povisenu temperaturu. a dole obavezno dugacke debele carape i debele sokne zimi. ako su veliki minusi onda obucem jedne sokne za prolece i jesen, pa preko njih zimske. :zper:

- - - - - - - - - -

ja se uvek lepo utoplim. :lol:
 
zimi cesto nosim rolke i jos se umotam salom, pa stavim kapu i preko kapuljacu plus debele rukavice. :zcepanje:

- - - - - - - - - -

hahaha al se srecica naradi dok te otpakuje

usrecio se. :zcepanje:

- - - - - - - - - -

ja uopste ne razumem da je neko zbog izgleda u stanju da se smrzava.

jesma u 20im nosila kratke suknje, ali to je bilo na relaciji od i do auta. znaci ja u kratkoj suknji zimi ne idem ako treba da idem prevozom.
 
ja se smejem a isto se oblacim kad idem sa bobijem zimi napolje.inace sinoc sam mu obukla debeli skafander,a preko sam mu navukla sirogojno dzemper.siroce,nije mogao da koraca tako upakovan,al bio je veseo
 
to ti je jadno,a nije ti jadno sto mlade devojke nose ajfone i ajpede i kako se to sve zove,a kod kuce cela porodica jede samo parizer

To су криви родитељи тих девојака. За боље и нису, ни оне ни они.
Ни друштво, ни медији, ни школа,... Искључиво они.
 
ja se nocu preznojim samo kada se pokrijem sa dva jorgana i dva pokrivaca (zimi), a redovno se tako pokrivam..ne bih mogla drugacije da zaspime..e da i nosim carape nocu, imam specijalne sokne za spavanje. :mrgreen:

- - - - - - - - - -



ja nosim potkosulju, pa majicu s nakratkim rukavima pa majicu sa dugim rukavima, pa dzemper. i jaknu preko svega...a imam dobru cirkulaiju i temperatura normalna mi je uvek bliza 37 stepeni, plus sma tolerantnija na povisenu temperaturu. a dole obavezno dugacke debele carape i debele sokne zimi. ako su veliki minusi onda obucem jedne sokne za prolece i jesen, pa preko njih zimske. :zper:

- - - - - - - - - -

ja se uvek lepo utoplim. :lol:

Ја сам јако зимогрожљива, али чарапе на ногама стварно не подносим кад легнем да спавам, колико год да је хладно.

Грозан ми је осећај, деси ми се некад поподне заспим непланирано, после 15 минута ме пробуде упаљене ноге од чарапа, е после док скинем чарапе, расаним се :evil:
 
pa i patike.kad mi dete kaze koliko kostaju patike njegovih drugova,a ja znam roditelje i cime se bave
deci niko ne kupuje patike ispod 15 hiljada

Ма, да, како да не, смучиће јој се за патике од 15.000...

Немам намеру да подилазим комплексашима, а неће ни ова мала.
 
Ја сам јако зимогрожљива, али чарапе на ногама стварно не подносим кад легнем да спавам, колико год да је хладно.

Грозан ми је осећај, деси ми се некад поподне заспим непланирано, после 15 минута ме пробуде упаљене ноге од чарапа, е после док скинем чарапе, расаним се :evil:

ja nosim skone, ne najlon carape u njima ni ja ne bih mogla da zaspim. imam specijalne skone kojima je odsecen lastis u gornjem delu i ne stezu.

- - - - - - - - - -

meni je cudno to sto sma ja sva topla, nemam hladna stopala, ni sake, nijedan deo tela mi se ne hladi, imam dobru cirkulaciju, ali opet ja moram da se utoplim. i nocu se pokrivam dobro i jos se umotam ko sarma. :zcepanje:
 
ja nosim skone, ne najlon carape u njima ni ja ne bih mogla da zaspim. imam specijalne skone kojima je odsecen lastis u gornjem delu i ne stezu.

- - - - - - - - - -

meni je cudno to sto sma ja sva topla, nemam hladna stopala, ni sake, nijedan deo tela mi se ne hladi, imam dobru cirkulaciju, ali opet ja moram da se utoplim. i nocu se pokrivam dobro i jos se umotam ko sarma. :zcepanje:

Мени су руке и ноге вечито хладне, унервозим се кад се прегреју...

А доца каже да имам добру циркулацију, ваљда је мени то довољно.
 
Мени су руке и ноге вечито хладне, унервозим се кад се прегреју...

А доца каже да имам добру циркулацију, ваљда је мени то довољно.

meni su stopala uvek topla....ali kada hocu leti da se rashladim kada legnem da spavam ja otkrijem stopala, ko da preko njih regulisem toplotu. :lol:
 
meni su stopala uvek topla....ali kada hocu leti da se rashladim kada legnem da spavam ja otkrijem stopala, ko da preko njih regulisem toplotu. :lol:

Могуће је, некад је стварно довољно да откријеш само стопала.

- - - - - - - - - -

Не знам како ћу сад у овом климаксу, муж каже, Е једном и ти да се загрејеш :zcepanje:
 
Могуће је, некад је стварно довољно да откријеш само стопала.

- - - - - - - - - -

Не знам како ћу сад у овом климаксу, муж каже, Е једном и ти да се загрејеш :zcepanje:

ne pominji mi klimaks....ja sebe ne mogu da zamislim da jednom idem polugola zimi.....to mi deluje kao fantastika.

al meni sad nesto nije jasno.....zene kao u klimaksu, ali kako se babe utopljavaju. babe se uvek dodtano umotavaju?
 
ne pominji mi klimaks....ja sebe ne mogu da zamislim da jednom idem polugola zimi.....to mi deluje kao fantastika.

al meni sad nesto nije jasno.....zene kao u klimaksu, ali kako se babe utopljavaju. babe se uvek dodtano umotavaju?

Бабе су изашле из климакса :evil:

Слаба им циркулација, нормално да се умотавају...

И није климакс ништа страшно.
 
to ti je jadno,a nije ti jadno sto mlade devojke nose ajfone i ajpede i kako se to sve zove,a kod kuce cela porodica jede samo parizer
Pa porodica definitivno nije normalna ako jede parizer :lol:
To су криви родитељи тих девојака. За боље и нису, ни оне ни они.
Ни друштво, ни медији, ни школа,... Искључиво они.
Ovo nisi u pravu
Pubertet je cudo
Prosecan tinejdzer zeli da bude uklopljen u drustvo,
Kao uostalom i mi, manje vise :)
pa i patike.kad mi dete kaze koliko kostaju patike njegovih drugova,a ja znam roditelje i cime se bave
deci niko ne kupuje patike ispod 15 hiljada
Mozda i lazu. I deca i roditelji.
Bas iz tog razloga sto zele da se uklope.

Mada ima dosta njih koji kupuju, znam.
Svi imamo razlicite prioritete i to je ok
 
Бабе су изашле из климакса :evil:

Слаба им циркулација, нормално да се умотавају...

:rotf: pitam, ne znam...kako sad zene moraju da se skidaju, a babe ne. :lol:

imam i nesto pleteno toplo odtalo mi od babe, to su nekada zvali lizeza.....cuvam za nedajboze da se ogrnem. :zcepanje:

- - - - - - - - - -

a kad sma bila dete pokrivali su me debelom perinom i umotavali ko sarmu. :think:
 
:rotf: pitam, ne znam...kako sad zene moraju da se skidaju, a babe ne. :lol:

imam i nesto pleteno toplo odtalo mi od babe, to su nekada zvali lizeza.....cuvam za nedajboze da se ogrnem. :zcepanje:

- - - - - - - - - -

a kad sma bila dete pokrivali su me debelom perinom i umotavali ko sarmu. :think:

Е, па то ти је остало из детињства, то умотавање, тако се мој отац покривао преко главе :zcepanje:

А имам један диван бели прслук, као пена, исплела ми свекрва, мислим да ћу га ускоро извући из нафталина...
 
Е, па то ти је остало из детињства, то умотавање, тако се мој отац покривао преко главе :zcepanje:

А имам један диван бели прслук, као пена, исплела ми свекрва, мислим да ћу га ускоро извући из нафталина...

pa da...nisma smela da izvirim ispod pola tone perine. :zcepanje:
 

Back
Top