klimaks

Meni ne zvuči uvredljivo, ni kao deminutiv, već od milja. Ženetina isto nije augmentativ. :mrgreen:
Što kod reči muškarac nije slučaj. Sve suprotno.

Ti još uvek ne misliš da smo jednaki po vrednostima i pravima. Meni je to sve isto, čovek i tačka. Nikako čovečuljak.

- - - - - - - - - -

Aa to pa ni neke ženetine nisu dorasle zadatku iako kad kazes zenetina imas utisak da ta moze da zavrsi sve sto niko drugi nije u stanju :lol:

Da je kao muškarac.:aha:
 
Ti još uvek ne misliš da smo jednaki po vrednostima i pravima. Meni je to sve isto, čovek i tačka. Nikako čovečuljak.

- - - - - - - - - -



Da je kao muškarac.:aha:

Ne radi se sad o tome. Mislim da ni mi sa 1.75 ne možemo da prihvatimo to ženica, kamoli vi sa 1.80 i više. Niske žene, druga pravila, drugo i ponašanje. :)
 
Ne radi se sad o tome. Mislim da ni mi sa 1.75 ne možemo da prihvatimo to ženica, kamoli vi sa 1.80 i više. Niske žene, druga pravila, drugo i ponašanje. :)

Ne radi se samo o tome da meni smeta ako me tako nazovu, nego nikada ne bih rekla za neku ženu da je ženica, koliko god da je niska, i kakav god stil da ima.

- - - - - - - - - -

A da li sitnima smeta kad ih nazovu ženicama, ne znam, možda neke to ipak shvate kao kompliment, kao ono da se otrov čuva u malim bočicama...

- - - - - - - - - -

Pisala bih o bilo čemu, samo da ne odem u kuhinju, ne kuva mi se, još ne... z:(
 
Poslednja izmena:
Ženica nije žena, ona je nezrela žena, neodrasla, nedorasla svojoj ulozi.:zblesav:

- - - - - - - - - -

To je kao da lavu tepaš, laviću moj. Ne poštuješ ga, ne plašiš ga se, misliš da je slabiji od tebe. Pravi lav bi se uvredio.:aha:

e ako si ocekivala da ces da zaplasis lindu,onda....:zcepanje:
 
e ako si ocekivala da ces da zaplasis lindu,onda....:zcepanje:

Nisam, to mi nije ni bila namera, ali nisam očekivala da će misliti da to kod mene može tako.Ali, nije me upoznala, pa sam joj oprostila.:znamiguje:

- - - - - - - - - -

...pa to mu dodje kao em si stojan, em si hammer...:lol:

Promenila sam nik emocija da me ne spominju tako često po forumu, vole ljudi da pišu o emocijama, a sad primećujem da svi nešto nabrajaju...:rotf:

- - - - - - - - - -

Moj Bambi se dinsta, počela sam.:zskace:
 
Ovo ne razumem? A ne mogu tacno ni da objasnim zasto nekad npr. kazem ,rekla mi jedna zena,a nekad rekla mi jedna zenica.dal je to do mog raspolozenja ili do kategorizacije koje nisam ni svesna.ali ako postoji kolacic,cvetic,automobilcic,sto je ruzno zenica?

sto je zena umanjenija, zenica, zenicica..to je namera da omalovazi i umanji njenu vrednost veca
 
Pa to definitivno u mom slucaju nije tacno.sto bih imala zelju da umanjim vrednost komsinice,ako kazem muzu,rekla mi ona zenica sa drugog pored lifta da nece biti sutra vode
 
sto je zena umanjenija, zenica, zenicica..to je namera da omalovazi i umanji njenu vrednost veca

Da.
Mada ni "ženturača" nije kompliment.
Svidelo mi se kako je jedna forumasica shvatila "ženetina", super žena hehee :ok:

Inače, ja sam od onih "sitnih" (168 cm), pa mi je valjda svega već bukvalno "preko glave" :lol:
 
Ала су људи постали свилени :lol:
За све се вређају.

Пази сад, кад мушкарац каже женица, мисли на неспособну,, неписмену, са кратком ондулираном косом жену, интелектуално недораслу супериорном мушком полу.

Кад то каже жена, мисли на фину жену, омањег раста, такође скромну, од преко 35 година, отприлике.

Е, сад, како би се осећали мушкарци да им кажемо мушкарчићи, а?

Директан ударац испод појаса, да им набијеш комплекс за цео живот.

И питања до краја живота, зашто си ми то рекла, да ли сам мали растом, да ли ми је мали мали, шта си тиме мислила...
 
Ма, мени то нико никада није рекао, јер би испао смешан, свако од нас зна колико вреди, али има их који воле тако да кажу:оне женице су ми завршиле то и то, то толико ружно звучи, тако ниподаштавајуће кад они то изговре, ужас један...

Као да говоре о неким нижим бићима.
 
Ма, мени то нико никада није рекао, јер би испао смешан, свако од нас зна колико вреди, али има их који воле тако да кажу:оне женице су ми завршиле то и то, то толико ружно звучи, тако ниподаштавајуће кад они то изговре, ужас један...

Као да говоре о неким нижим бићима.

ne samo sto nije svako, nego vecina ljudi je apsolutno nesvjesna svog postojanja.. a kamoli jos da znaju koliko vrijede...evo pitaj cicka ona ce za sebe reci da je super...ili onaj portir boki...
 
Пази сад, кад мушкарац каже женица, мисли на неспособну,, неписмену, са кратком ондулираном косом жену, интелектуално недораслу супериорном мушком полу.

Кад то каже жена, мисли на фину жену, омањег раста, такође скромну, од преко 35 година, отприлике.

Е, сад, како би се осећали мушкарци да им кажемо мушкарчићи, а?

Директан ударац испод појаса, да им набијеш комплекс за цео живот.

И питања до краја живота, зашто си ми то рекла, да ли сам мали растом, да ли ми је мали мали, шта си тиме мислила...

Svaka ti čast :ok:
 

Back
Top