Karađorđevićima novac umesto Belog dvora

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Бандо и комуно, јешћете шта се изасвали докле год се памети не дозовете или вас батином дозове живот.

Кад год се упитате зашто су плате 200 еври, сетите се да су још и велике спрам онога шта заслужује фукара.

Жао ми је што у мом народу има толико скота и фукаре, ал ми је јасна последична неминовност услед владавине антисрпске разбојничке багре.

Ovo je posledica dresure koju su prošli u crvenoj državi, a nisu dovoljno sposobni da se vrate gde pripadaju. Odvratana crvena jugoslovenština nesposobnih i ljubomornih.
 
Чекај, бре, па нико да подржи мој предлог да се уместо Белог двора Карађорђевићима да Кућа цвећа?:eek:
Ни комуњаре, ни антикомуњаре?
Нико ни монархиста, а свима жао друга Тите?:lol:
Еј, Србијо, шта си доживела...

Zar jos uvek nisu iselili podstanara i pretovorili je u trzni centar? :D

- - - - - - - - - -

Jugoslavija je jedno, ona je ujedinila sve Srbe, crvena Jugoslavija je drugo, ona je zlo.

Iz mogu ugla to je ista neman, koja je istoriskom nesrecom, postala preduslov za ubijanje Srba u NDH.

Ako psujes crvene jugoslovene, onda moras da psujes i njihovog oca Aleksandra.
 
Tvoj ugao nema veze sa istorijom. Prva Jugoslavija je ujedinila više Srba nego u Dušanovom carstvu, druga, ona zločinačka crvena, je ubijala Srbe, zatim im otimala imanja i kuće a zatim slala u logore. Na kraju je podelila Srbiju na tri dela. Porediti ujedinjanje i razbijanje može samo neko sa ne previše znanja i neko ko je totalno dresiran i ispranog mozga.
 
Чекај, бре, па нико да подржи мој предлог да се уместо Белог двора Карађорђевићима да Кућа цвећа?:eek:
Ни комуњаре, ни антикомуњаре?
Нико ни монархиста, а свима жао друга Тите?:lol:
Еј, Србијо, шта си доживела...

Imam ja predlog !
Tita kremirati i pepeo prosuti po Kumrovcu i Zagrebu. Totalna kontaminacija :zloca:
Našim povratnicima dati deo tog placa otpremninu i neka ozidaju sebi neki kućerak i neka se late nekog posla ! :nosijelku:
 
Tvoj ugao nema veze sa istorijom. Prva Jugoslavija je ujedinila više Srba nego u Dušanovom carstvu, druga, ona zločinačka crvena, je ubijala Srbe, zatim im otimala imanja i kuće a zatim slala u logore. Na kraju je podelila Srbiju na tri dela. Porediti ujedinjanje i razbijanje može samo neko sa ne previše znanja i neko ko je totalno dresiran i ispranog mozga.

Nasu istoriju su ugalavnom pisali mitomani, tako da nisam mnogo propustio, a vidim da si ti dobro zagrizao. :)
 
Tvoj ugao nema veze sa istorijom. Prva Jugoslavija je ujedinila više Srba nego u Dušanovom carstvu, druga, ona zločinačka crvena, je ubijala Srbe, zatim im otimala imanja i kuće a zatim slala u logore. Na kraju je podelila Srbiju na tri dela. Porediti ujedinjanje i razbijanje može samo neko sa ne previše znanja i neko ko je totalno dresiran i ispranog mozga.


Samo je pitanje cija imanja, obican covek nije imao vise od stracare.
 
Tvoj ugao nema veze sa istorijom. Prva Jugoslavija je ujedinila više Srba nego u Dušanovom carstvu, druga, ona zločinačka crvena, je ubijala Srbe, zatim im otimala imanja i kuće a zatim slala u logore. Na kraju je podelila Srbiju na tri dela. Porediti ujedinjanje i razbijanje može samo neko sa ne previše znanja i neko ko je totalno dresiran i ispranog mozga.

da nije bilo prve ne bi se stvorila mrznja koja je dovela do jasenovca

itd

oni bi bili deo italije a mi srbi svoji

- - - - - - - - - -

tako da ni druge ne bi bilo

niti bi bilo kpj ni tita
 
da nije bilo prve ne bi se stvorila mrznja koja je dovela do jasenovca

itd

oni bi bili deo italije a mi srbi svoji

- - - - - - - - - -

tako da ni druge ne bi bilo

niti bi bilo kpj ni tita

Не би моега меденога.

Хрвати и Ватикан би много више волели да смо ослобођене територије ујединили у Велику Србију.
 
da nije bilo prve ne bi se stvorila mrznja koja je dovela do jasenovca

Pa ti si podrzao trovace pasa... Onog jadnika, psihopatu ccaterpilara. I MENE, koji je pokusao te jadnicke, da zastitim, optuzio! A ja pokusavao da spasavam kucice. I ti mene nasao da sam kriv! :mrgreen:

Pa da li ti mrzis? E moj Sasha, gde je ovde ljubav vasa? Nema tu ljubavi, Sasha! OK. Treba ti da ides na konsultacije sa shrinkom/psihijatrom. Tebi kazem, zbog TVOG dobra, i tvoje familije, i dece. OK?

Da li si ti u kontroli svojih postupaka??? :whistling:

_nobody_
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top