Karađorđevićima novac umesto Belog dvora

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne cenim Karađorđeviće ni malo.
Svojim jugoslovenstvom su upropastili srpski narod!
Što se tiče ovog zadnjeg.Šta on uopšte radi u Srbiji?Čime se bavi?Gde su mu sinovi?!?!
Nije se potrudio čak ni srpski jezik da nauči.To dovoljno govori i o njegovom odrastanju i kako je vaspitavan.
Skoro svaki Srbin treće generacije u inostranstvu zna maternji jezik!A ovaj kao neki srpski kralj???Gde su prinčevi?Daj da vidimo kako govore maternji jezik!?
Muka mi.
 
Iebiga. Kakva drzava, takav i kralj. Nikakav. Mozda je trebalo da ga, takvog nikakvog, vezu lisicama za Beli Dvor da potpise Nezavisnost Kosova, pa da drzavu uvede u NATO. On je valjda najvise i pozvan da to i uradi, i najvise se razume u MI6 strategije. A i, svakako, on je Brit. Tako da se niko i ne bi trebao ljutiti za njega.

Rent-a-king za dvokratnu upotrebu. :mrgreen:

_nobody_
 
Eh krezubani, ako vam je slabiji govor glavni izgovor za ispiranje mozgova, onda bravo.
Inače, Vejderu, raspitaj se malo koji mu je maternji jezik.
Srpski narod su uništili SFR Jugosloveni, a oni pre njih su ujedinili srpski narod, čitajte malo istoriju.

Vidi,zubati,pravljenjem neke jugoslavije,kralj je potpisao smrtnu presudu srpskom narodu.Sve ovo gore što sam napisao i dalje stoji.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Vidi,zubati,pravljenjem neke jugoslavije,kralj je potpisao smrtnu presudu srpskom narodu.Sve ovo gore što sam napisao i dalje stoji.

Naprotov, ujedinio je sve Srbe, što niko nikad pre njega nije uspeo. Ali treba imati malo znaja... i malo više pameti, pa razlikovati sve dosadašnje Jugoslavije. Jedini koji su potipsali smrtnu presudu Srbima jesu oni Srbi koji su se opet "poturčili" i prešli u izmišljene crvene Jugoslovene.
Nego, da si malo pametniji, znao da bi da suprotno krezubima nije zubato.
 
Гица Прасић краЛ, и његова грчка ниска каросерија,

би могли релано само да добију пуну боољу шимика !!!!

Lepe su ti ove SKOJ i NOVJ parole... šalim se, izuzetno su glupe, otprilike kao i ideja o republici gde krezubi imaju isto pravo kao i oni pametni. Zato nam i jeste ovako dobro.
 
Lepe su ti ove SKOJ i NOVJ parole... šalim se, izuzetno su glupe, otprilike kao i ideja o republici gde krezubi imaju isto pravo kao i oni pametni. Zato nam i jeste ovako dobro.

Карађорђевићи су узрок, све је остало последица !!!!

Они су Србији донели пропаст.

Ништа другачији нису од комуниста !

100 година је Србија таоц !!!!

Карађорђевићи МУПЛМ !!!!
 
Eh krezubani, ako vam je slabiji govor glavni izgovor za ispiranje mozgova, onda bravo.
Inače, Vejderu, raspitaj se malo koji mu je maternji jezik.
Srpski narod su uništili SFR Jugosloveni, a oni pre njih su ujedinili srpski narod, čitajte malo istoriju.
Ujedinili sa Pavelićem,Kardeljem , Luburićem ,Brozom ,Pekom Dapčevićem,Stepincem i Jovom Kapom , baš su nas usrećili . :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top