očekivanja

gost 94137

zmajka
Poruka
43.846
šta očekujete od partnera u vezi/braku?
ok, od žene se očekuje da kuva, pere, pegla i diže noge kad god se drugoj strani digne.. ali ima li još nešto osim toga?
i šta žene očekuju od muškarca osim toga da ume da je razume i kad ona samu sebe ne razume? :kafaz:
 
šta očekujete od partnera u vezi/braku?
ok, od žene se očekuje da kuva, pere, pegla i diže noge kad god se drugoj strani digne.. ali ima li još nešto osim toga?
i šta žene očekuju od muškarca osim toga da ume da je razume i kad ona samu sebe ne razume? :kafaz:

да ме масира по болним леђима а не по мозгу
да ми направи 3 кафе дневно
да ме пусти 10 мин да се оладим касам љута
да ме чешка пред спавање
и да ме обожава, ето, ситнице. :мистергрин:

- - - - - - - - - -

ок и да не навија за партизан :мистергрин:
 
Da ne očekuje od mene da kuvam, perem i peglam (ja sve to radim, ali samo zato što se ne očekuje/ne podrazumeva, u suprotnom ništa od toga), da bude zanimljiv sagovornik, prijatno društvo, dobar drug, podrška i naravno da bude dobar frajer (sva značenja te reči).
 
да ме масира по болним леђима а не по мозгу
да ми направи 3 кафе дневно
да ме пусти 10 мин да се оладим касам љута
да ме чешка пред спавање
и да ме обожава, ето, ситнице. :мистергрин:

- - - - - - - - - -

ок и да не навија за партизан :мистергрин:

Rekli smo da nema ucena.
 
да ме масира по болним леђима а не по мозгу
да ми направи 3 кафе дневно
да ме пусти 10 мин да се оладим касам љута
да ме чешка пред спавање
и да ме обожава, ето, ситнице. :мистергрин:

- - - - - - - - - -

ок и да не навија за партизан :мистергрин:

Jbg,onda nista
Aj da masiram nije problem,partizan takodje.
Ali kafu kuvam na svakih sat-dva,tako da ispade vise od 3 dnevno,obicno kad su zene ljute su na hladjenju mnogo duze od 10 min,a ceskanje samo ako je bila dobra tog dana..

šta očekujete od partnera u vezi/braku?
ok, od žene se očekuje da kuva, pere, pegla i diže noge kad god se drugoj strani digne.. ali ima li još nešto osim toga?
i šta žene očekuju od muškarca osim toga da ume da je razume i kad ona samu sebe ne razume? :kafaz:

To sto si ti navela da se od tebe ocekuje,meni nije ocekivanje,nego sve stvar dogovora.Nece da pegla,pere (mada za to su ljudi davno izmislili masine),kuva,dogovoricemo se,ili ja ili ima ko.
Za dizanje nogu-nije obavezno,ima poza koje to ne zahtevaju.

Salu na stranu,ocekujem postovanje,razumevanje i lojalnost onoliko koliko joj je dato.Ni manje ni vise.Sve ostalo ide samo po sebi.
 
Rekli smo da nema ucena.
а малкице

Jbg,onda nista
Aj da masiram nije problem,partizan takodje.
Ali kafu kuvam na svakih sat-dva,tako da ispade vise od 3 dnevno,obicno kad su zene ljute su na hladjenju mnogo duze od 10 min,a ceskanje samo ako je bila dobra tog dana..

па ти кувај себи на сат два шта ме се тиче
љутим се само 10 мин, ако ме пустите да се охладим, ако не, онда јбг, очекуј да ти то споменем поново за 5 година. :злопамтило:
а добра сам увек!!! :руменко:
 
uvek očekujem mnogo više da bi dobila onoliko koliko mi zaista treba.
toliko o cenkanju sa samom sobom.

o tome šta očekujem od partnera.
otprilike isto što i od sebe same

na kraju nađemo neki najmanji zajednički sadržalac i mislimo da smo utvrdili odličan pazar :lol:
 
Da ne očekuje od mene da kuvam, perem i peglam (ja sve to radim, ali samo zato što se ne očekuje/ne podrazumeva, u suprotnom ništa od toga), da bude zanimljiv sagovornik, prijatno društvo, dobar drug, podrška i naravno da bude dobar frajer (sva značenja te reči).

Jao, savrseni smo jedno za drugo :zaljubljena:
 
šta očekujete od partnera u vezi/braku?
ok, od žene se očekuje da kuva, pere, pegla i diže noge kad god se drugoj strani digne.. ali ima li još nešto osim toga?
i šta žene očekuju od muškarca osim toga da ume da je razume i kad ona samu sebe ne razume? :kafaz:

Да дрежди на нету и флертује са свима. :malav: :lol:

Како шта, секс брате мили, све остало умем и могу и сам. :)
 
Očekujem samo razumevanje i poštovanje, kada ima toga, do svega drugog se može lako doći
uz razgovor i kompromis...
:ok: Е то брате Бо, то је прави приступ, ово је и одговор на твоје питање како освојити форумашицу, та прича плус шибање експлицитних фоткица у њен инбокс, и да се пожури иначе се увале други, без оклевања и отезања ствари, у првих стотињак међусобно размењених постова по темама да се навали. :deda: :D
 
šta očekujete od partnera u vezi/braku?
ok, od žene se očekuje da kuva, pere, pegla i diže noge kad god se drugoj strani digne.. ali ima li još nešto osim toga?
i šta žene očekuju od muškarca osim toga da ume da je razume i kad ona samu sebe ne razume? :kafaz:

Naravno da ima.
Voleo bih da moze da me razume, da pricamo i pravimo zajednicke planove, da uzivamo zajedno.
Da imam razlog da dam svoj maksimum i kao covek i kao radnik na poslu jer mi ne vredi da se trudim ako nemam sa kim da podelim to sto steknem.
 
šta očekujete od partnera u vezi/braku?
ok, od žene se očekuje da kuva, pere, pegla i diže noge kad god se drugoj strani digne.. ali ima li još nešto osim toga?
i šta žene očekuju od muškarca osim toga da ume da je razume i kad ona samu sebe ne razume? :kafaz:

Da bude majka i domaćica. Ne u smislu da bude nezaposlena i da bude stalno u kući, nego da se ponaša domaćinski u zajednici. Očekujem da rodi decu i da ih vaspita i nauči skromnosti i poštenju.

Što se tiče pranja i peglanja, sve to umem sam da radim i nije mi potrebna spremačica, ali očekujem da bude uredna i da ume da uključi veš mašinu. Očekujem da više vrednuje čiste sudove od dugačkih noktiju.

Očekujem da je vredna, samostalna, odana i da je uvek na mojoj strani.

Eto, ukratko.
 
šta očekujete od partnera u vezi/braku?
ok, od žene se očekuje da kuva, pere, pegla i diže noge kad god se drugoj strani digne.. ali ima li još nešto osim toga?
i šta žene očekuju od muškarca osim toga da ume da je razume i kad ona samu sebe ne razume? :kafaz:

Da bude musko!
Da zna da se nosi sa problemima i stresom, da je odgovoran, da nije smoto neki, da nije mamin sin, da radi a ne da zivi na mojoj grbaci.
 

Back
Top