wma.

luckastalutkica

Ističe se
Poruka
2.931
Pesme imaju oznaku .wma u opcijama u Windows Media Pleyeru imaju opciju protected oznacenu sa yes,i nece da se otvore(a sve pesme koje imaju "no" kod preotected one hoce da se otvore),kad kliknem na nju otvori se internet,to su pesme skinute sa audio cda ali radile su a sad nece.Zna li neko sta da uradim da bih ponovo mogla da slusam te pesme,kako da skinem tu zastitu i kakva je to zastitita?
 
Oce da skine neku licencu sa neta...pusti ga (internet explorer) i moces da slusas pesme ako ga ne pustis nece...pojaviceti se nesto migrate licence....a tog ko je zastitio odvali od batina
Mala skola engleskog jezika
protected cekirano yes - zasticene
protected cekirano no - nisu zasticene
 
Red_Zmaja:
Oce da skine neku licencu sa neta...pusti ga (internet explorer) i moces da slusas pesme ako ga ne pustis nece...pojaviceti se nesto migrate licence....a tog ko je zastitio odvali od batina
Mala skola engleskog jezika
protected cekirano yes - zasticene
protected cekirano no - nisu zasticene

Pustila sam ga, i upalilo mi je to, sve tako kao sto si ti rekao, osim batina :-D a sad opet nece ali sad kad kliknem na pesmu nece da se otvori automatski internet explorer, na kojoj adresi da nadjem dobar program za prevodjenje iz wma u mp3? I jos imam jedno pitanje, kad ukljucim film koji je do sad normalno radio, u Windows Media Playeru pise "The specified module could not be found" a kad pustim preko MV2 Playera pise "Unknown error (DIV3 MP3)".Koji god film da pustim nece da radi.Da li ce se i to resiti sa instaliranjem tog programa?
 
Sto se filmova tice to je problem do kodeka...a sto se tice konvertovanja muzike ima brooka programa ne mogu sad da se setim davno je to bilo...probaj na google nesto na fazon wma to mp3 trebalo bi nesto da nadje....ali ne znam da li ces moci konvertovati zasticenu muziku ako opet ne uradis onaj fazon sa licencom...
Pitanje jesi radila reinstall wina kad opet nece da pusta?
 
Nisam nista reinstalirala osim programa za filmove.Nisam bre reinstalirala, ni onda nisam trebala da ga reinstaliram nego oni tamo gde sam kupila kompjuter nisu znali sta da mi kazu pa su mi predlozili da reinstaliraju, a ja tad nisam znala ovoliko koliko sad znam pa sam prihvatila taj predlog.Sad znam da nije trebao da se reinstalira.
Sta je to dekoder? Gde to da nadjem, kako da ukucam u pretrazivac i kako radi? Ne mogu sad ponovo da skinem licencu na isti nacin zato sto sad ne otvara autoimtski kao prosli put. Je l zna neko neki program?
 
Sto se tice muzike konvertuj ih u mp3 i nema brige, eventualno ako ima neke id tagove sa web adresama pobrisi ih.
A za filmove ti nedostaju kako ti je rekao RedZmaja kodeci. Dakle instaliraj kodeke (K-Lite recimo) i nema brige.
 
Ma nece moci da konvertuje zasticen wma (valjda ne gresim) ok ako ne moze automatski probaj da otvoris windows media player pa procackaj gore padajuce menije i pogledaj ima li opcija negde (a trebalo bi da ima koliko se secam) restore licence ili nesto na taj fazon..
a sto se tice dekodera ne znam na sta si tacno mislila pa mozda ti pomogne :D
ovo
 

Back
Top