Neka srecnija vremena!

DjomlaSPLAT

Ističe se
Poruka
2.037
Lopta koja je svakog klinju pretvarala u Roberta Karlosa, puknes je spicokom promeni 30 puta smer dok ne dodje do gola. Nocna mora svakog ulivnog Tafarela, Tolda, Paljuke, Bufona, Barteza, Cilaverta...
Popularna "Balonjara" uglavnom se kupovala na trafici gde je visila u onoj mrezici, jos ako je poslednja ostala dobijes i mrezicu gratis pa putem do kuce "pimpujes " :D
Neka srecnija vremena ...
FB_IMG_1543171536131.jpg


Najezio sam se kad sam procitao ovo. Preuzeto sa Fb stranice "Kucamo na vrata zaboravljenih asova".
 
Nista drugo, nego da se setimo klinackih dana. Kad smo kao klinci koristili ovakvu loptu. Fazon, za 80 dinara je kupis. I probusis je za dan.
Ako si kao klinac imao ovakvu loptu, valjda znas o cemu pricam. ;)

Imao je nego šta.
Nego meni još uvek u glavi reči razrednog iz '88 koji je uoči euforije pred utakmicu Zvezda - Milan rekao "ne vidim šta je tu lepo da 100 hiljada ljudi gleda kako 22 promrzliš na travi trče za parčetom svinjske kože".
Kako je znao da ubije draž :lol:
 
Hahahaha, pa braco! :D

Slično fudbalu. Igra se na jedan gol. Igraju dve ekipe. Golman je neutralan. Golman "izvodi" loptu tako što se okrene prema golu i baci je preko glave. Tri kornera penal.
Kada se izvodi penal onda neko iz ekipe koja se brani može da zameni golmana, ako smatra da će on bolje braniti. Igra se do 3, 5, 10, zavisno od dogovora. Golman bira nekog iz poražene ekipe, dok ovaj drugi ide na gol. Nekad se nađe i onaj koji bi samo da brani, pa se ekipe samo rotiraju.
Čuvena, popularna igra - VIKTORIJE
FB_IMG_1548163128408.jpg
 
Lopta koja je svakog klinju pretvarala u Roberta Karlosa, puknes je spicokom promeni 30 puta smer dok ne dodje do gola. Nocna mora svakog ulivnog Tafarela, Tolda, Paljuke, Bufona, Barteza, Cilaverta...
Popularna "Balonjara" uglavnom se kupovala na trafici gde je visila u onoj mrezici, jos ako je poslednja ostala dobijes i mrezicu gratis pa putem do kuce "pimpujes " :D

Da, popularna Super Tele lopta :D i hej, ja sam uvek kad sam branio bio Andreas Kepke, on nije spomenut z:D
 

Back
Top