misljenje o ribama koje se tesko daju

V

voajer

Gost
Devojka izgleda super,strava,oko nje se neprestalno skuplja muska populacija,ima gomilu potencijalnih ljubavnika,ima pritom ona sama puno para,izlazi na elitna mesta,menja tipove kao od sale a nikom ne daje?Sta vi kazete na to.Kakva je to po vama riba?Sta uopste mislite o takvim devojkama?
 
kety:
Prvo sto mi pade na pamet, jer sam vec vidjala slicno...prevelika osetljivost se krije iza toga. Grad i drustvo namecu da bude "bezobrazna",top sredjena, koketna ali ona sama nije takva, to je maska koju skida kada ostanete u cetiri oka. Ona zeli mnogo vise od flerta i sexa.
Kada takve devojke skidaju tu masku i zasto je nose?
Da nisu one malo previse egocentricne?Sta po vama one zele na taj nacin da postignu?Kako ce one naci za njih pravu osobu ako se stalno tako ponasaju,pretvaraju?Zar se toliko boje da spoznaju sebe ili jednostavno imaju strah od drugih?
 
Mislim da je to jednostavno nesto sto ti namece zivot jedne urbane devojke. Poenta je u tome da se vecina muskaraca peca na opasne, bezobrazne devojcice. To se naravno odnosi i na izgradju odredjenog stava i povecanja samopouzdanja. Niko nece primetiti stidljivu devojku koja je neprimetno obucena i nenasminkana, cuti celo vece... Kako i dalje vazi pravilo da muskarci treba da pridju devojkama, devojke nekako moraju privuci paznju. Znaci nije to maska vec oruzje.E, a sad previse je od vas muskaraca da ocekujete da cete kresnuti svaku ribu koja vam se nasmesi ili pogleda direktno u oci. Ako vidi da se vas pogled spusta ka njenom dekolteu, postaje joj sve jasno, jer ona ne zeli musakrca koji je posmatra samo kao sexualni objekat, vec i kao osobu.
Mada je jako tesko generalizovati ovakve stvari.
 
I ukoliko ima stalno tu potreba da vam se unesi u pogled,i to stalno bez prekida radi pri nekog slucajnog ili namernom susretu(govorim ti o osobi koju ne poznajem,sem iz prolaza,iz razmene pogleda)i posle proteka izvesnog vremena(par godina su u pitanju)?Sta je tu po tebi u pitanju.Sta ta devojke po tebi hoce i sta mislis da vidi u ocima doticne osobe?
 
mislis da ce meni dati,kad drugima nije dala?Zasto bas meni?MOzda je u medjuvremenu nasla nekog da je zadovolji!ne znam zasto me ona i dalje zeli?Nije jojdosta ili joj se stvarno svidjam?Zasto ona nikada ne gubi nadu,iako je svesna da je ja ne konstantujem!?Kako ti gledas na tu situaciju?Kako da se postavim?Nije da mi ne znaci!
 
Mislis da oci mogu da slazu?Kad je par puta ispalim,ne sija!Koja je tvoja teorija po tom pitanju?Mislis li da to moze da se vise puta odglumi?Smatram da devojci sex ne mora i ne treba da bude jedan jedini razlog zbog kojeg bi sijala!Moze da (ne)sija i zbog nekih drugih stvari!Sve je to indvidualno i po meni to nije samo u direktnoj povezanosti sa sexom!Klinka je u pitanju(18)i jos nije stupila u intenzivne sexualne odnose,barem ne javne!Mada svasta se prica!
 
Tamara:
voajer:
Devojka izgleda super,strava,oko nje se neprestalno skuplja muska populacija,ima gomilu potencijalnih ljubavnika,ima pritom ona sama puno para,izlazi na elitna mesta,menja tipove kao od sale a nikom ne daje?Sta vi kazete na to.Kakva je to po vama riba?Sta uopste mislite o takvim devojkama?
Daje ona nekom sigurno. Ne bi tako sijala da ne daje.
devojke koje su nafurane,uopste nisu takve,one su plasljive i boje se sebe,a momci koji ih setaju su tupadzije jer momci koji ih stvarno zele nemaju ni malo hrabrosti da im pridju, zato drage moje kolege slobodno napadajte,one imaju tremu od nas slobodnog duha,sta vi mislite o tome?
 
dobro si ovo srochio jonsone,kapiram isto-da je sva ta silna montaza fasada.Kod mene je malo drugachije bilo,u poslednjih par godina nailazim na cice koje su svaka na svoj nachin morale da imaju neshto specifichno(jedna se skoro doselila u bg,sve joj strava,izlasci,izlasci,izlasci....takav tempo niko ne bi mogao da prati...druga je mozda nekada bila idealna,ali je u vishegodishnjoj velikoj ljubavi dozivela preljubu,pa je od tog trenutka nastala zeshca promena koja joj onemogucava da ima vezu,da se (nebitno u kolikoj meri)posveti momku sa kojim je,vec su to neke kad se vidimo vidimo se kombinacije...moze li neko da mi kaze da li i to moze da bude neka vrsta fasade,montiranja kako bilo...?radi se o totalno gotivnoj cici i znam da smo imali sve preduslove da nam bude strava,but nishta od svega toga...cice,imate neki savet?neku konstataciju?
 
...shto se davanja tiche,ne secam se da sam bar u skorije vreme imao problema sa tim,uglavnom se relativno brzo dolazilo do sexa,volim da verujem da sam svaku svoju cicu doveo do tolike opustenosti da se nikada nije postavljalo pitanje da li cemo,vec kad cemo...ozbiljno,analizirajuci svoje odnose sa cicama,sa sigurnoshcu mogu da kazem da ako sam ikad ishta radio dobro,onda je to bila totalna opushtencija.pozdrav svima by the way...:)
 
Te i takve devojke nejcesce su ispod te maske stvarno osecajne i uplasene... Verujte mi... JA ZNAM!
A postaju takve kada dodju u situaciju da nemaju sta da izgube, da nemaju koga i nemaju kome da se okrenu - pa postaju takve. A one daju, ali ne daju onima sa skupim kolima i debelim novcankom daju kada osete da ih taj neko voli.
 

Back
Top