Uklonjena zastava Republike Srpske ispred Dodikovog kabineta


To tebi ništa ne znači, pošto živiš u getu zvanom 23 posto, gde smo te mi nabili :whistling: Uzgred, čestitao ti Dan državnosti (:hahaha:) Ognjen Vranješ...

Reprezentativac Bosne i Hercegovine i fudbaler Anderlehta Ognjen Vranješ šokirao je navijače pošto je na ruci istetovirao lik četničkog vojvode Momčila Đujića. On je već ušao u sukob sa "BH fanatikosima" kada je istetovirao granice Republike Srpske, ali je kasnije nju prekrio drugom, što mu ipak navijači BiH nikada nisu oprostili.
https://sport.blic.rs/fudbal/evrops...de-navijaci-bih-traze-da-se-izbaci-iz/56ptb9v
 
Poslednja izmena:
Pogledajte kako je Dodik napustio sastanak u Predsedništvu jer neće da sedi bez SRPSKE ZASTAVE (VIDEO)

Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik napustio je danas sastanak sa delegacijom Saveta za sprovođenja mira jer na sastanku nije bilo zastave Republike Srpske.

Dodik je kao razlog napuštanja naveo da nisu ispunjeni osnovni uslovi za njegovo održavanje jer na sastanku nije mogla da bude istaknuta zastava Republike Srpske.

istaknuta zastava Republike Srpske (VIDEO)
On je prisutnima rekao da je BiH po ustavu državna zajednica sastavljena iz dva entiteta i da je Republika Srpska njen deo i da prema tome zastava mora da bude istaknuta.



"Imajući u vidu da se u ovim prostorijama nalazi zastava BiH i FBiH, da se nađe i zastava Republike Srpske, koju je potvrdio Ustavni sud BiH. Pošto ti uslovi nisu ispunjeni moje prisustvo nije moguće. Želim da vas pozdravim došao sam da vidite da ne stvaram problem. Ja ću vas pozdraviti i spreman sam sa vama na razgovor bilo gde. Ja sam u susednoj kancelariji", rekao je Dodik delegaciji Saveta za sprovođenja mira.
U zgradi Predsedništva BiH u Sarajevu danas se nastavlja sastanak političkih direktora zemalja članica Upravnog odbora Saveta za sprovođenje mira (PIC) na kojem razmatraju trenutnu situaciju u BiH.
https://www.kurir.rs/region/bosna-i...istvu-jer-nije-istaknuta-zastava-srpske-video

:hahaha::hahaha::hahaha:

"Sam! ti reko !!!!!!!!
CAR !
Pravo državničko ponašanje !

DODIKOVA PORUKA NATO: Pridržavaću se rezolucije parlamenta Republike Srpske o vojnoj neutralnosti, a sve izvan toga, s moje strane, neće biti podržano!
https://www.kurir.rs/region/bosna-i...e-izvan-toga-s-moje-strane-nece-biti-podrzano

Koji eben igrać :D
 
Poslednja izmena:
BiH dobila poziv NATO-a za MAP

Bosna i Hercegovina dobila je i formalni poziv da dostavi svoj prvi Nacionalni godišnji program (ANP), čime bi se aktivirao Akcijski plan za članstvo u NATO-u, potvrđeno je za Vijesti. ba

765-430-0b28fc13b5501636a89416324fd1abf2.jpg


Srijeda, 05.12.2018. | 12:02

Odluka je ovo ministara spoljnih poslova 30 država ovog vojnog saveza.

Podsjećamo, generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg ranije je najavio da bi oni trebali podržati odluku da se uputi poziv našoj zemlji da dostavi ovaj dokument. Ako se to desi, BiH je korak dublje u integracijama u ovaj vojni savez.

(Vijesti)


- - - - - - - - - -

:bravo:
 
Тренутно се осјећа ко крме У Техерану.
Кад год зине на нету, утрпа му неко од нас каура.
Трпамо га а он скичи...
и качи и даље а ми трпамо...
Ко ће дуже издржати...
не знам, али нас је више...
Зашто твој Додик није напустио председништво БиХ после вести о ослобађајућој пресуди Насеру Орићу, премда је то непрекидно захтевао у протекле четири године од српских кадрова у државним институцијама користећи при томе сваки повод их назове издајницима и "бакировцима"? https://www.rtvbn.com/3931568/hoce-li-se-dodik-povuci-nakon-presude-oricu-iz-drzavnih-institucija
 
Зашто твој Додик није напустио председништво БиХ после вести о ослобађајућој пресуди Насеру Орићу, премда је то непрекидно захтевао у протекле четири године од српских кадрова у државним институцијама користећи при томе сваки повод их назове издајницима и "бакировцима"? https://www.rtvbn.com/3931568/hoce-li-se-dodik-povuci-nakon-presude-oricu-iz-drzavnih-institucija

Прво застава, па онда можемо да разговарамо
 
Dodik neće na PIK zbog zastave, ali sa Amerikancima je mora, a evo i zašto!?

Danas je bio težak dan za Milorada Dodika.

765-430-67f9faf75c84dd71b193a11c99122f32.jpg


Srijeda, 05.12.2018. | 19:21

Bosna i Hercegovina dobila je i formalni poziv da dostavi svoj prvi Nacionalni godišnji program (NAP), čime bi se aktivirao Akcijski plan za članstvo u NATO-u.

Na ovaj način izražena je jasna volja vodećih demokratija svijeta da BiH vide u najjačem vojnom savezu i obezbijede joj vojnu i političku zaštitu, što Dodika kao ruskog pijuna koji je najavljivao da će ovaj scenari spriječiti dovodi krajnje u nezavidan položaj: suprotstaviti se vodećim silama i civilizovanom svijetu.

Za to vrijeme Dodik nastavlja trakavicu s pokušajima kršenja zakona i protokola države BiH tako što u Predsjedništvu vukao sa sobom zastavu RS.

Zbog toga nas je danas počastio napuštanjem sastanka članova Predsjedništva s delegacijom Upravnog odbora Savjeta za sprovođenje mira (PIC), jer na sastanku nije istaknuta zastava RS.

Džaferović i Komšić ispratili su ga samo s podrugljivim osmijesima, a sastanak je najnormalnije nastavljen s dva člana Predsjedništva.

a53d49a28e00bef2197eb4e750b08ed9.jpg


Shvativši i sam da je od sebe napravio budalu, da Predsjedništvo radi i da se na njegovo cirkusko ponašanje niko ne osvrće, Dodik se na kraju vratio u zgradu na sastanak s delegacijom Sjedinjenih Američkih Država. Sa SAD-om se nije šaliti, posebno kad si na njihovoj crnoj listi, pa u svega nekoliko sati zaboraviši zašto se jutros blamirao neuspješno pokušavajući proizvesti skandal s napuštanjem Predsjedništva.

(Agencije)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Dodik neće na PIK zbog zastave, ali sa Amerikancima je mora, a evo i zašto!?

Danas je bio težak dan za Milorada Dodika.

765-430-67f9faf75c84dd71b193a11c99122f32.jpg


Srijeda, 05.12.2018. | 19:21

Bosna i Hercegovina dobila je i formalni poziv da dostavi svoj prvi Nacionalni godišnji program (NAP), čime bi se aktivirao Akcijski plan za članstvo u NATO-u.

Na ovaj način izražena je jasna volja vodećih demokratija svijeta da BiH vide u najjačem vojnom savezu i obezbijede joj vojnu i političku zaštitu, što Dodika kao ruskog pijuna koji je najavljivao da će ovaj scenari spriječiti dovodi krajnje u nezavidan položaj: suprotstaviti se vodećim silama i civilizovanom svijetu.

Za to vrijeme Dodik nastavlja trakavicu s pokušajima kršenja zakona i protokola države BiH tako što u Predsjedništvu vukao sa sobom zastavu RS.

Zbog toga nas je danas počastio napuštanjem sastanka članova Predsjedništva s delegacijom Upravnog odbora Savjeta za sprovođenje mira (PIC), jer na sastanku nije istaknuta zastava RS.

Džaferović i Komšić ispratili su ga samo s podrugljivim osmijesima, a sastanak je najnormalnije nastavljen s dva člana Predsjedništva.

a53d49a28e00bef2197eb4e750b08ed9.jpg


Shvativši i sam da je od sebe napravio budalu, da Predsjedništvo radi i da se na njegovo cirkusko ponašanje niko ne osvrće, Dodik se na kraju vratio u zgradu na sastanak s delegacijom Sjedinjenih Američkih Država. Sa SAD-om se nije šaliti, posebno kad si na njihovoj crnoj listi, pa u svega nekoliko sati zaboraviši zašto se jutros blamirao neuspješno pokušavajući proizvesti skandal s napuštanjem Predsjedništva.

(Agencije)

- - - - - - - - - -


Видим да си добио унапређење у дрвеног адвоката босанским ботовима. Па то је сјајно, сигурно је и сендвич сада квалитетнији!

Izdajnička opozicija plaćena CIA parama i njihovo leglo oličeno u BN televiziji se ne razlikuje od Trokutistanskih islam medija.
Mile je napustio sastanak zato što nema zastave Republike Srpske i tako će uraditi uvek.Ako se sastao sa amerima kasnije sigurno nije da bi im se izvinjavao već da bi im sasuo u lice da sve što su dogovorili sa dvojicom muslimanskih predstavnika mogu da okače mačku o rep.Potvrdu o ovome možete naći iz pređašnjeg njegovog odnosa prema Čmarnakovoj,ambasadorki najmilije imslmske hambasade kao i iz pisma Trampu.
Vi majmuni i psi nikako da shvatite da su Srbi=Mile=Republika Srpska=armirani beton.Jaki smo ko crna zemlja.Jači smo politički i stabilniji i od Srbije i Hrvatske zajedno.Možete samo da cvilite i škomućete ko ranjeno pašče.
 
Zajednica BiH sastavljena od dve države Republike Srpske i Federacije Bih koja je sastavljena od HRHB i Muslimanske dzamahirije,ovo je pun naziv za ono što muslimani zovu Bosna,je već u NATO pqktu kroz prisustvo SFORA.
Ne muči muslimane želja da uđu u NATO da bi eto bili članica tog govnjivog agresorskog pakta.Oni žele da članstvom u njemu dobiju donacije oružja kakve dobija Hrvatska,da bi prevashodno naoružala nekakvu svoju vojsku za obračun sa Srbima i za rušenje Republike Srpske kao i da bi kroz institucije NATO vršila pritisak za gašenje Republike Srpske.xto je njihov osnovni cilj.

- - - - - - - - - -

Dudler je jedna volina, tkoja voza stado, za glupe stvari Vas levati, satro zastava, hodi, vamo tamo, 2 tjedna, a za to vreme mazne 2 milijuna evradi, a stoka sitna zuba gladna kruha.

Zeljna marmelade, nekog parizera, alpske, mortadele....Sve teme spucaju mnogo strana brzo. Mene te teme osobno mnogo i NEinteresiraju. To je ipak inozemstvo, kao Rumunjska.

Pa što si došao na temu volino?

- - - - - - - - - -

Ujutru kad ne moram na posao, odem da popijem kafu i pojedem kroasan, i uz novine odmah prvo procitam kako Dodik troluje komplet FBiH ono zastave Srpske i onda dan moze da pocne xD Milina.

Razvalićemo ih.Cureće im Bosna iz svake rupe.Bosna lijek ostvaruje enormne zarade od prodaje antidepresiva u Trokutistanu a tek ćemo da ih pumpamo dok ne bude ko u Somaliji gde je 70% stanovništva duševno bolesno.Mi uživamo u tome.
 
Izdajnička opozicija plaćena CIA parama i njihovo leglo oličeno u BN televiziji se ne razlikuje od Trokutistanskih islam medija.
Mile je napustio sastanak zato što nema zastave Republike Srpske i tako će uraditi uvek.Ako se sastao sa amerima kasnije sigurno nije da bi im se izvinjavao već da bi im sasuo u lice da sve što su dogovorili sa dvojicom muslimanskih predstavnika mogu da okače mačku o rep.Potvrdu o ovome možete naći iz pređašnjeg njegovog odnosa prema Čmarnakovoj,ambasadorki najmilije imslmske hambasade kao i iz pisma Trampu.
Vi majmuni i psi nikako da shvatite da su Srbi=Mile=Republika Srpska=armirani beton.Jaki smo ko crna zemlja.Jači smo politički i stabilniji i od Srbije i Hrvatske zajedno.Možete samo da cvilite i škomućete ko ranjeno pašče.

koja ste vi naiva,nije ni cuda da smo mi Srbi u cabru.Narod koji svoje postojanje vezuje samo za jednoga coveka nije narod nego marva, koju goni taj jedan "covek".Ne razlikujete cirkusko ponasanje od odgovorne drzavnicke politike.Sta je vama bitnije,da imate licne dohotke od najmanje hiljadu maraka , mi u Srbiji pet stotina evra, ili zastavu u predsednistvu ?Dok se oni bogate,budalama citav zivot prodje ispred ociju u borbi da prezive sa trista evra mesecno
 
Izdajnička opozicija plaćena CIA parama i njihovo leglo oličeno u BN televiziji se ne razlikuje od Trokutistanskih islam medija.
Mile je napustio sastanak zato što nema zastave Republike Srpske i tako će uraditi uvek.Ako se sastao sa amerima kasnije sigurno nije da bi im se izvinjavao već da bi im sasuo u lice da sve što su dogovorili sa dvojicom muslimanskih predstavnika mogu da okače mačku o rep.Potvrdu o ovome možete naći iz pređašnjeg njegovog odnosa prema Čmarnakovoj,ambasadorki najmilije imslmske hambasade kao i iz pisma Trampu.
Vi majmuni i psi nikako da shvatite da su Srbi=Mile=Republika Srpska=armirani beton.Jaki smo ko crna zemlja.Jači smo politički i stabilniji i od Srbije i Hrvatske zajedno.Možete samo da cvilite i škomućete ko ranjeno pašče.

Menscini da to upravo cinis ti.....:ok:
 

Back
Top