Ostavite podatke o rođenju i odgovoriću vam na jedno pitanje...

Silko

Zainteresovan član
Poruka
459
Uvodnik i obaveštenje za sve koji žele da učestvuju u radu ove teme
1. Pravo na postavljanje pitanja ima samo osoba koja pošalje svoje pitanje između 23h59m i 0h01m svakog dana.
2.Svako ima pravo na samo jedno pitanje!
3.Da bih odgovorio na pitanje morate ostaviti i tačno vreme rođenja: sati, minuta, mesto, mesec i godina rođenja, kao i dan se podrazumevaju! U sledećem obliku: 23.06.1975 u 4h22m Beograd..
4. Odgovor na pitanje dobijate onoliko TAČNO koliko Vam je STVARNO potrebno da znate odgovor na isto!!
5. Na trik pitanja ne odgovaram!!! Na pitanja vezana o kladionici, igrama na sreću, kao i nekakvim malverzacijama vezanim za novac – nikako ne odgovaram!
6. Ako smatrate da nešto podrobnije vezano za pitanje trebam da znam – u redu je, napišite to i odgovor će biti veći!!
7. Ako, kojim slučajem želite da vam se odgovori na drugo pitanje – prvo pitanje mora biti rešeno i vezano za njega morate reći da li se i koliko ostvarilo?!
8. Na treće pitanje odgovaram samo osobama koje me nečim zadive...

P.S. Srećno i treba da znate da ima pitanja na koja nećete želeti da dobijete odgovor. Neke stvari se ne mogu rešiti samo ODGOVOROM!

P.S.2 Nisam zlatna ribica i ne mogu na svako pitanje da odgovorim tačno...

 
Хеј Силко, где си човек!
Ја се тебе сећам из оних најстаријих дана форума када си имао сличну тему. Тада сам те нешто питао за будућност и одговорио си ми доста детаљно али нажалост ништа се није остварило. Још чувам снимљену страницу са тим одговором...Ово је иначе још једна потврда да астрологија НЕ даје добре резултате када је реч о прогностици...нема то везе са знањем астролога чак већ са неким вишим разлозима.
 
Jedan..
Do nekog sledećeg života!

- - - - - - - - - -

Хеј Силко, где си човек!
Ја се тебе сећам из оних најстаријих дана форума када си имао сличну тему. Тада сам те нешто питао за будућност и одговорио си ми доста детаљно али нажалост ништа се није остварило. Још чувам снимљену страницу са тим одговором...Ово је иначе још једна потврда да астрологија НЕ даје добре резултате када је реч о прогностици...нема то везе са знањем астролога чак већ са неким вишим разлозима.

I ja se tebe sećam. Žao mi je što ti odgovor nije bio dobar, ali događa se i mnogo boljima od mene!
Nadam se da si ti dobro..
 

Back
Top