Problem sa Operom 7.21

srdjan777

Početnik
Poruka
2
Instalirao sam Operu 7.21 pre neki dan i mogu vam reci da sam prezadovoljan. Imam samo jedan problem, naime ne mogu da podesim e-mail konto. Imam konto kod hotmaila i kada ubacim podatke opera pokuša da uspostavi vezu sa serverom i posle 30-tak sekundi prekine vezu i javi da ne može da uspostavi vezu. Ako neko od korisnika opere ima e-mail adresu kod hotmaila nek napise kako je podesio. Unapred hvala!!!
 
Meni se čini da je to neki interni problem u Operi, i ja koristim istu verziju Opere i imam sličan problem, ako u podešavanjima podataka o serverima (nije hotmail konto) ne upišem Password i pokušam da proverim ima li pošte Opera otvori prozorče za upis lozinke a onda prijavi grešku (što se nije dešavalo u prethodnim vetzijama), a ukoliko u podešavanjima podataka o serverima upišem Password radi bez problema
 
koliko sam upucen opera je samo pretrazivac i radi zaista brze od microsofta,probao ,ali ona ne podrzava emajli u tome i jeste njena snaga ili ne!!!mozda gresim ispravite me !!!! pozdrav u svakom slucaju !!!
 
Opera podrzava E-mail!
Ja sam namestio i koristio mail klijenta na Operi na VERAT-ov nalog, i sve je radilo kako treba, podesim na koliko vremenski proverava postu, slao sam i primao E-mail kroz Operu...
E, ali nisam probao da namestim za hotmail, ili jesam i nisam uspeo :?: :?: :?:
Hm,ne secam se bas najbolje...
 

Back
Top