sta mislite o rakovima-zenama

cao, evo ja da se prikljucim kao DUPLI RAK! samo bih odgovorila zasto su rakovi kardinalni znak, posto sam videla da se to provlaci kao nedoumica. izvinjavam se ako je neko vec odgovorio, samo sam preletela kroz temu. naime, rak je ipak rodjeni vodja i mada ide malo napred malo nazad, uvlaci se u svoju ljusturicu i skriva se kad je depresivan (a to je cesto) ne zaboravlja svoju pocetnu ideju. i kad zapne da nesto uradi, uradice pa makar se svet okrenuo naglavacke. slozicete se da ovo (na zalost) nije osobina ostalih zodijackih znakova...
 
da da da u pravu ste ...ja sve sto sam naumila to sam i ostvarila........mene nervira ta peterana osecajnost......zatim povlacenje u sebe...ali opet volim tu zivost kod rakova...i mislim da imaju sjajan smisao za humor...jedino sto ne mogu da definisem je to kakve su racice u vezama?????
 
svetlanke:
cao, evo ja da se prikljucim kao DUPLI RAK! samo bih odgovorila zasto su rakovi kardinalni znak, posto sam videla da se to provlaci kao nedoumica. izvinjavam se ako je neko vec odgovorio, samo sam preletela kroz temu. naime, rak je ipak rodjeni vodja i mada ide malo napred malo nazad, uvlaci se u svoju ljusturicu i skriva se kad je depresivan (a to je cesto) ne zaboravlja svoju pocetnu ideju. i kad zapne da nesto uradi, uradice pa makar se svet okrenuo naglavacke. slozicete se da ovo (na zalost) nije osobina ostalih zodijackih znakova...


Rak vodja?.........ma daj ......
Rak je isuvise mekan da bi bio vodja i isuvise se emotivno unosi u sve vrste odnosa......
Eto ja sam rak......i nikako se ne bih osecala prijatno u ulozi vodje.....mislim kao nekog ludilo lidera.......Ok,kao vodja neke humanitarne akcije,to bi vec moglo..,ali kao tamo neki direktor neke korporacije ili nedaj Boze politicki vodja...ma nikako ne bih podnela........Opet....u astrologiji sve je individualno.....,ali generalo rodjeni za vodje su vatreni znaci....
 
simple_things:
Rak vodja?.........ma daj ......
Rak je isuvise mekan da bi bio vodja i isuvise se emotivno unosi u sve vrste odnosa......
Eto ja sam rak......i nikako se ne bih osecala prijatno u ulozi vodje.....mislim kao nekog ludilo lidera.......Ok,kao vodja neke humanitarne akcije,to bi vec moglo..,ali kao tamo neki direktor neke korporacije ili nedaj Boze politicki vodja...ma nikako ne bih podnela........Opet....u astrologiji sve je individualno.....,ali generalo rodjeni za vodje su vatreni znaci....
;) eh sad, nije to bas tako! karakteristika svih kardinalnih znakova je da pokrecu stvari! naravno da jedan rak nece biti tako eksplozivan i ocigledan vodja kao npr. ovan, ali rakovi, a specijalno racice, itekako umeju da povuku. rakovi guraju napred, pa ako usput negde i zastanu da malo otplacu jer im je tesko, opet se vrate nazad na svoj prvobitni zadatak. doduse meni je mars u ovnu, tako da mi je to vodjstvo veoma blisko.
a da smo emotivne - emotivne smo. meni se ponekad cini da ja razlikujem mnogo vise nijansi emocija od ostalih ljudi, kao da su ostali ljudi daltonisti za emocije. ali sta sad da radimo sem da prihvatimo da je to tako :-D
 
svetlanke:
cao, evo ja da se prikljucim kao DUPLI RAK! samo bih odgovorila zasto su rakovi kardinalni znak, posto sam videla da se to provlaci kao nedoumica. izvinjavam se ako je neko vec odgovorio, samo sam preletela kroz temu. naime, rak je ipak rodjeni vodja i mada ide malo napred malo nazad, uvlaci se u svoju ljusturicu i skriva se kad je depresivan (a to je cesto) ne zaboravlja svoju pocetnu ideju. i kad zapne da nesto uradi, uradice pa makar se svet okrenuo naglavacke. slozicete se da ovo (na zalost) nije osobina ostalih zodijackih znakova...


osim ovoga sa zelenom bojom ave ostalo si loopila :lol:
 
mislio sam na one on one situacije, da racice nisu uopste perverzne i nemaju tu crtu bezobrazne devojcice u krevetu.

2svetlanke
Nije nego samo napisao ono sto znam.Gde si ti videla ili cula da je neki rak bio veliki vodja.To se cak ni u istoriji ne pojavljuje.Mozemo da budemo umetnici u najbolju ruku ali vodje nikako.

2Gazdarica
Ni ja ne volim globalizaciju ali ipak ima nekih stvari gde smo vecina slicni.
 
Pa sve one perverzne stvari, koje ces naci kod skorpije ili strelca...znas ti dobro na sta ja mislim samo se pravis Tosa a prica ti je losa :lol:

Ili mozda kad se sretnu dva raka onda to izostaje jer se oboje (ne znam kako to da nazovem... misle sta li ce boze pomisliti o meni) dok kad bi se racica nasla sa blizancem recimo onda bi bila dovoljno perverzna.

Ne znam mozda ima i toga :roll:
 
:) :) :) ova rasprava o zenama rakovima se pretvara vec u fantastiku potpunu!
2loop - nisam bre mislila kad sam rekla vodja, da to treba da bude neki vojskovodja ili neki pobunjenik, mislila sam na pokretaca, eto da razjasnimo. dakle, ja kao dupli rak smatram da imam potpuno pravo da govorim o rakovima, a kao zena o zenama, i znam valjda sta pricam! a to sto se tako drzis te depresije - ne znam sta ti je... ja sam veoma retko depresivna, znam puno drugih zena koje uopste nisu rakovi a koje su mnogo depresivnije...tako da....vise bi to bilo neko povlacenje u sebe nego depresija. eto.
a ovo da zene rakovi upraznjavaju sex samo kad hoce da zacnu dete necu ni da komentarisem!!!!!! onda verovatno npr. zene blizanci upraznjavaju sex samo kad hoce da se pripreme za neku debatu ili slicno...
 
2loop
pazi sad sta sam nasla, poznati rakovi politicari:
Alexander the Great, Henry VIII, Julius Caesar, Princess Diana, Princess Margaret of Norway, The Duke of Windsor, President Nelson Mandela), President John Quincey Adams, President Calvin Coolidge, President Gerald Ford, Henry Cabot Lodge Jr., George McGovern, Janet Reno, Jack Kemp, Diane Feinstein, Ross Perot, Robert Reich,
Bob Dole, Jesse Ventura, S.I Hayakawa, Imelda Marcos, Kenneth Starr,
George W. Bush, Donald Rumsfeld, Krishna, Dalai Lama
a, sta kazes? toliko o tome da rakovi nisu vodje i lideri, a ima nas i iz svih drugih oblasti...:)
 
Dalai Lama nije rak oni drugacije racunaju horoskop, vecina ovih likovai nisu bile neke vodje, a za aleksandra velikog, cezara, mendelu,busa, rumseflda i krisnu cu da proverim, mada dobro desi se da se provuce neki tu i tamo, ali ovako zvucna imena cisto sumnjam :?
 
loop:
Pa sve one perverzne stvari, koje ces naci kod skorpije ili strelca...znas ti dobro na sta ja mislim samo se pravis Tosa a prica ti je losa :lol:

Ili mozda kad se sretnu dva raka onda to izostaje jer se oboje (ne znam kako to da nazovem... misle sta li ce boze pomisliti o meni) dok kad bi se racica nasla sa blizancem recimo onda bi bila dovoljno perverzna.

Ne znam mozda ima i toga :roll:

Nije bre tacno , ja sam zena Rak alo:)))
A i koje perverzne stvari kod skorpije i strelca, odkud ja znam kakve su zene skorpije i strelci u krevetu nisam se nikad tucala s njima, nisam lezbejka:) zato te i pitam:)
E ja mislim da si ti ovde vise stidljivi Rak nego ja, cim ne smes direktno da kazes..opisi slobodno, zanima me, sto da ne:)))
 
slusaj loop, ja sam rak, kapiras...ja ne radim perverzne stvari u krevetu niti znam sta je to ni kako se to radi...zato te molim da mi objasnis, jer stvarno zelim to da naucim, kapiras?:)
ajde,cekam:)
a sam si napisao da zene rakovi ne rade perverzne stvari, pa ako ne rade onda znaci da ne znaju, a ti ako znas reci:)
ne pravim se ja tosa,...ti se pravis tosa, ne smes da kazes:)
 
pa za razliku od drugih ja te stvari ne pricam javno, navaracaju ovde i deca (treba li bi da stave 2257 info na ovaj forum :lol: )

Svi mi imamo neke perverzne zelje, pa cak i ti iako si Rak, ali mislim da rakovi (globalno gledano, ne bukvalno svi) redje dolaze u situaciju da ostvare te svoje perverzije.
Opet kazem mozda je to samo kad se nadju dva raka, rekao bih da kad je sa nekim drugim znakom da je slobodniji po tom pitanju.

Znaci to je moj zakljucak, moje misljenje, nije to nikakva naucno dokazana cinjenica...
 
loop, pa prvo i osnovno ja zaista nemam pojma sta u tvom recniku znaci rec "perverzija" odnosno koja je definicija?:)

mislim za neke ljude je oralni seks perverzija, poznajem neke takve uglavnom zene,kojima je to fuj bljak i perverzno, sto je meni smesno...ali to je primer toga da ljudi imaju razlicitu predstavu o tome sta je perverzno a sta normalno...
ja ne mogu da znam na sta ti mislis ako ne objasnis....
 
Ne necu javno iznositi ono sto ja mislim da je perverzno :!:
I josh jednom ponavljam u vezi cele te price
Znaci to je moj zakljucak, moje misljenje, nije to nikakva naucno dokazana cinjenica...
evo sad je corazon ustanovio da kod njega to nije slucaj, pa ne vidim razlog zasto bi se toliko zanimala za moje misljenje koje je krajne subjektivno :?
 
ej bre loop, sto si ti neki rak hejter! sta ti je bre? sto ti ne verujes da rakovi mogu da budu vodje? na kraju krajeva to ne zavisi samo od suncevog znaka, zavisi i od puno drugih stvari, tako da ja sam potpuno sigurna da u odnosu na raspored ostalih planeta jedan rak moze da bude mnogo aktivniji od npr. jednog ovna koji ima ostale planete cudno rasporedjene...a ovaj spisak ovih ljudi sam pronasla tako sto sam na google-u ukucala "famous cancerians", pa proveri sam. a sto se perverzija i sexa tice kad su zene rakovi u pitanju, ja bih rekla da su racice veoma sexualne, to je bar moje iskustvo tj. ono sto znam o sebi i mojim drugaricama koje su rakovi. cini mi se da su muskarci rakovi, doduse, druga prica.....tj. da nisu bas puno sexualni i da su mnogo zatvoreniji od zena, i da uvek imaju neke cudne probleme npr. cesto su edipovci. ispravi me ako gresim...
 

Back
Top