Smena Krstajica?

Дође време да и ја браним КРстајића. Ако је тачно да Кокеза хоће да га смени јер Крстаја није хтео са два шпица...ко је Кокеза да одређује формацију и тактику?! Ваљда зато служи селектор.
 
Дође време да и ја браним КРстајића. Ако је тачно да Кокеза хоће да га смени јер Крстаја није хтео са два шпица...ко је Кокеза да одређује формацију и тактику?! Ваљда зато служи селектор.

Muslin je smenjen jer nije hteo da zove SMS-a.
 
Мислим да би Југопревоз Милојевић сасвим одговарао.

To što ste besni na tog čoveka što vam neda mira i što ste non-stop pod bensedinima,to nije razlog da mešaš njegove klupske uspehe sa reprezentacijom.
Možda bi vama bio po volji ovaj što mu se gadi da spomene reč "Marakana" i koji kaže da je bio veoma uspešan na "ovom stadionu" jer je to jedan od retkih stadiona na kojem nije nikada popio peticu već samo četvorku :cool:
 
To što ste besni na tog čoveka što vam neda mira i što ste non-stop pod bensedinima,to nije razlog da mešaš njegove klupske uspehe sa reprezentacijom.
Možda bi vama bio po volji ovaj što mu se gadi da spomene reč "Marakana" i koji kaže da je bio veoma uspešan na "ovom stadionu" jer je to jedan od retkih stadiona na kojem nije nikada popio peticu već samo četvorku :cool:
Ево не могу да спавам због његових „успеха"!Тренирати лоповски и режимски клуб не сматрам неким успехом зато је и идеалан за овај циркус од репрезентације.
Тај када својевремено није био кандидат за селектора не мора ни сада.Поткрала му се грешка требао је да каже рупа и сви би разумели.Маракана је у Бразилу.
 
Ево не могу да спавам због његових „успеха"!Тренирати лоповски и режимски клуб не сматрам неким успехом зато је и идеалан за овај циркус од репрезентације.
Тај када својевремено није био кандидат за селектора не мора ни сада.Поткрала му се грешка требао је да каже рупа и сви би разумели.Маракана је у Бразилу.

Podsjeti me koga je Krstajić trenirao prije reprezentacije? A da nikoga :mrgreen: Milojević ima određene uspjehe u Evropi. Da li bi bio dobar selektor ne znam. Od Krstajića bi teško bio gori. Pošteno govoreći Jokan i Paunović imaju bolje biografije. S tim što selektor ma ko bio ne smije da podstiče navijačke i klupske podjele. Već više puta rekoh da je urnebesno da vi pričate o poštenju.
 
Pravda za Klarka Kenta!!! Covek ima 90 i kusur procenat uspesnosti, odbranio diplomski iz dva predmeta, bunkerica i sklanjalica. Idealan je za selektora, da objedini oba simbola ove trulezi u nasem drustvu.

Elem, curkaju polako info o idealnoj atmosferi u ekipi...

http://www.zurnal.rs/fudbal/repreze...KZy8M5Tg4mHamXlj4MOKFm26OQG8PDaK9fQ00RElJ3kMY



Procenat pobeda koji je i na football manageru tesko postici:mrgreen:
Od Krstajica je i Limeni veci strucnjak,Jokan bi bio pravo resenje ali cisto sumnjam da ce se uhvatiti u kolo sa lopovima iz fs...
 
Podsjeti me koga je Krstajić trenirao prije reprezentacije? A da nikoga :mrgreen: Milojević ima određene uspjehe u Evropi. Da li bi bio dobar selektor ne znam. Od Krstajića bi teško bio gori. Pošteno govoreći Jokan i Paunović imaju bolje biografije. S tim što selektor ma ko bio ne smije da podstiče navijačke i klupske podjele. Već više puta rekoh da je urnebesno da vi pričate o poštenju.
Ниси ме разумео ја сматрам да Крстајић уопште није за селектора и да он селектор и није чак ни сада већ икебана на клупи.
Са друге стране Милојевић као тренер највећег лоповског и политичког пројекта у Европи сасвим одговара, има ето успеха у Европи, можда његова тактика аутобус дуплак буде успешна и у кокезанији ко зна.
Урнебесно је да се навијачи Звезде уопште јављају после оваквих крађа и комплетног циркуса а и што се тиче навијачких подела у репрезентацији јер су баш они то и изазвали, сад осећамо последице.
Ево најновијег Милојевог успеха:
Шта рећи велики успех, без крађе ни неку Паланку не може да победи.
Уосталом ово је само предлог неког кога ови у албанским дресовима не занимају још одавно, најбоље да селектора зато изаберете на звездашкој скупштини, а ако не будете успели да се договорите нека ка постави данашњи Крцун лично.Проблем решен.
 
Muslin nije smenjen samo zbog toga sto nije hteo da zove SMS, Muslin je smenjen sto je debil. Sama odluka da se on postavi na to mesto govori mnogo o nasem savezu. Inace Mislin je, kada je u pitanju klupski fudba, uvek imao egzoticne odnose sa menadzerima. Kada nije igrac sa cijim menadzerem radi kombinacije, onda je on beskompromisan borac protiv menadzera. Kada je dobar sa nekim onda gura neku olupinu od igraca. Tako je radio i u Zvezdi i u jos nekim klubovima. O taktici, trenerskoj potkovanosti mozemo jos puno sa pricamo. Ali to je trener koji je furao onu arhaicnu filozofiju "kuci napadamo u gostima se branimo", koji je obozavao da utakmice gde cuva rezultat pocinje sa dva zadnja vezna, koji je prespavao poslednjih 15 godina i ne zna da se fudbal promenio. To sto nas je u grupi sa takvim fudbalslim "velesilama" odveo na Mundijal tek necu komentarisati.

Krstajic je trenerska neznalica. Losa zamena za loseg prethodnika. Samo mi izgleda mozemo da uradimo tako nesto, da prepustimo reprezentaciju na Mundijalu coveku koji nema jedan dan vodjenja ni petlica, a kamoli nekog prvog tima, a da ne govorim reprezentacije. Ne znam da li se od nas ocekuje da u grupi sa RUmunima, Litvancima i CG mi sada pisemo hvalospeve kako smo mnogo dobri i jaki, ali ja necu. Krstajic je trnerska nula kao i njegov prethodnik.

Nisam za to ni da se reprezentacija prepusti ni Milojevicu niti nekom drugom od mladih trnera u nasem klupskom fudbalu. Ovo je mozda vreme za Paunovica, covek koji poznaje rad sa reprezentacijom. Taman bi kroz ovu Ligu nacija imao priliku da se izbrusi i da preuzme kontrolu prvog tima. Taman sada dolazi ta generacija klinaca koje je on vodio do titule. Ako ne on, onda neki stranac.
 
Ne znam koliko je stranac dobro rešenje, imajući u vidu prethodna iskustva sa njima i koji kalibar možemo da dovedemo. Advokat beše vodio reprezentaciju iz Holandije? Klementea da ne spominjem.

Jokanović će se prihvatiti mesta samo ako je ekstremno glup. Poštenim radom je napravio ime i poslednje što mu treba je da se hvata u kolo sa FSS krimosima. Iskustveno govoreći, posle Krstajića može da dođe samo neki novi Krstajić. Nemam ni malo sumnje da će tako biti. S tim u vezi, ko je trener Brodarca? :mrgreen:
 

Back
Top