Silent hill 3 - prica

tiberije

Zainteresovan član
Poruka
340
Poceo sam da igram treci deo ovog serijala, pre toga igrao sam dvojku i ona mi se cini daleko bolja od treceg dela, bar za sad. Ono sto me interesuje je da li je neko igrao prvi deo, jer koliko sam shvatio treci i prvi deo su povezani pa me interesuje moze li mi neko u kratkim crtama ispricati pricu prvog dela.

Unapred hvala
 
U trecem delu, Otac odlazi sa cerkom u Silent Hill ne znajuci da je grad ustvari pakao. Kad je on dovodi tamo, ona se naljuti i pobegne. On krece da je nadje. Hmmm nigde nisam nasao Silent Hill 1 za PC a igrao sam na Sony kecu.
 
ma kava cerka i otac u trecem delu!!?!?!?!??!ovak da ti malo pojasnim posto nisi naveo gde si stao...u 3 delu ti si u ulozi devojke koja mislim da ce uskoro napuniti 18 god.e sad ona se rodila na neki posebni datum koji zaprovo ima veze sa demonima & gradom sh...a njen otac(nisam siguran da li joj je to pravi cale+on je cuvao tu tajnu) se nigde ne pojavljuje nego ga ona nalazi zaklanog od strane negog nadrkanog monstera...onaj matori je neki detektiv a ne njen cale!toliko koliko se ja secam sh3...
a sto se tice 1 on nije izdat za pc samo za sony1 i mnogi ga smatraju za naj sh!takodje drug mi je pricao da u sh1 cale putuje sa malom cerkom i iznenada nestaje i on je trazi a u zavisnosti od igre zavisi da li ces je naci zivu ili mrtvu....moguce da je sh1 i sh3 povezan ali sumnjam....
 
father:
http://en.wikipedia.org/wiki/Silent_Hill

....ovde imas kvalitetno/kratko odradjen opis celog serijala,verovatno ce ti razjasniti neke stvari....
wow ovaj sajt je odlican sad tek vidim koliko sam bio u zabludi oko nekih stvari posto sam sva 3 dela igrao u velikom vremenskom razmaku...ova igra je zaista ali zaista morbidna!!!
samo me zanima da li ta prica i ta sekta spominju hriscanstvo(u bilo kojem smislu)?posto vec spominju demone i satanu?po meni mala zamerka sajtu sto nema celu pricu koja prati igru nego samo pojedine delove a kraj se ne pominje(mozda da nebi upropastili uzitak igranja)
zaista morbidna i strasna prica...
samo se nadam da nece zasra.ti sa filmom...ali sve mi se nesto cini da to ne moze ispasti na dobro...
 
Ja sam igrao samo 1 i 4 deo tako da ti nisam od neke pomoci ali sam se ubacio samo da iznesem svoje misljenje o nekim drugim stvarima:SH je tata za Resident evil po mom misljenju,ima li ko da se slaze samnom?
 
i jos plus ogroman problem sa snimanjem pozicije dok u sh mozes da snimis gde zelis.
Igrao sam resident trojku i popizdeo sam u jurnjavi onih ribona. Glupost.
Nego pade mi na pamet. Posto svi hvale SH1. sta mislite kakve su sanse igrati SH preko nekog sony emulatora?
JA sam tako igrao tekken.
 
tab503:
i jos plus ogroman problem sa snimanjem pozicije dok u sh mozes da snimis gde zelis.
Igrao sam resident trojku i popizdeo sam u jurnjavi onih ribona. Glupost.
Nego pade mi na pamet. Posto svi hvale SH1. sta mislite kakve su sanse igrati SH preko nekog sony emulatora?
JA sam tako igrao tekken.

Sanse su ti odlicne :)
Sala mala,ja sam tako i igrao samo moras imati cd i naravno emulator e sad ne mogu da se setim koji je bese bolji jer jedan mi je pravio probleme...
 
Ekiman:
ma kava cerka i otac u trecem delu!!?!?!?!??!ovak da ti malo pojasnim posto nisi naveo gde si stao...u 3 delu ti si u ulozi devojke koja mislim da ce uskoro napuniti 18 god.e sad ona se rodila na neki posebni datum koji zaprovo ima veze sa demonima & gradom sh...a njen otac(nisam siguran da li joj je to pravi cale+on je cuvao tu tajnu) se nigde ne pojavljuje nego ga ona nalazi zaklanog od strane negog nadrkanog monstera...onaj matori je neki detektiv a ne njen cale!toliko koliko se ja secam sh3...
a sto se tice 1 on nije izdat za pc samo za sony1 i mnogi ga smatraju za naj sh!takodje drug mi je pricao da u sh1 cale putuje sa malom cerkom i iznenada nestaje i on je trazi a u zavisnosti od igre zavisi da li ces je naci zivu ili mrtvu....moguce da je sh1 i sh3 povezan ali sumnjam....

Sledeci put procitaj prethodne postove pre nego odgovoris. Pitao sam za pricu prvog dela a i njegovu vezu sa trecem, a ti mi isprica radnju treceg koji sam stigao negde do pola. Sada se pitam da li uopste da zavrsavam igru, zahvaljujuci tebi
 
Meni je drug pricao o SH4, kaze da je mama i tata horora. Takodje mi je rekao da je neprijatelje nemoguce ubiti, ali zato ih je moguce osamutiti cime padaju pa se posle minut-dva dizu. Kaze jos da su enterijeri strasniji od ostalih i da je igra do panja utripovana.
 
POMOC! Zna li neko sta treba odsvirati na onom klaviru kada udjes u skolu u igrici Silent Hill. Ne sjecam se koji je tacno dio SH. Igricu igram kod prijatelja na SONY I. Nedavno sam poceo, ali ne znam sta odsvirati na prokletom klaviru da bih krenuo dalje u igri. Pozdrav
 

Back
Top