PROVODADZISANJE

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.297
Da li ste bili u situaciji da provodadzishete u nekoj budutjoj vezi?
Da li rado upoznajete svog druga/druagaricu sa nekim znanim?
Koliko te veze uspevaju posle toga...
DA LI DANAS POSTOJI NEKI DRUGI NACHIN OSIM FORUMA DA SE UPOZNATE...
 
Ja sam jednom provodadzisao. Izmedju jednog mog dobrog druga i jedne poznanice. Oboje su vapeli da imaju vezu.
I na kraju smo svi troje ispali debili. Njih dvoje jer su se ponsali kao da imaju po 13 god,a ja jer sam uopste provodadzisao.
Nista nije ispalo od svega. :lol: :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Ja sam jednom provodadzisao. Izmedju jednog mog dobrog druga i jedne poznanice. Oboje su vapeli da imaju vezu.
I na kraju smo svi troje ispali debili. Njih dvoje jer su se ponsali kao da imaju po 13 god,a ja jer sam uopste provodadzisao.
Nista nije ispalo od svega. :lol: :lol:

Zahvaljujem na iskrenosti...Ti da budesh dobar a u stvari te posle oboje ktrive..
 
Psihologue:
Zahvaljujem na iskrenosti...Ti da budesh dobar a u stvari te posle oboje ktrive..
Bas sam retko iskren,a? ma ko mu yebe kevu...:lol: Uvek sam iskren,samo surovo,hehehehe!
Ma da...mislim boli me uvo. Dobar sam i dan danas sa oboje. Sta ja imam sa tim sto je ovaj drug prvo vece uhvatio za sissu,a ona pomislila da je on manijak. :lol: :lol: :lol:
A jos mu ona prva sela u krilo...onako ni 5 ni 6...i malo krljenje i brat za sissu...i...yebiga.Odmah MANIJAK!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Bas sam retko iskren,a? ma ko mu yebe kevu...:lol: Uvek sam iskren,samo surovo,hehehehe!
Ma da...mislim boli me uvo. Dobar sam i dan danas sa oboje. Sta ja imam sa tim sto je ovaj drug prvo vece uhvatio za sissu,a ona pomislila da je on manijak. :lol: :lol: :lol:
A jos mu ona prva sela u krilo...onako ni 5 ni 6...i malo krljenje i brat za sissu...i...yebiga.Odmah MANIJAK!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


A sta je trebao napravit kad mu je sela u krilo. On je jos pristojan. Nego je to zenska koja voli nasekirati muda. Onda je on nju trebao napaliti ko prasicu i ne yebati.
Pa da vidis kako bi to sve funkcionisalo... ona bi na kraju molila za kitu a kite nigde :D :D
 
Pa mogu ti retji shta je ona ochekivala ako mu je sela u krilo..Dechko ziv chovek ruka sama ,mozak je
to bre,mahinalno ide ruka gde je mokro ili toplo da se ugreje zar ne..Chuvaj ti svog drugara ako je tako
bilo DA POZIVI JOSH STO GODINA - pokazo je normalnu reakciju..a ona..bezi od nje..
 
I meni je jedna koju sam tu noc upoznao sedela u krilu. Samo sise nisam ni dirao previse ali sam je zato ispljeskao po guzi za medalju. Kad ona moze meni sekirati muda mogu i ja njoj zacrveniti guzu.
 
Psihologue:
Pa mogu ti retji shta je ona ochekivala ako mu je sela u krilo..Dechko ziv chovek ruka sama ,mozak je
to bre,mahinalno ide ruka gde je mokro ili toplo da se ugreje zar ne..Chuvaj ti svog drugara ako je tako
bilo DA POZIVI JOSH STO GODINA - pokazo je normalnu reakciju..a ona..bezi od nje..

Ma cuvam ja njega. Dobra je ko panja...lep decko,zgodan bre...loze se opasne pice na njega,ali on nesto svira qrcu,sve mu neki **** fali...izmislja. On bi da yebe Dzenu Dzejmson.:lol: :lol:
Ja mu kazem...ne ide to tako brate,sta je posluzeno na stolu to je za veceru...:lol: :lol: :lol:
Glupo mi ovde da pricam koga on nije yebao,a mogao je...sestru od jedene poznate ribe...:lol: :lol: :lol: Ma budala!
 
Psihologue:
Da li ste bili u situaciji da provodadzishete u nekoj budutjoj vezi?
Da li rado upoznajete svog druga/druagaricu sa nekim znanim?
Koliko te veze uspevaju posle toga...
DA LI DANAS POSTOJI NEKI DRUGI NACHIN OSIM FORUMA DA SE UPOZNATE...

Veruj mi da ja nemam hrabrosti da provodadžišem...Sve me je nešto strah da to ne ispadne kako treba i onda bih se nekako osećala odgovornom. :oops: Baš ako me neko zamoli da ga upoznam sa ovim ili onim O.K. , ali da ja tako nešto predložim...
DA LI TI STVARNO MISLIŠ DA SE LJUDI UPOZNAJU, ALI STVARNO UPOZNAJU NA OVAJ NAČIN (mislim na forum)
 
meni je jednom ispao cist zajeb,al bukvalno, ispalo je da mu se ja nisam cak ni svidjala nego je hteo samo da me zezne zbog tog njegovog druga (provodadzije) koji je bio blesavo zaljubljen u mene
 
Sad ne mogu da se setim,bas. Kasno je yebiga...a i skidam slike stadiona sa neta,hehehehe!
Ali,ja uvek ostavljam povoljan utisak,osim kada nisam nesto nadrkan...mada to zna da bude cesto.
Uvek se ponasam korektno. Nisam nepristojan,vulgaran ni navalentan. Mada volim da provociram...onako izokola...hehehe. :lol:
Sve to meni kada sam OK dodje kao neka igra...zabavljam samog sebe...:lol:
 

Back
Top