PROVODADZISANJE

Ljuuudi, kako sam ja jednom naj**bala u pokusaju prvodadzisanja... :roll: Brat moje najbolje drugarice i moja drugarica iz srednje... Upoznam ih, sve ok, on se svidi njoj, ona njemu...prodje par dana, ona upozna decka sa kojim je sada vec 4 godine, a moj drug ispushi...
I smrtno se naljuti na mene, 'sto je JA nisam sprecila da se smuva sa tim likom' :shock: Jedva je progovorio samnom posle godinu dana...Zlo! Tako da sam tada rekla: PROVODADZISANJE, NIKAD! :)
 
Mene ovaj drug sto sam mu provodadzisao,poceo da zapitkuje...kakva je ,kakve su joj sisse,duppe...i ja sve pricam da je ok,fino...
A on meni ni 5 ni 6..."Pa sto je ti ne uzmes za sebe kad je tako dobra?"
I ja se tu malo iznerviram i dreknem..."Zato sto loshe pushi,pichka ti materina blesava..." :lol: :lol:
 
Psihologue:
Da li ste bili u situaciji da provodadzishete u nekoj budutjoj vezi?
Da li rado upoznajete svog druga/druagaricu sa nekim znanim?
Koliko te veze uspevaju posle toga...
DA LI DANAS POSTOJI NEKI DRUGI NACHIN OSIM FORUMA DA SE UPOZNATE...


Narawno da postoji......na faksu,na ljetowanju,wikendom kad si wani,u dućanu,ma swugdje ako nisi sramežljw/a po prirodi
 
Три пута сам покушавала да проводаџишем, сваки пут у пару са још једном особом, пошто је неко морао, је л' , да доведе оног другог и сваки пут смо испали будале. Иако нисмо никада предузимали ништа ако се обе стране не сложе, сва три пута неко се у последњем моменту предомислио, једном чак онај који је инсистирао да посредујемо. :? :roll:
 
storm cloud:
Три пута сам покушавала да проводаџишем, сваки пут у пару са још једном особом, пошто је неко морао, је л' , да доведе оног другог и сваки пут смо испали будале. Иако нисмо никада предузимали ништа ако се обе стране не сложе, сва три пута неко се у последњем моменту предомислио, једном чак онај који је инсистирао да посредујемо. :? :roll:


Nemoj se nikada kajati zbog uchinjenog..Dobro delo je dobro delo..Uchinila si isto shto
bi sigurno volela da neko drugi uchini za tebe..
 
Psihologue:
Bash glupava situacija..Kako se zavrshilo?

TO JE INACE BILA MOJA PRVA LJUBAV, BILI SMO ZAJEDNO 3 NEDELJE,HA,ZA TO VREME SMO SE VIDELI DVAPUT,A IZ ISTOG SMO MESTA. POSLE NIJE BIO NI NEKI DA KAZEM RASKID NEGO JEDNOSTAVNO SAMO KULIRANJE.BEZ IKAKVE RASPRAVE I SVADJE A I ON JE NAVODNO BIO S NEKOM DRUGOM DEVOJKOM,NE ZNAM VISE NI JA, ZANIMLJIVO JE DA TU NISU UCESTVOVALA SAMO NJIH DVOJICA VEC CELO TO NJIHOVO PEDERSKO DRUSTVO. JA SAM I DALJE OSTALA ZALJUBLJENA U NJEGA JOS DUGO,A TAJ DRUG KOJ JE MOZDA TU I BIO NAJMANJE KRIV JE VALJDA I DAN DANAS ZALJUBLJEN U MENE.
 
Ja nikad nisam bila dobra u tome , ali u poslednje vreme , moji prijatelji uvek imaju nekog prijatelja za mene , mada od tih prica nikad nista ne bude. Obicno se nikad ne nadje slobodnog vremena kod svakog od nas, da bi se otislo na to " pice " , i onda se to zaboravi.

A najgore su varijante, kad provodadzija hvali tebe kod njega i njega kod tebe , i onda ...ocekujes nesto sto u stvari ne postoji, dok ga/nju ne upoznas , razmisljas kao o savrsenoj osobi u tom trenutku, u tom periodu zivota, a upravo to te dovede do razocarenja . Cak i da ta osoba nije losa, ona ipak nije ostvarenje onoga sto si zamisljao.

Na takve varijante sad pristajem cisto iz zezanja i sirenja kruga prijatelja, a ko zna , mozda jednom i upali !
Nazalost, danas se sve radi samo sa preporukom!
 
Neva:
Ja nikad nisam bila dobra u tome , ali u poslednje vreme , moji prijatelji uvek imaju nekog prijatelja za mene , mada od tih prica nikad nista ne bude. Obicno se nikad ne nadje slobodnog vremena kod svakog od nas, da bi se otislo na to " pice " , i onda se to zaboravi.

A najgore su varijante, kad provodadzija hvali tebe kod njega i njega kod tebe , i onda ...ocekujes nesto sto u stvari ne postoji, dok ga/nju ne upoznas , razmisljas kao o savrsenoj osobi u tom trenutku, u tom periodu zivota, a upravo to te dovede do razocarenja . Cak i da ta osoba nije losa, ona ipak nije ostvarenje onoga sto si zamisljao.

Na takve varijante sad pristajem cisto iz zezanja i sirenja kruga prijatelja, a ko zna , mozda jednom i upali !
Nazalost, danas se sve radi samo sa preporukom!


Ne treba ochekivati puno...Naprirodnije pritji ka tome i sam sticati vlastiti sud
o osobi...Provodadzisanje je postalo modni trend u Srbiji zbog celokupne situacije u drushtvu a pogotvo jer su mnogi mushkarci i zene sami..Nazalost
i oni nakon 35 godine..Ovakvi ljudi imaju manje entuzijazma da upoznaju
nove od mladjih....
 
Psihologue:
Nazalost
i oni nakon 35 godine..Ovakvi ljudi imaju manje entuzijazma da upoznaju
nove od mladjih....
To iz iskustva? :)

Jeste, bolje je kad ne ocekujes nista, a posle se iznenadis , u pozitivnom smislu.

Ali, uhvatis sebe da mastas , sta ces , i to je u ljudskoj prirodi, a uvek ces mastati o lepom i dobrom ,zar ne?
 
Svi moji prijatelji i prijateljice koji imaju vishe od 30 godina nemaju ni stalnu vezu a da ne govorim o tome da nisu ni blizu upoznavanja sa nekim srodnim bitjem..ISKUSTVO GOVORI TAKO ALI JA
IMADOH SRETJE TE SE UPOZNAH IDEALNU OSOBU ZA SUZIVOT...
 
KAKO JE IZGLEDALO MOJE PROVODADZISANJE

Napravio sam zurku za svoj 33 rodjendan i pozvao ljude u jedan kafic u centru grada..Niko se nije
znao medjusobno...To je bilo kolektivno provodadzisanje sa moje strane..Nakon zurke se smuvalo
tri para...
 
Psihologue:

Veoma je teshko upoznati nekog ili neku a da je ok...Uvek to mora biti preko nekog makar
i puklo..


Ma nije istina.....ja sam upoznala decke s kojima sam imala najduze weze saswim slucajno a ne preko nekog.....................najbolje je upoznati lika na šanku(pod tim ne mislim da si mrtaw pijan).................to je onda pijana ljubaw.... :p :p :p :p :p :p :p
 
Shiwa:
Ma nije istina.....ja sam upoznala decke s kojima sam imala najduze weze saswim slucajno a ne preko nekog.....................najbolje je upoznati lika na šanku(pod tim ne mislim da si mrtaw pijan).................to je onda pijana ljubaw.... :p :p :p :p :p :p :p

Znachi dok traje pijanstvo on je tvoj ? Valjda svi zudimo za stalnim vezaama bez prekida..
ako je ikako mogutje a svestan sam da nije..
 
Shiwa:
Ma nije istina.....ja sam upoznala decke s kojima sam imala najduze weze saswim slucajno a ne preko nekog.....................najbolje je upoznati lika na šanku(pod tim ne mislim da si mrtaw pijan).................to je onda pijana ljubaw.... :p :p :p :p :p :p :p


Jesi sigurna da ne treba biti pijan?
 
Ja sam uspeo 2 puta. Kod mene je bila fora da upoznam dve osobe bez ikakvih namera, znate smislite neki izlazak sa vise prijatelja. Posle toga se raspitate, saberete utiske i akcija. Nema da omane, srecno.
 

Back
Top