U vezi web site template

VictorySun

Ističe se
Poruka
2.715
Skinula sam free template sa jednog sajta bez registrovanja niti ostavljanja bilo kojih podataka.
Na templatu pise da moram da stavim njihov link, i sta ti ja znam koje jos reklame.
Da li ja mogu da se oglusim o njihovu naredbu, a da me oni ne provale i nenaplate to?

pozdrav
 
Znam momka koji koristi tamplate sites. Kaze da kao link stavi boju isto kao pozadina i bez podvlacenja, tako da je nevidljiv...
Sad, dal' mu to treba u zivotu, neznam, ali ima i toga.

Inace, templates bi trebalo da ti posluze kao ideja a ne da sve uzimas na gotovo,...
 
Pa vidi, ja jos nisam cuo da je neko sa ovih prostora "stradao" sto je koristio template bez linka vlasnijka. Sad, u zavisnoti od vsrte sajta i teoretkse mogucnosti da neko od vlasnika prometi tvoj sajt i vidi tvoj template, verovatnoca se verovatno blizi nuli sa decimalama...
Ako sajt nije debelo komercijalan, sumnjam da mozes imati problema. A i ako jeste, napravis par izmena, neke karatkeritsike pronmenis, i tesko da bi neko iz "belog sveta" pokusao za template vredan par dolara da poteze parnicu sa osobom iz druge drzave...
A opet, ako tim sajtom pocnes da zaradjujes enormne sume, pa opet nekim slucajme naleti vlasnik, moze se i okuraziti da te nesto kao tuzi, ali opet verovatnoca minimalna...

To je naravno samo moje misljenje, nemoj posle da kazes - codemaker me ubedio... :)
Uzmi brate template, ako te mrzi (ili ne znas) da uradis sam, iskasapi ga debelo prema tvoim potrebama, pa kud puklo da puklo :)
U svakom slucaju preporucujem ti da rtemplate koristis samo kao ideju ili za ucenje
 
Izgleda da me nisi razumela.
Nema potrebe da ti pravis template. Jednostavno skines neki template sa neta, ucitas ga u program za rad sa HTML, pa onda do mile volje menjas template dok ne dobijes izgled koji tebi odgovara.
Probaj.
 

Back
Top