Jel verujete u ljubav?

Da li verujete u ljubav?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Bliss:
hvala na komplimentu... 8-) ...ali mislim da je covek mnogo srecniji kad je iskren i kada dozvoli sebi da daje i prima emocije....a takvi kao ti ce cini mi se prvi promeniti misljenje... :)


Pa da. Ja sam lik koji ne zna sta prica i ima blagu retardaciju. Menjao ne menjao misljenje istina je i dalje takva kakva je. Ne ovisi to o meni. :smile:
 
sinnke:
Ne sekiraj se. Bice uskoro, vec je puna tegla, jos malo samo fali. Ako zelis ubrzat pokazi neku sexi fotku.

Jel sam ti drazi sad? Jel bi me volela ako je ikako moguce? Ako bi bila samnom bio bi dobar prema tebi. Kad se oblacis pridrzao bi ti kaput, kad ides sesti podmetnuo bi ti stolicu sve bi ti bilo smaragdno samnom... kao u carobnjaku iz oza.

A ko je ovo napisao? To više ne važi?

Nemam sexi fotke za sada, ali ako želiš da me slikaš, rado ću ti pozirati...:-D
 
zelenooka:
Jel sam ti drazi sad? Jel bi me volela ako je ikako moguce? Ako bi bila samnom bio bi dobar prema tebi. Kad se oblacis pridrzao bi ti kaput, kad ides sesti podmetnuo bi ti stolicu sve bi ti bilo smaragdno samnom... kao u carobnjaku iz oza.

A ko je ovo napisao? To više ne važi?

Nemam sexi fotke za sada, ali ako želiš da me slikaš, rado ću ti pozirati...:-D


Sve sto sam rekao vazi. Nema kod mene sedenja na dve stolice. Samo moram ti priznati da si opasna i to daleko, daleko opasnija od mnogih na forumu i sire. Tacno znas sta trebas reci muskarcu.
 

Back
Top