Promena zivota

Nisam zadovoljan svojim zivotom, naravno. Nista mi se ne svidja. Tako se neki put zapitam - chemu sve to? Zasto ziveti?
Ali veceras sam odgledao film "Pijanista" i shvatio sam da je moj zivot ustvari pesma u odnosu na zivote drugih ljudi. Kada vidim sta je Vladislav Shpilman preziveo, i mnogi drugi slicni njemu, prosto me je sramota da kukam nad sopstvenom sudbinom.
Zivot je lep i treba uzivati u njemu. :D
 
bigsister:
e nikada mi nije bilo jasno kad se neko mlad zali kao izvot mu/joj tezak muka mu/joj je... itd... e sva se najezim!!! :mad: imash porodicu, imash ruku nogu glavu ochi... ziv si i zdrav... par problema i sad je smak sveta... ma koji vam je djavo majku mu... da li tje ljudi u srbiji IKADA znati da uzivaju?!?!?! :evil: ma sve bih ja to odreda... e a u prvi reed bih stavila one koji idu odavde u 'nadi za boljim sutra u nekoj drugoj zemlji'... ma dobitje oni tamo qurac od ovce... ali to je vetj druga tema...
lepo mi je bre... nemam mnogo ali sam presretjna sa onim shto imam... nerviram se - hvala bogu da se nerviram, li sam i tada sretjna i lepo mi je...
uf.... bash sam se iznervirala... ne mogu na ovoj temi vishe... :lol:

jeste i biće (da si u pravu) :lol:
 
ja kao sve neshto chekam....neshto da povuche oroz....no nema promena na vidiq....sve kao ovo i ono....al u sushtini sve je isto,....e ovo je deprimirajutja tema a ja sada ne smem dozvoliti da posrnem....jer dan je i bez toga dovoljno bljutav....ubishe me ove ogavne fasade....fuj kako je sve gadno....
 
bigsister:
e nikada mi nije bilo jasno kad se neko mlad zali kao izvot mu/joj tezak muka mu/joj je... itd... e sva se najezim!!! :mad:

E, znaš šta - i jako mlade osobe osećaju tegobe odrastanja i života i svega, stoga ne lupaj!:?
Sem toga, oni ne znaju za veće probleme, njima su njihovi najveći i najteži za savladavanje.
Valjda si nekada bila mlada?
Valjda se sećaš?
Valjda možeš da se napregneš da razumeš, dođavola!?

Odgovor devojci koja je postavila temu: nažalost i na sreću, život je težak svima, i svi probleme koji nailaze moramo da rešavamo. Hiljadu puta mi je dolazila muka od toga, u hiljadu situacija poželiš samo da digneš ruke...ali onda se nešto desi, i taj osećaj se promeni...

Polako. Ne možeš sve odjednom.
I srećno. :D
 
Vreme je da pocnes da stvaras svoj svet.Znaci iskljuci one koji te smaraju po bilo kom osnovu,sto manje ili nikako tv,novine (osim one za opustanje).Izdvoji nekog od prijatelja sa kojim imas o cemu da pricas i setaj u prirodi sama ili sa nekim ko te razume.Nikako ne zapostavljaj ono sto radis( ili resis da radis),tu moras da se dokazujes jer to je opstanak ...I evo ti promena iz korena.
 
Jary:
Vreme je da pocnes da stvaras svoj svet.Znaci iskljuci one koji te smaraju po bilo kom osnovu,sto manje ili nikako tv,novine (osim one za opustanje).Izdvoji nekog od prijatelja sa kojim imas o cemu da pricas i setaj u prirodi sama ili sa nekim ko te razume.Nikako ne zapostavljaj ono sto radis( ili resis da radis),tu moras da se dokazujes jer to je opstanak ...I evo ti promena iz korena.

ovo je jako lepo i pametno receno.....
jedan od retko dobrih saveta
 

Back
Top