Da li si se ikad uplasio

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bojna

Zainteresovan član
Poruka
236
Da li si se nekad(ikad) uplasio zene, dugih nogu i mac(ijh) ociju.
Ovo pitanje je postavljeno muskarcima,ali bi mi i svaki komentar zenske osobe mozda jos vise znacio, jer one to dobro mogu da osete, a muskarci ce mozda biti neiskreni,jer otkud bi priznali svoj strah.
 
bundeva:
ih, kolko puta..kako na fizickom, tako i na intelektualnom planu...ustvari, ja se jako bojim zena

nisu zene tako opasne, samo su zamaskirane i namazane treba polako da im priblizis da bi skontao njenu slabu tacku. netreba da budes napadan, ali da joj pridjes kao("kao") drug. i da joj stvarno budes drug. ona ce te sigurno zavoleti,ali ako postji neko treci nemoj raditi nista protiv njega( jer zena ce to sigurno ostiti) i nemoj nista pricati protiv njega ni cinjenice koje ona neshvata i neveruje ,jer ce te ignorisati
 
bojna:
nisu zene tako opasne, samo su zamaskirane i namazane treba polako da im priblizis da bi skontao njenu slabu tacku. netreba da budes napadan, ali da joj pridjes kao("kao") drug. i da joj stvarno budes drug. ona ce te sigurno zavoleti,ali ako postji neko treci nemoj raditi nista protiv njega( jer zena ce to sigurno ostiti) i nemoj nista pricati protiv njega ni cinjenice koje ona neshvata i neveruje ,jer ce te ignorisati

a ne bojim se ja treceg, vec me strah sto sam ruzan i gloop..a u dusi sam dobar...sta mislis, el mi moze to nekako pomoci?
 
dugih nogu i macijih ociju... hm... video sam takvu samo u filmu "Cat people"... ali se nisam uplasio... mozda, jer sam znao da je film u pitanju... u rl jos nisam sreo macije oci... mada sam cuo da sada mogu da se kupe sociva na taj fazon... i kada bacis kasiku, onda imas macije oci... e sada da sretnem takvu cicu... sigurno bih se upalsio... hmmmm mozda sam pitanje shvatio previse bukvalno... da li se misli na zenu koja brzo trci i vreba pogledom kao maca?... nisam siguran, ali sam siguran da sada zvucim kao "?"... molio bih aotor/ku teme da mi malo razjasni... zapetljao sam se...
 
bundeva:
a ne bojim se ja treceg, vec me strah sto sam ruzan i gloop..a u dusi sam dobar...sta mislis, el mi moze to nekako pomoci?[/QUOTE

znas lepota je jeko relativna i to u dusi je lepota. treba da te upozna, ali netreba da se plasis svojih gresaka(kao ispala). svi ljudi grese i cesto ce i kroz to videti tvoju dusu, jos ako je ispala smesna to je pun pogodak da znas, ako znas da glumis mozes i unapred da smislis neku smesnu ispalu
 
ne svidja mi se nekako ovo sto mi pricas..."uoci joj slabu tacku", "odglumi"...voleo bih da me vole ovakvog kakav jesam..dobro, znam, moram se nekako pribliziti...sta ce, ovako, kad me vide iz daleka.."vidi, glava mu ko bundeva", "pavle vuisic je za njega mala beba"..
 
Artinve:
dugih nogu i macijih ociju... hm... video sam takvu samo u filmu "Cat people"... ali se nisam uplasio... mozda, jer sam znao da je film u pitanju... u rl jos nisam sreo macije oci... mada sam cuo da sada mogu da se kupe sociva na taj fazon... i kada bacis kasiku, onda imas macije oci... e sada da sretnem takvu cicu... sigurno bih se upalsio... hmmmm mozda sam pitanje shvatio previse bukvalno... da li se misli na zenu koja brzo trci i vreba pogledom kao maca?... nisam siguran, ali sam siguran da sada zvucim kao "?"... molio bih aotor/ku teme da mi malo razjasni... zapetljao sam se...

pa mislila sam to bukvalno,ali i bilo sta drugo sto bi moglo da te uplasi,pa i na tu macu.
nisam bas razumela ovo kada bacis kasiku
 
kad umres, zenice ti se skupe.. to nazivaju macijim pogledom :)
pa generalno se ne plasim zena... problem se mozda javlja kada mi se neka svidi i to trebam da realizujem... strah o neuspeha, recimo... mada nije izrazen i mozda se ne moze nazvati strahom... mozda je bolje reci trema...
 
bundeva:
ne svidja mi se nekako ovo sto mi pricas..."uoci joj slabu tacku", "odglumi"...voleo bih da me vole ovakvog kakav jesam..dobro, znam, moram se nekako pribliziti...sta ce, ovako, kad me vide iz daleka.."vidi, glava mu ko bundeva", "pavle vuisic je za njega mala beba"..

pa da upravu si bezve je da odglumis ali moras joj nekako prici. slaba tacka je ono sto ona zeli, neki njeni problemi, interesovanja(mozda mozes da joj kazes nesto novo ili da se i ti zainteresujes da ona tebi prica "i da se pravi pametna". pa naravno da ces biti onakav kakav jesi to se prepoznaje kakav si. ne znam inace ko ti je pavle vujisic.
 
Ne bojim se muskaraca a zena...Ne kapiram kakva bi to trebala biti zena? U principu moja bojazan je
jedino dubina vode...Ako bi se neka utapala verovatno bih je pustio da se mirno utopi i tu bi se pojavio moj strah od zena kako joj pomotji....:) Naravno ovo je shala...
 
Artinve:
kad umres, zenice ti se skupe.. to nazivaju macijim pogledom :)
pa generalno se ne plasim zena... problem se mozda javlja kada mi se neka svidi i to trebam da realizujem... strah o neuspeha, recimo... mada nije izrazen i mozda se ne moze nazvati strahom... mozda je bolje reci trema...

da li ta trema podstice da odmah predjes na stvar(ne bi li se resilo) ili odugovlaci. da li si nekad odustao(odnosno na primer devojka ti se svidja ali je u centru paznje i salece je mnogo tipova,ili ti se mozda takve devojke ne svidjaju) zbog tog straha i jednostavno nasao drugu devojku.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top