Razlika izmedju zainteresovanost i ljubaznosti

Neam pojma,nikom se ne dopadam

- - - - - - - - - -

Nego,kod zena je to bas ocigledno,ne znam kako to vama nije jasno

- - - - - - - - - -

A i kod druge strane je ocigledno,cak i kad bi mnogo zeleo da nije

- - - - - - - - - -

I nezainteresovani ne treba uopste da budu ljubazni,jerbo ostavljaju prostor za umisljaj..dakle kad duvas,duvas za sve pare
 
Granica je vjerovatno tanka. Ali kako razlikovati da li se nekome dopadas ili je taj neko ljubazan kao i prema mnogim drugima? I jeste li u stanju to razlikovati?

Nemam pojma, odavno ne gledam to. Mrzi me da pratim suptilan govor tela. Tipa jesu li joj prosirene zenice, jel trljka kosicu na levu stranu, jel se jezi u mom prisustvu. Kod mene je direktno ili nista.
 
Nasi muskarci,na samom pocetku neke veze sa zenskom osobom,naprave pocetnu gresku.Greska se satoji u tome,sto oni
ne znaju,sta zene ocekuju od nove veze sa nekim muskarcem.One ocekuju neznost,paznju,duge razgovore.Cene kada je
muskarac elokventan,siroko obrazovan,da sa njim mogu da razgovaraju o svim temama.Medjutim,prosecan muskarac,sa
ovih meridijana,cim ga neka zena,malo ljubaznije pogleda,on odmah pomisli,kako je ona zeljna njegovog penisa.!

To je kardinalna greska,koju retko koji muskarac moze da izbegne.Danas kod nas ima enormno mnogo,mladih usamljenih
zena,koje prosto vapiju,da nadju pristojnog muskarca,da nadju druga i prijatelja,pa tek onda ljubavnika.Kod muskaraca je
stvar obrnuta.Oni misle,da zena koju su tek upoznali,"gori" od zelje,da je on jos isto vece "povali" (kako to grozno zvuci).

Ukoliko ne dobije potvrdu,za svoju ishitrenu zelju za sirovim seksom,odmah se takva zena proglasava da s e "femise"
da izigrava devicu...itd,itd. Eto to su uglavnom razlozi,zasto zene sve manje stupaju u odnose sa muskarcima.Radije
pristaju da zive same,nego da ih kako one uglavnom kazu,maltretira neka baraba.!!!
 
Nasi muskarci,na samom pocetku neke veze sa zenskom osobom,naprave pocetnu gresku.Greska se satoji u tome,sto oni
ne znaju,sta zene ocekuju od nove veze sa nekim muskarcem.One ocekuju neznost,paznju,duge razgovore.Cene kada je
muskarac elokventan,siroko obrazovan,da sa njim mogu da razgovaraju o svim temama.Medjutim,prosecan muskarac,sa
ovih meridijana,cim ga neka zena,malo ljubaznije pogleda,on odmah pomisli,kako je ona zeljna njegovog penisa.!

To je kardinalna greska,koju retko koji muskarac moze da izbegne.Danas kod nas ima enormno mnogo,mladih usamljenih
zena,koje prosto vapiju,da nadju pristojnog muskarca,da nadju druga i prijatelja,pa tek onda ljubavnika.Kod muskaraca je
stvar obrnuta.Oni misle,da zena koju su tek upoznali,"gori" od zelje,da je on jos isto vece "povali" (kako to grozno zvuci).

Ukoliko ne dobije potvrdu,za svoju ishitrenu zelju za sirovim seksom,odmah se takva zena proglasava da s e "femise"
da izigrava devicu...itd,itd. Eto to su uglavnom razlozi,zasto zene sve manje stupaju u odnose sa muskarcima.Radije
pristaju da zive same,nego da ih kako one uglavnom kazu,maltretira neka baraba.!!!

nisi ti, Gledstone, potpuno lud
 
Zavisi od toga za šta sam zainteresovan. Međutim, moje držanje je prilično hladno i uzdržano. Tako me je iskustvo naučilo, ne zalećem se, ne vučem nikoga za rukav. Ako mi se neko dopadne i interesuje me da ga upoznam onda sam komunikativan, ali nikada površno ljubazan. Licemerje prezirem kod drugih. Ima ljudi koji su na rečima veoma ljubazni, a u oči druge gledaju 0,3 sekunde pre nego što produže dalje.
 
Pa ne znam bas
Nemam nekog velikog iskustva meni uglavnom neko priđe direktno ako priđe pa ne moram da tumačim ili ne tumačim
Ja sam uvek ljubazna ali mislim da kroz nekoliko običnih postavki kažem jasno i obično da li me neko interesuje
Nemam trip da nekog navlacim na tanak led
E sad mozda sam malo previše otvorena i volim da se družim pa sad to može delovati kao otvoren teren
 
Granica je vjerovatno tanka. Ali kako razlikovati da li se nekome dopadas ili je taj neko ljubazan kao i prema mnogim drugima? I jeste li u stanju to razlikovati?

Ne nisam u stanju da razlikujem, podjem od pretpostavke da je taj neko ljubazan prema mnogima zato sto je lepo vaspitan
ako pokazuje naklonost drugačije sorte od naklonosti koju ima prema ostatku sveta i dalje ću misliti da je lepo vaspitan a ne da sam ja posebna

- - - - - - - - - -

Mene je jedna koleginica uhvatila za butinu dok smo sedeli jedno pored drugog. Ne znam kako to da protumacim.

Kolege se obicno ne hvataju za butku u toku razgovora
nemoj da tumacis
samo se skloni
Kolege i koleginice drzati na bezbednoj udaljenosti zarad trajnog mira u kancelariji
 
Granica je vjerovatno tanka. Ali kako razlikovati da li se nekome dopadas ili je taj neko ljubazan kao i prema mnogim drugima? I jeste li u stanju to razlikovati?

Može to da se razlikuje. Onaj ko je samo ljubazan ostaje na tome. Onaj ko je zainteresovan za nešto više, celokupno ponašanje mu je drugačije i ta ljubaznost i naklonost ka nekome bude intenzivnije prirode.
 

Back
Top