Predsednik VučićiRus rekao da će prosečna plata pripadnicima BIA biti oko 1000 evra!?

Tyson Fury

Domaćin
Banovan
Poruka
4.348
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da će prosečna plata pripadnicima BIA biti veća od 100.000 dinara!

Pa ovo je apsolutno ludilo. Da li je ovaj "clovece, ne zlob se", u bilo kakvoj normali? Ljudi koji NE mogu da saberu dva plus dva, da imaju 1000 evra plate???

Loodo, burazere, loodo! :mrgreen:

_nobody_
 
Poslednja izmena:
Pa ovo je apsolutno ludilo. Da li je ovaj "clovece, ne zlob se", u bilo kakvoj normali? Ljudi koji NE mogu da saberu dva plus dva, da imaju 1000 evra plate???

Loodo, burazere, loodo! :mrgreen:

_nobody_

Tezak je posao BIA..
Znas li ti koliki je fejsbuk? Treba pohvatati sve one koje "sire paniku" i "vredjaju ugled predsednika" :kafa:
 
Iebi se, bolesno govedo. Evo i reputacije, da se NE prevaris (a ocekivao sam tu tvoju slabost, da se ofiras, pa sam te namerno navukao da lajes):



:bljak:

_nobody_

20110901_public_shutterstock__Di003135864_1000x0.jpg


- - - - - - - - - -

Tezak je posao BIA..
Znas li ti koliki je fejsbuk? Treba pohvatati sve one koje "sire paniku" i "vredjaju ugled predsednika" :kafa:

Sad kad mu dodje TONOLAN stari udbas pa mu lupi danglu
 
Ja samo gazim takve kao ti... Koji su nabedjene vrednosti. Inace, ja sam u tom svetu maleni divlji macak. Ali i Linus Tornvalds je cuo za mene. Cuo je.

To NE znaci da ja treba SADA da utripujem psihopatiju. Jel ti ista razumes, biciklista (kladim se, nista). Tebe treba vratiti iz satora na Zlatim Pjascima, da ti budes ministar budalastina u Srbiji... Jerbo si ti iznasao lapsus lingve. Mozes ti to. BEZ mene, i onih koji shvataju takve podle, gadne prevare.

_nobody_

i sto je taj siptar linuk bitan pa nije bitan sto ga spominjes kad nije bitan? ne znas jeli
 
A što Srbija da plaća američke agente?
Neka CIA sama izdržava svoje ekspoziture.

Svatka ti je ko u Njegosa. 1/1 istina.

- - - - - - - - - -

Hypno...To su gola zvalava, alava i balava goveda. Samo da znas. Nesposobnjakovici. Onaj keramicar po vaz dan cita moj dosije. Njegovi judi mu dojavljuju da sam blizak sa Linusom, i sa njegovim oficirima... I sa INTELom, i sa GOOGLEom... Pa mu oci ogromne. :hahaha:

Koji i kakvi majmuni. :lol:

- - - - - - - - - -

BTW, danas je NVDA pala na NASDAQ oko 20%. Ali to vama svima ne znaci nista. A meni... Zivot/karijeru znaci! :per: :per: :per:

_nobody_

Doklem vise sas ta bolesna hvalisanje, tebe neko juri, i nikako da te stigne sas kamion pun sa pesak, na Ibarsku.
 
U svemu ovome u Srbiji, u toj srpskoj tragediji, svaki idiot qurta i murta misli da je popio svu pamet sveta. I onda ga zivot batina, i batina, i batina... Ali svako bi od vas da bude Vuk Jeremic. Pa ne moze da budete on. On ima specijalnu namenu, BIA ima specijalnu namenu, a, mi obicni ljudi bole nas i za vas, i za vasa ludila, i za njihove specijalne namene. Vas su taje i maje ucili da ste specijalni, i da mozete da njateke bilo kome i bilo sta.

Srbija nema sansu. Sa ljudima koji su UVEK najpametniji, gde god da se pojave, i koji sve znaju. I zato je ovakvo rasulo u drzavi. Jer taj neko UVEK mora da bude najpametniji. Pa dobro... Budite. Bez nas. Glupih.

Koliko sam ovakvih kao ovaj tocak video u Srbiji... Muka mi od njih. Dolaze, pitaju, traze pomoc, a kad im pruzis, onda se pitaju koja je tu moja korist, gde je tu moj interes, a na kraju oni mene pocnu da savetuju. Kazu da ja bas i ne shvatam. OK.

Odes u Slovacku, i deres se na sav glas da si najbolji na svetu, i da si jaci i od Sudbine. Otvaras teme, 10 na dan, jer si neki bitan faktor, ili ti se tako cini..

Bolestan ego trip. Boild. Iebiga. :hahaha: :hahaha: :hahaha:

_nobody_
 
Pa ovo je apsolutno ludilo. Da li je ovaj "clovece, ne zlob se", u bilo kakvoj normali? Ljudi koji NE mogu da saberu dva plus dva, da imaju 1000 evra plate???

Loodo, burazere, loodo! :mrgreen:

_nobody_

Oni mu rade posao, tako da hoce da ih plati lepom sumom da bi imao potrebne informacije a da u nekom trenutku ne odu.
 
Pa ovo je apsolutno ludilo. Da li je ovaj "clovece, ne zlob se", u bilo kakvoj normali? Ljudi koji NE mogu da saberu dva plus dva, da imaju 1000 evra plate???

Loodo, burazere, loodo! :mrgreen:

_nobody_

Tамо раде људи са сметњама у мозгу
Можда је у другим државама то и озбиљна служба али не и код нас
Црна Гора, Херцеговина...
Већина их оде са инвалидском у пензију око 40-те године живота
Онда шетају по комшилуку и подижу комшијама гепеке на колима и преврћу поштанске сандучиће.
Ови што су били шефови купе кера па шетају увече док људима упаљено светло по становима.
Шта ли сањају да ми је знати?

- - - - - - - - - -

А запошљавају и куpветине и онесексуалце да им преко куpца набаве информације
Што је најгоре оносексуалци имају више успеха у усисавању траженог.

- - - - - - - - - -

Која је то сорта паразита лептиебем

- - - - - - - - - -

Кад мало боље израчунамо у овој земљи јако мало људи ради рабаџијске послове...

- - - - - - - - - -

И шта 1000 евра? 2000 минимум...
Ево идеја за службу за преко плате: ДОНЕСИТЕ ЗАКОН ДА ЗАПОСЛЕНИ НА МИНИМАЛЦУ ОБАВЕЗНО ДАЈУ ОТИСАК ПРСТА КАД ДОЛАЗЕ У ПОСРАНЕ ФИРМЕ РАДИ КОНТРОЛЕ КАШЊЕЊА

ПОСЛЕ ПРОДАЈТЕ ЈМБГ И ОТИСАК АМЕРИКАНЦИМА

ОДМА ЗАКОН У СЛУЖБЕНИ ГЛАСНИК КОЛИКО СЛЕДЕЋИ БРОЈ
 

Back
Top