FM 2006

KOWYNUXX

Aktivan član
Poruka
1.299
Drugi nastavak FM serijala koji ce verovatno nadmasiti popularnost FM 2005 kao i bilo kog managera iz CM serije.Igra je izasla krajem oktobra, tako da su ljubitelji imali prilike da se vec poodavno susretnu sa njom ( patchevi su izasli tek kasnije...tako da neki mozda jos igraju prvu verziju sa greskama...). Koji su vasi omiljeni igraci, trenutno aktuelne taktike, trening setovi...? Svaka korisna informacija je dobrodosla...:)
 
zipa care....mene komp ubija, tako da nisam puno igrao, javicu ti kad malo istrazim....Ovaj FM je cini mi se malo tezi...jbg, treba malo da se naviknem...
Dok ne nadjem nekog MR probaj Johnsona (spic) i Akinfeeva (GK)...provereni su...
8)
 
KOWYNUXX:
Drugi nastavak FM serijala koji ce verovatno nadmasiti popularnost FM 2005 kao i bilo kog managera iz CM serije.Igra je izasla krajem oktobra, tako da su ljubitelji imali prilike da se vec poodavno susretnu sa njom ( patchevi su izasli tek kasnije...tako da neki mozda jos igraju prvu verziju sa greskama...). Koji su vasi omiljeni igraci, trenutno aktuelne taktike, trening setovi...? Svaka korisna informacija je dobrodosla...:)

Da,ali ljubitelji koji ne zive u P.M.!!!!
Hocu i ja FM 2006 :(
Igram Manager ,jos malo pa desetu godinu!I ubedljivo mi se najvise svidja FM(Ustvari tada je jos bio Championchip Manager 01/02).I cele ove godine iako sam imao FM 2005 mnogo vise sam igrao 01/02!
I nadam se da cete vi moci da mi objasnite kako da igracima namestim trening da se ne umaraju previse,ali da opet budu spremni.
Na kraju svake sezone ne mogu da vezem dve utakmice sa istom postavom!Uzas!Uvek su najmanje 2-3 igraca umorna!
Svasta sam probao,ali ne ide!
 
Terror Techa:
Da,ali ljubitelji koji ne zive u P.M.!!!!
Hocu i ja FM 2006 :(
Igram Manager ,jos malo pa desetu godinu!I ubedljivo mi se najvise svidja FM(Ustvari tada je jos bio Championchip Manager 01/02).I cele ove godine iako sam imao FM 2005 mnogo vise sam igrao 01/02!
I nadam se da cete vi moci da mi objasnite kako da igracima namestim trening da se ne umaraju previse,ali da opet budu spremni.
Na kraju svake sezone ne mogu da vezem dve utakmice sa istom postavom!Uzas!Uvek su najmanje 2-3 igraca umorna!
Svasta sam probao,ali ne ide!
Ne znam sta da ti kazem,ja se ne petljam sa treninzima,jeste da mi na kraju sezone
budu igraci umorni,ali zato uvek imam dobru rezervu(squad rotation) na svakoj poziciji!
 
ja sam odigrao samo jednu sezonu sa Partizanom jer nemam trenutno vremena,ali kad zavrsim sa Fableom i NFS-om,odmah nastavljam.zanima me da li jos neko igra sa partizanom i zvezdom(ili nekim timom slicnog kvaliteta)?otvorio sam temu pre desetak dana za dobre igrace koji dolaze u te klubove pa ko ima dobre predloge neka postuje tamo.
 
Zool:
ja sam odigrao samo jednu sezonu sa Partizanom jer nemam trenutno vremena,ali kad zavrsim sa Fableom i NFS-om,odmah nastavljam.zanima me da li jos neko igra sa partizanom i zvezdom(ili nekim timom slicnog kvaliteta)?otvorio sam temu pre desetak dana za dobre igrace koji dolaze u te klubove pa ko ima dobre predloge neka postuje tamo.

Pazi druze,ja igram sa Rad-om i moram reci da je pakleno tesko naci dobre igrace za male pare koji hoce da dodju u klub...
Moja fora je sledeca,trazim po juznoj americi igrace koji kostaju od 2k-10 mozda 20k i imaju manje od 20 god (da bi uopste pristali da dodju)... Problem je sto sve moras rucno da trazis,svaka zemlja,liga,svaki klub rucno jer se takvi igraci ne pojavljuju u pretrazivacu (nepoznati su) ali uglavnom se dooobro isplati.....
U FM2005 recimo ima extra golman iz Paragvaja za nekih 15k (ne secam se imena) koji hoce da predje u Rad,znaci sigurno hoce i u Zvezdu ili Partizan....
Pozdrav
 
i kod mene je pola igraca uvek iz juzne amerike i retko koji su placeni preko 500-600.000.
Jafet Soto i Ivan Kaviedes su odlicni.
u prvoj sezoni sam stigao do polufinala kupa UEFA i izgubio od Chelsea u gostima 3:1, a kuci dobio 2:1.poz
 
Vitti je extra, ja sam ga doveo u Zvezdu, ima iz Argentinske mlade reprezentacije dosta njih koji hoce da dodju u Srbiju. Evo lista dobrih a jeftinih igraca:
Gladstone Cruzeiro (on loan at Juventus) = next Lucio
Rafael Sobis International = next Ronaldo
Aaron Lennon Tottenham Hotspur = next David Beckham
Jeremie Aliadiere Arsenal (on loan at West Ham) = next Thierry Henry
Carl Medjani Liverpool (on loan at Metz) = next Lilian Thuram
Xisco Villereal = new Raul Tamudo
Graziano Pelle Lecce = next Luca Toni
Paulo Cerqueira Benfica = next Marcos
Oskitz Real Sociedad = next Guti
Nilmar Corinthians = next Ronaldo
Andrés Arenas Envigado = new Oscar Cordoba
ron robert ziegler man u u18's goalie touted as next kahn
Magrão is touted as the next Sávio
Billy jones is dubbed the new Jamie Carragher
German Denis; dubbed the new Hernan Crespo
Leandro Gracian; could be the next Pablo Aimar
Scott Carson - The Next Paul Robinson
Alexandre Bathe and Abdel Karim El-Mourabet - Next Valerian Ismael
Steven Thicot - Next Lilian Thuram
David N'Gog - Next Nicolas Anelka
Daniele Corvia - Next Luca Toni
Diego - Next Dida
Renan - Next Rogerio Ceni
Alex Silva - Next Bordon
Diogo - Next Savio
Edinho, the "next Lucio"
Joleon Lescott, the "next Sol Campbell"
Rafael Lopes; next Ronaldo
Cicero; next Alex
Cleiton Xavier; next Juninho Pernambucano
Junior (Antonio Augosto Ferreira Pinto); next Emerson
Sergio Agüero; next Aimar
Roberto Soldado dubbed the new Raul Tamudo.
Javier Portillo the new Fernando Morientes.
Ze Castro the new Jorge Andrade
Nilmar the next Ronaldo.
Alcides the next Lucio
Argüero is in my game the next Véron.
Paul Reid - Sheffield united the new Sol Campbell
Matt Moussilou - the next Henry
Matheus (America MG) is labelled as the next Bordon.
Leonardo (Feyenoord) - Next Sávio
D.J. Countess from Salt Lake - The next Brad Friedel
Matt Pickens from Chicago is the next Friedel too...
Curtis Davies of West Brom is dubbed the new Rio Ferdinand.
Ramon - Next Rivaldo
Rafael Sobis - Ronaldo
Ze Castro - Andrade
Diego - Dida
Cearense - Rivaldo
Bourillon - Vieira
Cabral - W.Samuel
Leonardo - Bordon
Gladstone - Lucio
Castan - Lucio
 
..pa pazi...cak i u Zvezdi je inferioran ( ta statistika je za nju), a u Barci se nacisto izgubio...ni gol ni asistencija...dok mi tu Mokoena przi k`o lud...
..ne da cu da zavrljacim menadzer...kako me zivcira...napravim taktiku, bruka...dobijem lako i ubedljivo, sledeca tekma, ista taktika, isti igraci, puknem, k`o zvecka...moram na svakoj utakmici da primim gol...primam one najfusarskije golove...stalno neko brlja...od 6 penal u prvenstvu ubo sam 1...EEEEE...ludim...aj pomazite.....
 

Back
Top