Angažovanje dadilje

Glasam za...

  • dadilju

  • vrtić

  • i jedno i drugo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Da li angažovati bejbisiterku ili poslati dete u vrtić?
Zanima me pre svega iz ugla muškaraca.

:think: hmmm

Vaši argumenti za i protiv?

Koje osobine dadilja treba imati da bi bila dobra u svom poslu?
 
Poslednja izmena:
Koji su tvoji argumenti protiv traženja žene?Koristi od žene ili žena su višestruke:ne bi morao da otvaraš ovoliko tema na forumu, jer bi ti žena objasnila sve, dok si u kondiciji i drže te hormoni, razbijaš se od seksa a žena je uvek srećna raspoložena i hoće još, može da zatrudni, neće ti trebati bejbisiterka i surogat majka.Žena uvek zna baš sve i razume se bolje od tebe u tvoj posao.Ako ***** ponekad a ne biješ je neće nikad da te ostavi, možda će samo malo da ti narastu rogovi.itd.
Nađi devojku ili ženu.
 
Kad si već na Krstarici, počni odavde.Prati novootvorene ženske nikove i šta pišu a targetiraj i neke stare i piši im romantične PP.Žene vole romantiku, vole da PPeišu i vole kad je muškarac pismen.Ako joj se dopadne to što pišeš i stvori odgovarajuću sliku o tebi, uradio si veliki posao.Susret u 4 oka je onda boza pod uslovom da nisi neki tremaroš, folirant ili se pretvaraš da bi samom sebi bio zabavan.
 
neki angažuju vrtić i babe i dede koji odmenjuju dadilje, tj imaju praktičnu ulogu da ranije pokupe decu, tj imaš i babe i dede

- - - - - - - - - -

Kad si već na Krstarici, počni odavde.Prati novootvorene ženske nikove i šta pišu a targetiraj i neke stare i piši im romantične PP.Žene vole romantiku, vole da PPeišu i vole kad je muškarac pismen.Ako joj se dopadne to što pišeš i stvori odgovarajuću sliku o tebi, uradio si veliki posao.Susret u 4 oka je onda boza pod uslovom da nisi neki tremaroš, folirant ili se pretvaraš da bi samom sebi bio zabavan.

zar nije to tajno uputstvo mislim i mi žene smo pročitale sad
 
Angazovanje dadilje za cuvanje dece,toliko ima prednosti nas Vrticima,da ih je tesko i nabrojati.U Vrticima,deca se nalaze u grupi,svi su u jednoj prostoriji,gde vrlo
lako deca mogu da zarade neku infektivnu bolest a i da se medjusobno povrede.Sto se tice Dadilje,ona treba da ima maksimalno do cetrdeset godina.Da ima prijatan
izgled.Da bude lepo civilizovano odnegovana mlada zena.Pored toga,naravno da je potrebno da ima i skladno telo,sa lepo izvajanim
grudima. Da li je potrebno naglasiti,da treba
da je svestrano obrazovana,kako bi deci koju ne samo cuva,vec i obrazuje i vaspitava,pruzila sve najbolje.Ukoliko u tom dobrom odnosu sa decom,dodje i do nekog
viseg odnosa sa Ocem te dece,utoliko bolje,i za nju i za decu,a i za Oca te dece.!
 
Poslednja izmena:
Da li angažovati bejbisiterku ili poslati dete u vrtić?
Zanima me pre svega iz ugla muškaraca.

:think: hmmm

Vaši argumenti za i protiv?

Koje osobine dadilja treba imati da bi bila dobra u svom poslu?

Iz ugla muškarca, a opet ceneći sve zamke koje nosi institucija dadilje u svetlu nama muškarcima dobro znane kinematografije, bolji je vrtić.
 
Da li angažovati bejbisiterku ili poslati dete u vrtić?
Zanima me pre svega iz ugla muškaraca.

:think: hmmm

Vaši argumenti za i protiv?

Koje osobine dadilja treba imati da bi bila dobra u svom poslu?

Oba. Vrtić zbog društvenosti. Dadilja zbog pomoći mami i tati.
Dadilja mora biti veoma bliska deci, odnosno da je deca pre svega prihvate kao deo njih, mora imati živce debele kao užad od mosta i da je vredna.
 
ko skarlet johanson u filmu
ima film gde je ona dadilja :P

- - - - - - - - - -

Angazovanje dadilje za cuvanje dece,toliko ima prednosti nas Vrticima,da ih je tesko i nabrojati.U Vrticima,deca se nalaze u grupi,svi su u jednoj prostoriji,gde vrlo
lako deca mogu da zarade neku infektivnu bolest a i da se medjusobno povrede.Sto se tice Dadilje,ona treba da ima maksimalno do cetrdeset godina.Da ima prijatan
izgled.Da bude lepo civilizovano odnegovana mlada zena.Pored toga,naravno da je potrebno da ima i skladno telo,sa lepo izvajanim
grudima. Da li je potrebno naglasiti,da treba
da je svestrano obrazovana,kako bi deci koju ne samo cuva,vec i obrazuje i vaspitava,pruzila sve najbolje.Ukoliko u tom dobrom odnosu sa decom,dodje i do nekog
viseg odnosa sa Ocem te dece,utoliko bolje,i za nju i za decu,a i za Oca te dece.!

jel to da se od ranih nogu razvije osećaj za lepo kod dece

- - - - - - - - - -

moja čednost bi svakako bila na testu

- - - - - - - - - -

ukoliko je dadilja koketna i zrači izvesnom dozom ženske topline

pa tu kod tebe majka ne postoji tako da nebo je granica

ne postoje ni babe dede tetke?

nekakvo društvo iz kraja?

- - - - - - - - - -

malo sam i izlapela :(
 
Da li angažovati bejbisiterku ili poslati dete u vrtić?
Zanima me pre svega iz ugla muškaraca.

:think: hmmm

Vaši argumenti za i protiv?

Koje osobine dadilja treba imati da bi bila dobra u svom poslu?

Vrtic, bolje da se socijalizuje na vreme.

Dadilja je privremeno resenje ako nema ko da cuva potomstvo dok ne bude mesta u vrticu tj. pod uslovom da niko od roditelja ne moze da mu se posveti zbog prevelikih obaveza na poslu.
 

Back
Top