Kakvih sve zena i djevojaka.

Jel si se skinuo sa droge kada si preso u Islam..

Da skinuo sam se sa droge skoro.Izlecio me Peranovic.

- - - - - - - - - -

Nasilje nad zenama nije dozvoljeno...ako nastavis tema ide pod kljuc

Ja vrsim nasilje nad zenama?Ti znas?
Ovo je demokratija,mogu da pisem sta hocu samo se dela kaznjavanju.
Izabrali ste demokratiju i dobili ste.
 
Da skinuo sam se sa droge skoro.Izlecio me Peranovic.

- - - - - - - - - -



Ja vrsim nasilje nad zenama?Ti znas?
Ovo je demokratija,mogu da pisem sta hocu samo se dela kaznjavanju.
Izabrali ste demokratiju i dobili ste.

a jel si izlecio onu bolst da kada vidis kocke skakuces samo na plave..ili na svaki dugi blok ili sto bacas beskrajno lopticu..
pitam jer za 4 zene moras da budes psihicki i fizicki zdrav...:lol: i finansijski jak ..

kada napises da zene treba kaznjavati tu nema demokratije
 
Ne,placu zbog emotivne situacije u tom trenutku.
Takodje osecaju ljubomoru prema zeni (koja je sa mnom posla)
A ljubomora stvara zenu,zene se onda ponasaju lepo,skladno sa svojim godinama i pocinju da se umiljavaju.

:zcepanje:

- - - - - - - - - -

ako si musliman imaš četiri žene
znaš da to mora sve ravnopravno

nema on ni vestacku vaginu, a ne 4 zene. :zcepanje:

- - - - - - - - - -

Da skinuo sam se sa droge skoro.Izlecio me Peranovic.

- - - - - - - - - -



Ja vrsim nasilje nad zenama?Ti znas?
Ovo je demokratija,mogu da pisem sta hocu samo se dela kaznjavanju.
Izabrali ste demokratiju i dobili ste.


lopatao te je za dzabe. :zcepanje:
 
Kakvih sve zena i djevojaka ima,uopste mi nije krivo sto sam sam.Prije neki dan sam sreo staru drugaricu iz srednje i fino se ispricasmo.Kad smo dosli do teme,kako ide ljubav,rece da ima momka.Ali kao dosadan joj je,nista posebno.S njim je da ubije malo vrijeme.Od toga dana sam joj pratio story-e na instagramu i svakodnevno izbaca s njim slike uz razne opise u kojima mu izjavljuje ljubav.Evo da mi nije rekla sta misli o njemu,bio bih uvjeren da se vole kao Romeo i Julija.Pih gadi mi se sve.

Eee ako ti je to strašno, onda nisi još ništa video.. :lol:
Život je suviše ozbiljna igra da bi' se zamarao tuđim trivijalnim lažima ili frustracijama..
 
Ne koristim i ne posećujem Instagram, oduvek mi je delovao kao neka folirantska institucija, missim, slikaš suton, ili espreso, ili svoju mačku, ili trbušnjake... Tako da je tvoja drugarica u stvari super jer ti je prilikom susreta rekla kako stvari stvarno stoje, to jest bar je iskrena u pravoj ljudskoj komunikaciji... A taj Instagram je njoj, a verovatno i drugim ljudima kao CV kad tražiš posao pa ističeš kako si moćan i sposoban, a naravno sakrivaš neiskustvo i nesigurnost... Meh, tema je isprazna, baš kao Instagram.
 

Back
Top