Kakvih sve zena i djevojaka.

Kakvih sve zena i djevojaka ima,uopste mi nije krivo sto sam sam.Prije neki dan sam sreo staru drugaricu iz srednje i fino se ispricasmo.Kad smo dosli do teme,kako ide ljubav,rece da ima momka.Ali kao dosadan joj je,nista posebno.S njim je da ubije malo vrijeme.Od toga dana sam joj pratio story-e na instagramu i svakodnevno izbaca s njim slike uz razne opise u kojima mu izjavljuje ljubav.Evo da mi nije rekla sta misli o njemu,bio bih uvjeren da se vole kao Romeo i Julija.Pih gadi mi se sve.

Kod tebe po potrebi, čas imaš ženu i kćerkicu, čas si sam. Ko zna koliko žena, djece i drugarica iz srednje živi u tvojoj glavi...
 
Kod tebe po potrebi, čas imaš ženu i kćerkicu, čas si sam. Ko zna koliko žena, djece i drugarica iz srednje živi u tvojoj glavi...

Bilo bi dobro kada bi se David, za promenuo, okrenuo svim onim lepim zenama, kojih je tako puno na ovoj planeti. Lepim intelektualno, emocionalno, fizicki. Jer u zivotu covek dobije upravo ono sto trazi. Ne trazi samo ruzno, Davide.

Ne,ja ne trazim zene one traze mene.Mislim ko moze da odoli meni...
A ja sam dobar covek (posten) i moram sve zene jednako da prihvatim(meni smetaju zene ali moram da prihvatim sve zene) i onda ulazim u brak sa vise žena,tim zenama normalno to ne smeta (one zele mene,makar u delovima).
A od skoro sam postao musliman i osunetio sam se ali to neki drugi put da pisem... I sad mogu da imam cetri zene (sto i imam) a da ne budem gresan.
Zena koja najvise slusa ide zajedno sa mnom u bioskop,setnju...A ostale tri zene ostaju kuci i placu...
 
Ne,ja ne trazim zene one traze mene.Mislim ko moze da odoli meni...
A ja sam dobar covek (posten) i moram sve zene jednako da prihvatim(meni smetaju zene ali moram da prihvatim sve zene) i onda ulazim u brak sa vise žena,tim zenama normalno to ne smeta (one zele mene,makar u delovima).
A od skoro sam postao musliman i osunetio sam se ali to neki drugi put da pisem... I sad mogu da imam cetri zene (sto i imam) a da ne budem gresan.
Zena koja najvise slusa ide zajedno sa mnom u bioskop,setnju...A ostale tri zene ostaju kuci i placu...

jel od srece placu sto ti vide ledja? :zcepanje:
 
Kakvih sve zena i djevojaka ima,uopste mi nije krivo sto sam sam.Prije neki dan sam sreo staru drugaricu iz srednje i fino se ispricasmo.Kad smo dosli do teme,kako ide ljubav,rece da ima momka.Ali kao dosadan joj je,nista posebno.S njim je da ubije malo vrijeme.Od toga dana sam joj pratio story-e na instagramu i svakodnevno izbaca s njim slike uz razne opise u kojima mu izjavljuje ljubav.Evo da mi nije rekla sta misli o njemu,bio bih uvjeren da se vole kao Romeo i Julija.Pih gadi mi se sve.
kakva rospija kako divan mladic
 
kakva rospija kako divan mladic

Prvi pametni komentar.

Životna zelja svake zene je da nadje muza koji ce poverovati da ona svakog vikenda mora da ide na sluzbeni put.

- - - - - - - - - -

ako si musliman imaš četiri žene
znaš da to mora sve ravnopravno

Naravno da znam...Ali nekad moraju da se kazne.
Imas dva sina,jednog kaznis,drugog pustis napolje...Ravnopravnos.
 
Jel si se skinuo sa droge kada si preso u Islam..
Narkoman sam i na "delimicnom" sam skidanju sa onog najgoreg. 3,4 godine se radim i u poslednje vreme mnogo sam imao opcija EKSKLUZIVNIH da se skinem. Pod tim mislim da ljudi oko mene su spremni da plate i do 5 soma eura i preko za moje lecenje.Ali u zadnjih metar dana sam se skidao na suvo po 10 dana i na kraju pobegnem i vratin se na staro! Krivo mi je sti povredjujem ljude oko sebe koji se toliko cimaju oko mene i podrzavaju me da prestanem s tim sr***m i ja nikako da se odlucimm... Ne znam.... valjda cu ovih dana odlucno daa lupim rukom o sto i kazemm da NE IDE VISE I DA NIKUDA ME NE VODI OVO. Previse mlad,a previse pametan da budem u tom svetu.
 

Back
Top