Sankcije Iranu a Saudijci nedavno bacili atomsku bombu na Jemen i svi cute !!!

Poruka
4.292
Sankcije Iranu iako nikad nije bacio atomsku bombu i nema dokaza da proizvodi atomsku bombu a Saudijci nedavno bacili atomsku bombu na Jemen i svi cute !!!

Saudijsku Arabiju pogadjate ko podrzava? Pa naravno najveci terorista na svetu a to je NATO!!! Uz dozvolu i zastitu NATO satanista saudijci su bacili nedavno atomsku bombu, i to ne bilo koju vec najgoru atomsku bombu koju je zli ljudski um smislio a to je NEUTRONSKA bomba. Ona nema veliku razornu moc, malte ne nikakvu razornu moc u smislu da rusi i unistava materjalne prepreke ali zato ima stravicno zracenje. Malte ne nesto je jaca od najacih klasicnih eksploziva i bombi sto se tice razaranja materjalnih stvari ali ima stravican radijacijski udarni talas.

Svi ljuudi koji se nadju u precniku od oko 2000 metara za par sati umiru a oni koji se nadju u precniku od 10 000 metara umiru za oko mesec dana. A visok procenat oboljevanja od kancera gotovo 60% pa i vise imaju svi ljudi koji se nadju u precniku od 20 000 metara. Taj efekat recimo ima klasicna atomska bomba koja ima 30 kilotona. A recimo poredjenja radi atomske bombe koje su bacene na Japan su klasicne i imale su upola manje kilotona pojedinacno. Ova bomba koju cete videti na snimlku ima dakle radijacisko zracenje kao obe te bombe zajedno koje su bacene na Japan.

Naravno na zalost ovi ljudi koji su snimili ovaj video na terenu su umrli vrlo brzo nakon snimanja a takodje i ceo taj grad u dolini svi stanovnici su najverovatnije pomrli u najtezim mukama za oko mesec dana.

Na videu obratite paznju na vazduh videcete kao neke iskrice koje svetlucaju, epa to su cestice nuklearnog materjala plutonijum-239 koji se rasprsava kroz vazduh preko udarnog talasa i toliko je radioaktivan da svetli. Naravno kad bi neko udahnuo tu cesticu koja svetli koje vidimo na snimlku u roku od par minuta osoba u najstrasnijim mukama umire. Ali na zalost te cestice nisu najgori deo ove najstravicnije i najgenocidnije atomske bombe ako uopste moze da se kaze za neku atomsku bombu da je manje humana ali ova neutronska atomska bomba je najnehumanija i najstravicnija stvar koju je ljudska vrsta stvorila. Te cestice koje svetlucaju su stravicno ubitacne ali ono sto je 1000 puta opasnije i sto najvise ubija cak i na precnik od 50 000 metara su neutroni koji su najrazorniji u odnosu na sve cestice koje zrace jer su najprodorniji i da bi neko preziveo ovakav udar na razdaljini kao sto su ovi nesrecni ljudi koji su snimili ovaj video potpuno nezasticeni neznajuci da su time zapravo mrtvi uskoro, treba da se nalazi u sklonistu od recimo betonskog bunkera potpuno blindiranog.

Dakle kad vas neko pita ubuduce koliko su atomskih bombi bacene na gradove do danas u istoriji znajte da nisu vise samo dve na Japan vec su to tri bombe i najnovija je dakle bacena na jemen od strane saudijske arabije naravno uz podrsku amerike. Recimo da je to uradila neka zemlja uz podrsku Rusije ili kine to bi momentalno preneli svi mediji na ovom svetu momentalno i tog trenutka bi poceo treci svetski rat. Ali kad to rade Amerikanci i njihovi saveznici nikom nista niti se cuje bilo kakva rec u bilo kojim medijima bilo gde u svetu.

 
Poslednja izmena:
Sta vidis na snimku?Objasni detaljno molim te,nama koji nismo tako pametni,molim te...

Imas razne atomske bombe ova bomba je NEUTRONSKA bomba i ukucaj na ijternetu i videces o cemu se radi. Ona nema veliku razornu moc ali ima enormno veliku radiolosku moc i radioloski ubija kao obe bombe atomske bacene na Japan. Znaci bas je idealna za takve neznalice kao sto si ti da misle da nije atomska bomba jer svi misle da je obicna bomba mada i ne postoji obicna bomba koja bi napravila toliku pecurku ali nema veze eto i ti koji su snimali kao i svi u gradu misle obicna bomba a u stvari su nakon mesec dana svi pomrli do jednog koji su bili u radijusu od 5 000 metara. Specificno za termonuklearnu bombu je to sto prvo eksplodira detonator pa onda kad se stvori temeperatura enormna pokrene atomsku nuklearnu reakciju a to se bas sve lepo vidi na snimku.
 
Poslednja izmena:
Vidis sad ovako.
Prvo,treba da procitas nesto,bukvar naprimer.
Pa malo fizike,koja ti ocigledno nije jaca strana.Hemije,i na kraju malo ucenja o vojnoj tehnici...Ne na YT,tamo svaka budala glumi strucnjaka,vidi se po Malagurskom,Pajkicu,....itd-da ne nabrajam,ima ih previse.
Knjiga ce te spasti od neznanja,sinko....A i da ti se ne smeju ovde i da se ne sprdaju sa tobom.Mala pomoc,ono sto ti mislis da je odraz neke ekstremne radijacije (koja se ne vidi na snimcima) je odsjaj plamena u objektivu kamere (ocigledno telefona ili obicne amaterske kamere).
I da,kad vec pominjes radiologiju,ukucaj ti na netu sta znaci ta rec)))

- - - - - - - - - -

Ја сам имао опекотине 2. и 3. степена и лечио се од рака лимних жлезда. Ја сам фактички преживео удар атомске бомбе. Недај Боже ни црном циганину такву муку.

Ti si bio u Hirosimi?
 
Vidis sad ovako.
Prvo,treba da procitas nesto,bukvar naprimer.
Pa malo fizike,koja ti ocigledno nije jaca strana.Hemije,i na kraju malo ucenja o vojnoj tehnici...Ne na YT,tamo svaka budala glumi strucnjaka,vidi se po Malagurskom,Pajkicu,....itd-da ne nabrajam,ima ih previse.
Knjiga ce te spasti od neznanja,sinko....A i da ti se ne smeju ovde i da se ne sprdaju sa tobom.Mala pomoc,ono sto ti mislis da je odraz neke ekstremne radijacije (koja se ne vidi na snimcima) je odsjaj plamena u objektivu kamere (ocigledno telefona ili obicne amaterske kamere).
I da,kad vec pominjes radiologiju,ukucaj ti na netu sta znaci ta rec)))

- - - - - - - - - -



Ti si bio u Hirosimi?

Satanisticki vojniku pakleni ti ces mene da ucis sta je atomska bomba ja koji sam zavrsio fakultet za zastitu zivotne sredine, i jos druge ljude daleko strucnije. Ako si ti satanista i radis po direktivi NATO idiota i pokusavas da zataskavas ovbe stravice stvari koje radi tvoje gazde dzabati sve jer ljudi koji iole razmisljaju svojom glavom imaju oci i vide.

I kako se osecas bezrepi demonu zla kad na dusi i ti ces nositi sve zivote obih ljudi koji su ubijeni od ove atomske bombe? Jel tako ispunjavate volju svog boga satane . Ali nacices se ti na mestu u vatri i plamenu kad ces goreti zajedno sa tvojim smrdljivim bogom satanom i njegovim demonima i muke tvoje i bolovi i plac nece imati kraja za sva vremena
 
Poslednja izmena:
Satanisticki vojniku pakleni ti ces mene da ucis sta je atomska bomba ja koji sam zavrsio fakultet za zastitu zivotne sredine, i jos druge ljude daleko strucnije. Ako si ti satanista i radis po direktivi NATO idiota i pokusavas da zataskavas ovbe stravice stvari koje radi tvoje gazde dzabati sve jer ljudi koji iole razmisljaju svojom glavom imaju oci i vide.

I kako se osecas bezrepi demonu zla kad na dusi i ti ces nositi sve zivote obih ljudi koji su ubijeni od ove atomske bombe? Jel tako ispunjavate volju svog boga satane . Ali nacices se ti na mestu u vatri i plamenu kad ces goreti zajedno sa tvojim smrdljivim bogom satanom i njegovim demonima i muke tvoje i bolovi i plac nece imati kraja za sva vremena

Ti da si usao na fakultet bar greskom,znao bi kad se koristi tacka,zarez,kako se razgovara sa ljudima,znao bi da sagledas sebe (ovo ne samo na ovoj temi,imas ih previse) pa onda da procenis druge...
Kakve veze ima zastita zivotne sredine sa atomskom bombom?Na tom imaginarnom fakultetu se ekologija uci zajedno sa osnovima nuklearne fuzije?Ti i ako si zavrsio jedan fakultet,mozda si ga krecio,ili okopavao cvece oko njega.
I da,prozivas nekoga da je satanista,a iz tebe izbija mrznja u svakoj reci.Koje si ti vere,kad toliko mrzis sve oko sebe?Zene zato sto ti ne daju,muskarce zato sto njima daju te iste zene,politicare zato sto su takvi kakvi jesu,zapad zato sto tamo odu oni koji su snalazljivi i koji mogu,za razliku od tebe,izstok mrzis zato sto nije dovoljno na zapadu.Da imas pojma o bilo kojoj veri,ne bi mrzeo.Ne bi zeleo zlo nikome.Znao bi gde ti je mesto u ovom svetu i u ovo vreme....

- - - - - - - - - -

Нисам био тамо али сам имао опекотине по телу, лечио се од рака, примао хемо терапије, зрачили ме.

Iskreno mi je zao sto to cujem.Ali gde si ti mogao da dozivis i prezivis udar atomske bombe?
 
Na videu obratite paznju na vazduh videcete kao neke iskrice koje svetlucaju, epa to su cestice nuklearnog materjala plutonijum-239 koji se rasprsava kroz vazduh preko udarnog talasa i toliko je radioaktivan da svetli. Naravno kad bi neko udahnuo tu cesticu koja svetli koje vidimo na snimlku u roku od par minuta osoba u najstrasnijim mukama umire. Ali na zalost te cestice nisu najgori deo ove najstravicnije i najgenocidnije atomske bombe ako uopste moze da se kaze za neku atomsku bombu da je manje humana ali ova neutronska atomska bomba je najnehumanija i najstravicnija stvar koju je ljudska vrsta stvorila. Te cestice koje svetlucaju su stravicno ubitacne ali ono sto je 1000 puta opasnije i sto najvise ubija cak i na precnik od 50 000 metara su neutroni koji su najrazorniji u odnosu na sve cestice koje zrace jer su najprodorniji i da bi neko preziveo ovakav udar na razdaljini kao sto su ovi nesrecni ljudi koji su snimili ovaj video potpuno nezasticeni neznajuci da su time zapravo mrtvi uskoro, treba da se nalazi u sklonistu od recimo betonskog bunkera potpuno blindiranog.


Pazi ovako (ono što znam):
Neutronska bomba bi podrazumevala ubijanje neutronima, česticama.
To je kao zilion milijardi sitnih metkova - koji prozuje kroz telo.
Dakle - mehaničko dejstvo.
Najjače je u neposrednoj blizini eksplozije.
Obzirom da na Zemlji postoji vazduh, a i druge (gušće) prepreke - brzo gube početnu energiju sudarajući se sa česticama tih objekata i smanjuje im se dejstvo.
Ne znam koliko jaka eksplozija bi trebala da bude - da neutroni budu smrtonosni na 50 kilometara?
U tom slučaju bi se izgubio smisao neutronske bombe - a to je ubijanje samo ljudi, a poštedjivanje objekata.
 
Pazi ovako (ono što znam):
Neutronska bomba bi podrazumevala ubijanje neutronima, česticama.
To je kao zilion milijardi sitnih metkova - koji prozuje kroz telo.
Dakle - mehaničko dejstvo.
Najjače je u neposrednoj blizini eksplozije.
Obzirom da na Zemlji postoji vazduh, a i druge (gušće) prepreke - brzo gube početnu energiju sudarajući se sa česticama tih objekata i smanjuje im se dejstvo.
Ne znam koliko jaka eksplozija bi trebala da bude - da neutroni budu smrtonosni na 50 kilometara?
U tom slučaju bi se izgubio smisao neutronske bombe - a to je ubijanje samo ljudi, a poštedjivanje objekata.

Nisam ja to izmislio odi na wikipwdiju i na sajtove naucne u vezi neutronske bombe i procitaj sve lepo pise.
 
Nisam ja to izmislio odi na wikipwdiju i na sajtove naucne u vezi neutronske bombe i procitaj sve lepo pise.




Ne mislim da si ti izmislio podatke - već da na Internetu svašta može da se nadje.
Pročitao sam podatak na Wikipediji, da se Zemljina gravitacija "oseća" čak i na 80.000 km od Zemlje.
"Oseća".
A trebala bi, na 384.000 km da bude toliko jaka - da neutrališe Mesečevu inerciju (masa puta brzina).

Inače... i obična bomba-raketa može da se obloži radioaktivnim materijalom - i tako rasprši isti po odredjenoj povšini, izazivajući teške posledice za ljude koji su na njoj - a bez rušenja objekata.
 

Back
Top