"Studiram od '98, ispolagala sam sve, osim kod dotične"

razgovarao sam malopre sa prijateljem koji je zavrsio geografski fakultet (otprilike je i on krenuo da studira negde '97 '98) i evo sta mi kaze o doticnoj:
to sto se prica da nije za fakultet, nije, zena ima nekih psihickih problema i nije bas najcistija. to sto pita ta glupa pitanja je jer je i ona sama uprkos tome sto je imala izuzetan prosek na fakultetu, sve ucila napamet. celo joj se znanje zasniva na ponavljanju, nije neko ko logicki razmislja. ocekuje od drugih isto. mada kaze da njega licno nikad nije pitala tako nesto, ali je cuo da jeste neke. obara cesto i to je istina, ali nije istina da ne moze da se polozi i ova prica da je 20 godina studirala ne pije vodu. eto njega je jednom oborila i pre nego sto je uspeo da izvuce pitanje. krenuo je da ga izvuce ova mu samo vratila indeks i kaze dodjite na konsultacije, a tamo mu pricala dva sata o tome gde je izasla i sta je radila. malo je izolovana od drugih profesora. ima gradski kompleks, kao ja sam moderna ja zivim u krugu dvojke a dosla iz trnave. svake godine odabere nekog nasumicnog studenta kome prosto kaze ne moze i taj nece nikad zavrsiti. ne mora da ga mrzi ili da ga voli tako je prosto. odabere ga i kraj.
 

Back
Top