Nike, Sergio Tacchini, Stone Island duxevi i ostala muska garderoba

Poruka
21.521
Videh da zene imaju temu o odeci, pa reko zasto ne i mi. sto su one bolje od nas? :lol:

Ova tema bi mogla predstavljati mesto gde bi diskutovali o garderobi, sta volimo da nosimo, sta ne volimo, eventualno mozete cak i kaciti neke slike ako zelite. Naravno i zene mogu ucestvovati i komentarisati :D

Ovo je za mene jako bitno pitanje, jer ne kazu dzabe ono sta nosis to si ti. Nisam burzuj, sta vise sirotinja sam uboga jedva sastavljam kraj s krajem, pusim najjeftinije cigare i pijem tursku kafu od 70 dinara, ali za stvari ne zalim pare.

Obozavam duxeve, imam 3 Nike duxa sve original naravno i sada planiram da kupim Sergio Tacchini i Stone Island. Iako cesce nosim farmerke imam nekoliko trenerki takodje original Nike i jos kad udjem u Air Max ili Nike Huarache e onda sam najjaci! :D Al ne ozb. osecam se nekako mocno kad sam ceo u Najku, dal su to neki kompleksi sta li je ne znam, ali je tako.

Inace gotivim i dzempere da nosim lepo idu na farmerke.. i kosulje takodje obozavam, imam ih bas dosta u raznim bojama, najvise belih, ali imam ih bas gomilu i u drugim bojama...

Da cujem vas.?

PS. Zaboravih da dodam, kad smo vec kod boja, farmerke ne volim tamne, ali ni previse svetle. Dzemperi i duxevi uglavnom sivi neupadljivi, ranije sam ko klinac gotivio drecavo a sada se gadim.
 
Poslednja izmena:
:ok: Dobra tema. Ja isto volim te brendirane stvari, ne sad što nešto patim od toga da se pokažem ili duvam nego što stvarno ima velike razlike u kvalitetu. A i lepše izgleda, pošteno.
Ipak, pošto sam go ko sirće, mogu samo pijačarski krš da priuštim, tako da nemam šta puno o temi da pričam.
Imam jednu Hugo Boss košulju, doneo mi drugar iz Nemačke i dve Tomi Hilfinger majice, njih mi doneo drug iz Kanade. I to je to.
 
:ok: Dobra tema. Ja isto volim te brendirane stvari, ne sad što nešto patim od toga da se pokažem ili duvam nego što stvarno ima velike razlike u kvalitetu. A i lepše izgleda, pošteno.
Ipak, pošto sam go ko sirće, mogu samo pijačarski krš da priuštim, tako da nemam šta puno o temi da pričam.
Imam jednu Hugo Boss košulju, doneo mi drugar iz Nemačke i dve Tomi Hilfinger majice, njih mi doneo drug iz Kanade. I to je to.

Nazalost, ostala je poprilicno nepropracena iz nekog razloga..
 
Volim Superdry i Tommy Hilfiger, pantalone za posao - Gagliardi, polo majice LaCosta i US Polo, trenerke Sergio Tacchini i EA7,

Ne volim ništa iz Zare, H&M, Gate-a, Legenda... Kapute i ultrapopularne parke takođe.

Jedan kolega na poslu dolazi u nekim polupederskim džemperima koji se zakopčavaju samo do pola grudi a druga polovina i vrat mu ostanu goli i otvoreni, sve kupljeno u gorepomenutim prodavnicama. Muka mi da ga gledam.

E da, i oni neki dugački džemperi koji liče na haljine. Bljak.

A sutra padaju nove kanađanke.
 
Nazalost, ostala je poprilicno nepropracena iz nekog razloga..

Da, jeste. Možda malo i zato što je ceo ovaj PDF prilično nepropraćen i nezapažen. A možda i zato što ljudi generalno ne razmišljaju puno o odevanju i kupuju ono što im se svidi a mogu da priušte bez obzira na marku, trend ili tip odeće pa stoga i ne diskutuju o tome.
 
Što se tiče patika Asics po meni su najjače patike, možda meni tako gode, al najudobnije patike koje nosim. A nosiom sam mnogo različiteih brendova patika.

Trenerice Adidas i tačka :D

Tommy Hilfiger, sjajnog kvaliteta garderoba. Medjutim meni se Lee Cooper pokazao kao mnogo kvalitetniji, košulje, majice, jednostano ne mogu da izblede.

Nenadmašni Levi's, farmerice, majice, košulje....itd.

Avirex jakne, pantalone. To traje večno..

Eeeee sa cipelama imam problem da pronadjem, meni to sve nešto gay, čizme Manual, naravno.

Sada sam nešto u fazonu da kupujem Mamut i Milet. Pa zima je stigla :)
 
imam neke psihičke probleme i zato nosim odrpanu odeću staru 5-10 godina

moram da počnem da se oblačim kao pošten gradjanin od 30 godina koji treba da se ženi

1547708184015.jpg
 

Back
Top