ODVEO DETE NA PECANJE, PA GA SILOVAO Dečak iz Kladova kog su zlostavljale komšije isp

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 401905

Elita
Poruka
19.065
https://www.blic.rs/vesti/hronika/o...z-kladova-kog-su-zlostavljale-komsije/0fy4vxh

Dečaka (13), koji je silovan krajem septembra u okolini Kladova, zbog čega je uhapšen njegov komšija D. S. (36), seksualno je zlostavljao još jedan komšija, N. S. (19). Detalje pakla kroz koji je prošao dečak je ispričao psihijatru kod koga je odlazio zbog traume, nakon čega je slobode lišen i N. S. (19).

Prema nepotvrđenim informacijama, dečaka je izvesni D. S. silovao i ranije, ali u prvi mah dete to nije smelo nikome da ispriča jer mu je silovatelj pripretio.

Sta reci o ovome.
 
Педофилија је сексуална настраност и ментални поремећај који се огледа у сексуалној привлачности према деци истог, супротног, или оба пола. Због тежине последица, оваква настраност је строго законски кажњива у свим земљама.
 
Mi svi moramo konacno da shvatimo,da LGBT populaciju cine najpametnije osobe nase zemlje.Kada bi se ta populacija,povukla sa svih drzavnih polozaja,ostali bi
totalno bez kadrova.Takva situacija je i u svim drugim zemljama..Niko nije kriv,sto su najpametnije zene,kao i najpametniji muskarci,pripadnici LGBT populacije.
Mi koji ne pripadamo njima,treba da ih slusamo i da izvrsavamo njihove naloge.Samo primitivne osobe,imaju odvratnost prema toj populaciji.
 
Педофилија је сексуална настраност и ментални поремећај који се огледа у сексуалној привлачности према деци истог, супротног, или оба пола. Због тежине последица, оваква настраност је строго законски кажњива у свим земљама.

tako je,dakle nema veze sa homoseksualnošću
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kakva je ovo tema?
Šta ima da se filozofira ovde.
Koliko sam ja upućen, psihijatrija i psihologija smatraju da pedofilima nema pomoći.
Prema tome ili smrtna kazna, ili doživotna robija i/ili hemijska kastracija.


I ne treba mešati LGBT sa pedofilijom, nema osnova, a i tako se pedofilima olakšava.

pogresno si upucen...pedofilija je poremecaj kao i svaki drugi, oni ne mogu nista protiv svojih nagona, koji su tu pa su tu, problem nastaje kad nagone sprovedu u delo...
postoji mnogo pedofila koji zahvaljujuci redovnoj terapiji i jakoj volji kontolisu svoje nagone i nikad ne pocine krivicno delo...
 
pogresno si upucen...pedofilija je poremecaj kao i svaki drugi, oni ne mogu nista protiv svojih nagona, koji su tu pa su tu, problem nastaje kad nagone sprovedu u delo...
postoji mnogo pedofila koji zahvaljujuci redovnoj terapiji i jakoj volji kontolisu svoje nagone i nikad ne pocine krivicno delo...

Pa to je isto što sam i ja rekao, samo malo detaljnije rečeno.

Ok, šta ćemo sa ovima koji počine krivično delo?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top